Мамина квіточка• 30 мая 2023

Прийнятна ціна за роботу з психологом

Для супервізії треба зробити аудіо +/-10 зустрічей.
Якою б для вас була прийнятною ціна такої роботи з психологом? Напрям КПТ.

Конфіденційність буде збережена, ці записи буде прослуховувати тільки одна людина - супервізор (це лікар-психіатр, психотерапевт, якщо це важливо).
Пошаманю• 30 мая 2023
Так вы неопытная совсем. Бесплатно только и то, чтоб вы не навредили, что-то лёгкое

Звездолётчица• 30 мая 2023
500 але якщо з досвідом та з освітою.
Якщо лише курси і мінімум досвіду, то 100 хіба що.
ИграйМойГормон• 30 мая 2023
Яка у вас освіта, досвід, досягнення? Це все впливає на вартість.
автор Мамина квіточка • 30 мая 2023
Ответ дляПошаманю
это условия для аккредитации, опыта почти 10 лет.
Моим постоянным клиентам такие не интересно, даже со скидкой в 50%)
Ну и нужен новый клиент, чтобы работа начиналась с диагностического и мотивационного интервью.
Ищу-брожу• 30 мая 2023
Смотря какой город . Цінник різний дуже
автор Мамина квіточка • 30 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
500 але якщо з досвідом та з освітою.
З досвідом звичайно і освітою.
У мене є можливість зробити для клієнта ці зустрічі повністю безкоштовними через благодійний фонд, в якому я працюю.
Але для ефективної роботи дуже важливо, щоб клієнт сам оплачував терапію.

Тому я і вагаюсь, як краще)
иркин• 30 мая 2023
Для такого мені пропонували послуги за зовсім малою ціною, навіть не хочу називати. В 4 рази меншу за послуги аналогічного спеціаліста, який вже закінчив навчання.
Пошаманю• 30 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
А что за аккредитация? Для кандидатской?
автор Мамина квіточка • 30 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
Смотря какой город . Цінник різний дуже
Только онлайн будет.
Есть возможность очных встреч в Киеве, но это уже не для супервизии.

Пирожкиня• 30 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
Ясно. Тоді і пропонуйте 50% .
Звездолётчица• 30 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
З досвідом звичайно і освітою.

Тому я і вагаюсь, як краще)
Тоді можливо краще було б вам встановити ціну.
А клієнти завжди знайдуться.
alisha12• 30 мая 2023
Скажімо так пробувала 2, освіта, досвід, у одного ціна 800, в іншого 300, поміг реально той, що дешевше.
автор Мамина квіточка • 30 мая 2023
Ответ дляиркин
вартість моєї роботи зараз - 1200 грн, але це повністю конфіденційна робота.
Супервізор нікому не заважає, це не очна зустріч, але не всі клієнти готові, щоб їх потім ще хтось слухав) тут навіть справа не в секретах, а просто багатьом це некомфортно в принципі.

Але за 200 грн я теж не буду працювати, так як для мене це повноцінна робота.
автор Мамина квіточка • 30 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
А клієнти завжди знайдуться.
Ну ось досліджую попит))
Звездолётчица• 30 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
Ну ось досліджую попит))
А яка частота сеансів?
автор Мамина квіточка • 30 мая 2023
Ответ дляalisha12
так, не ціна визначає ефективність роботи. Хоча ціна - це такий опосередкований показник, скільки спеціаліст вклад в свою освіту і навчання.
Але може він психолог від Бога)
МашМааш• 30 мая 2023
Автор, я думаю, вам нужно там, где обычно берете клиентов указать, что есть возможность пройти курс со скидкой 50 или 40% (и указать цену)
Обычно всегда есть те, кто хотел бы к вам или к подобному специалисту, но денег мало и будет очень рад скидке

Цена реальная у вас адекватная, особенно для кпт, спрос будет
Sielo• 30 мая 2023
Що таке кпт?
автор Мамина квіточка • 30 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
А яка частота сеансів?
Найкращий варіант - раз на тиждень, був досвід раз в 10 днів - так собі.
За цей час клієнт встигає скотитись в звичні стратегії поведінки і зміни йдуть повільніше.
Але все індивідуально.

Флюорография гуся• 30 мая 2023
100-200 грн / годину .
Звездолётчица• 30 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
Але все індивідуально.
Беріть мене за 500 )
В мене цілий набір для КПТ - ПА, тривожність, фобії.
Почала приймати а/д за призначенням психотерапевта.
ПА зараз зникли (під дією ліків), але з тараканами в голові попрацювала б.
автор Мамина квіточка • 30 мая 2023
Ответ дляМашМааш

Ой, это больная тема(
У меня есть страницы в соцсетях, но я их не веду.
У меня обычно сарафанное радио работает или рекомендации коллег.
Но наверное где-то такой пост опубликовать можно)
автор Мамина квіточка • 30 мая 2023
Ответ дляSielo
Що таке кпт?
когнітивно-поведінкова терапія
Sielo• 30 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
когнітивно-поведінкова терапія
Дякую!
автор Мамина квіточка • 30 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Беріть мене за 500 )
Можете залишити свої контакти (пошту чи телеграм), напишу Вам як визначусь. В планах - приблизно з кінця червня почати, якщо ще буде акутально длля вас)
Тривожні розлади - це саме те)
Не пириживай• 30 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
З досвідом звичайно і освітою.

Тому я і вагаюсь, як краще)
Прикольный разводняк
Звездолётчица• 30 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
Тривожні розлади - це саме те)
warden7236@gmail.com
Чекатиму )
автор Мамина квіточка • 30 мая 2023
Ответ дляНе пириживай
Прикольный разводняк
мда, і в чому разводняк?
є моя приватная практика і є моя робота в благодійному фонді, де я також працюю з клієнтами. Для клієнтів цю роботу оплачує благодійний фонд. Але там треба мати підстави для того, щоб вам надали соціальну пільгу.
Жертва интернета• 30 мая 2023
а через 10 сеансів що людина буде робити, якщо іх не вистачить?
Свекруховна• 30 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка

Я б и на -50% не согласилась, что б меня слушали