ПампушОК• 30 мая 2023

На море в Європу з дитиною 7років? Куди порадите поїхати?

Яку країну обрати,можливо й готель підкажите. В Європі ніколи не були. Я була на морі тільки Турція і Єгипет.
автор ПампушОК • 30 мая 2023
На тиждень. Бюджет десь 2-3 тис€ на все.
КликОЛЬКА• 30 мая 2023
Ответ дляПампушОК
Испания.
Яичница с беконом• 30 мая 2023
ну от як можна підказати готель?
як їх тисячі
Люблю джаз• 30 мая 2023
Греція, Іспанія, Італія, Франція, Хорватія.
Чорногорія і Албанія теж можна.

Мій алгоритм такий - пошук квитків і варіантів зручного і не супер дорогого варіанту дістатися в будь-яку країну. Якщо дуже важко, то нафіг...
Потім розглядаю курорти, що більше підходить, де красивіше, цікавіше. Викуповую квитки, арендую авто по потребі.
І вже останнє діло готель - він знайдеться 100%, готелів тисячи, як не мільони. Що більше підійшло на потрібні дати, те й бронюю.
автор ПампушОК • 30 мая 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Чорногорія і Албанія теж можна.

А де квитки дивитесь?
Люблю джаз• 30 мая 2023
Ответ дляПампушОК
А де квитки дивитесь?
Передивляюсь табло аеропортів, дивлюсь куди хто літає, потім вартість уточнюю на сайті авіакомпаній. Або просто передивляюсь сайти авіакомпаній, візейр і райанейр частіше за все.
Іноді можу ще скайсканер.

Я автобуси не розглядаю, але знаю що є пропозиції з Київа, наприклад. Де подивитися таке не знаю.
бЭйбА• 30 мая 2023
Мы были в Хорватии, в Дубровнике. Очень класное море. В отеле не были, сняли квартиру с балкончиком и видом на море. Было здорово😍 Вот фото с видом: