Бурундучиха• 1 час назад
Секс для здоров´я - правда чи міф
Дівчата, в продовження попередньої теми. Зрозуміло, коли це з коханою і бажаною людиною, то це найкращі ліки і т.д.) А от вцілому як ви сприймаєте фразу: секс потрібен для здоров´я. Ну, от нема такої людини, не хочеться сексу.. Я навпаки почуваюсь дуже розбитою, якщо стається це з кимось не тим... Спробувала один раз і більше не хочу. Ваші думки з цього приводу
Ашолюдискажуть• 1 час назад
у мужиков секс для здоровья, у нас без желания- скорее насилие. такое себе выходит(
Все і одразу• 1 час назад
Колись казали що треба жінці сперму. А якщо в презервативі то це вже не для здоров´я виходить.
Файна дівка• 1 час назад
У чоловіків правда. Я коли чоловіку два тижні не даю - він злий як чорт
Малинка• 1 час назад
Мне кажется когда женщинам советуют секс для здоровья - речь идет о приподнятых чувствах в процессе романтической привязанности. Желание походить по свиданиям, пофлиртовать и засыпать с дурацкой улыбкой.
От тупо фрикций с малознакомым писюном здоровья не прибавится, учитывая что существуют женщины вообще с трудом получающие оргазм при сексе.
Короче бабкина присказка, не более.
Ашотакоя• 1 час назад
Ответ дляВсе і одразу
шо тільки ті довбойоби мужики не придумають
Все і одразу• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
Та то лікарі таке казали. Може радянські не знаю. Але чула таке.
Карапулька• 1 час назад
Дивилася кількох гінекологів - нема ніякого сексу для фізичного здоров´я. Для психологічного, щоб себе зовсім непотрібною не відчувати - так.
Бурундучиха
• 1 час назад
Ответ дляРучки-Крючки
Секс після шлюбу - 💪
Та ні, ну от нема такої людини і тупо не хочеться..
Все і одразу• 1 час назад
А ще жінки завжди раніше казали якщо якась хвороба жіноча то це через те що сексу нема.
Весёлая морковка• 1 час назад
Ответ дляВсе і одразу
Так лікарі чоловіки це і придумали
Метровий сантиметр• 1 час назад
Даже используя презерваиив можно легко заразиться впч онкогенного типа. Так что, для здоровья лучше без секса.
Бурундучиха
• 1 час назад
Просто нещодавно колеги розмовляли про якісь там норми, кількість разів. Що її ендокринолог запитувала, скільки разів у неї секс з чоловіком на тиждень...
А_мій_самий_самий• 1 час назад
Да у меня любовник именно технический парень для секса
Отличная идея
Ашотакоя• 1 час назад
Ответ дляБурундучиха
нехай тікає від такого спеціаліста
Бурундучиха
• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
нехай тікає від такого спеціаліста
Та головне, що це класний фахівець. Вона просто завагітніти не може. Може висновки про норми насправді колега зробила, а суть питання в лікаря була зовсім іншою..
Ашотакоя• 1 час назад
Ответ дляБурундучиха
аа. ну якщо треба завагітніти, то питання лікаря логічне))
Докладальниця• 1 час назад
для здоровья оргазм нужен, и фрикции чужого чувака вряд ли в этом помогут
АдеКВАтная• 1 час назад
Для здоровʼя можу погодитись, але це не може бути будь яка людина, оскільки емоції тут дуже важливі для мене.
Вся в кредитах• 1 час назад
Ответ дляБурундучиха
Тююю, так це ж ключовий момент для вагітності, до чого тут здоров´я? Ч дитину аїст в капусту приносить
Котя_люлю• 1 час назад
Ответ дляБурундучиха
А що у неї за хвороба? У мене ендокринологи ніколи про таке не питали
Бурундучиха
• 1 час назад
Ответ дляКотя_люлю
Там дуже складно зрозуміти. Навіть не стараюсь. Все добре і водночас не все добре
Котя_люлю• 1 час назад
Ответ дляБурундучиха
Та я вже прочитала, що завагітніти хоче. Секс для здоровʼя тут ні до чого.
Своего не предлагать• 1 час назад
Женщине полезно глотать сперму для здоровья много витаминов. Или размазывать сперму по лицу.
Котя_люлю• 1 час назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Та ми вже зрозуміли, чим Ви займаєтесь у вільний час
Ліплю вареники• 1 час назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Мой муж любит пирог со взбитыми сливками. Показал видео-рецепт, теперь балую его каждую неделю
Своего не предлагать• 59 минут назад
Ответ дляКотя_люлю
Все це роблять