Сьогодні лор діагностував синусит, виписали антибіотики. У дитини температура, втрата апетиту, зелені соплі жесть, набряк. Аналіз теж показує запалення? Чи щось ще гірше?
Байрактарочка• 30 мая 2023
Вірусна кров, антибіотики не треба.
Підвищені моноцити можуть вказувати на мононуклеоз
Лейкоцити (які вказують на бак інфекцію) в нормі. Антибіотики не треба. Сходіть до іншого лікаря
Ответ дляБайрактарочка
Вірусна кров, антибіотики не треба.
А те, що гнійні виділення з носа? Уже майже 2 тижні. До речі, це вже наш другий лор...
valleriya14• 30 мая 2023
Кровь не явно вирусная. Есть уже перекос в сторону бак инфекции. Палочки на верхней границе, лимфоциты на нижней. Плюс высокое ШОЕ. Я не поклонница АБ без показаний, но в вашем случае я бы следовала рекомендациям врача. И давала АБ.
Ответ дляPavelolka
А вы нос лечите?
Увесь цей час лікував інший лор, але результату немає. Було виписано: промивання морським розчином, Дефлю Сільвер, тобрадекс, судинозвужуючі. Сьогодні були в іншого лора, уже діагностувала синусит. І зважаючи на гнійні виділення ось вже більше 10 днів і загальне погіршення назначили антибіотик внутрішньо.
Ответ дляTata000
Как вариант - может быть мононуклеоз, при нем у сына был страшный отек носа, вообще не дышал, капли не помогали никакие. Тоже первую неделю лечили аденоидит, выписали антибиотик пеницилиновый и его посыпало.
Але в неї гнійні соплі, такого жовто-зеленого насиченого кольору. Реально як гній
Ответ дляZhukOlena
Практически всегда при мононуклеозе присоединяются стрептококки, помимо гноя в носу, у сына ещё и ангина была. Высеяли пиогенный стрептококк. Анализы на мононуклеоз подтвердили острую фазу.
Ответ дляZhukOlena
Местно ингаляции декасан с физраствором 1:1. Часто 10-15 раз по 5-10 мин в первый день + хотя бы раз ночью.