ZhukOlena• 30 мая 2023

Гляньте будь-ласка Зак дитини, хто розуміється

Сьогодні лор діагностував синусит, виписали антибіотики. У дитини температура, втрата апетиту, зелені соплі жесть, набряк. Аналіз теж показує запалення? Чи щось ще гірше?
Байрактарочка• 30 мая 2023
Вірусна кров, антибіотики не треба.
Підвищені моноцити можуть вказувати на мононуклеоз

Лейкоцити (які вказують на бак інфекцію) в нормі. Антибіотики не треба. Сходіть до іншого лікаря

автор ZhukOlena • 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Вірусна кров, антибіотики не треба.

А те, що гнійні виділення з носа? Уже майже 2 тижні. До речі, це вже наш другий лор...
valleriya14• 30 мая 2023
Кровь не явно вирусная. Есть уже перекос в сторону бак инфекции. Палочки на верхней границе, лимфоциты на нижней. Плюс высокое ШОЕ. Я не поклонница АБ без показаний, но в вашем случае я бы следовала рекомендациям врача. И давала АБ.
автор ZhukOlena • 30 мая 2023
Ответ дляvalleriya14
Дякую.
1maus• 30 мая 2023
Две недели это очень долго. Надо подключать антибиотик.
автор ZhukOlena • 30 мая 2023
Ответ для1maus
Вона мені те саме сказала. Плюс дитині стало гірше, гнійні виділення з носа і біль в переносиці
Pavelolka• 30 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
А вы нос лечите?
1maus• 30 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
Скорейшего выздоровления ребёнку!
Pavelolka• 30 мая 2023
Я все же поддержу первый пост. Моноциты повышены при вирусе. Вас к инфекционисту не направляли? СРБ до 20 обычно при вирусе. Палочки в норме. Но аппетит и вялость - не гуд.

автор ZhukOlena • 30 мая 2023
Ответ дляPavelolka
А вы нос лечите?
Увесь цей час лікував інший лор, але результату немає. Було виписано: промивання морським розчином, Дефлю Сільвер, тобрадекс, судинозвужуючі. Сьогодні були в іншого лора, уже діагностувала синусит. І зважаючи на гнійні виділення ось вже більше 10 днів і загальне погіршення назначили антибіотик внутрішньо.
автор ZhukOlena • 30 мая 2023
Ответ для1maus
Скорейшего выздоровления ребёнку!
Дякую
Tata000• 30 мая 2023
Как вариант - может быть мононуклеоз, при нем у сына был страшный отек носа, вообще не дышал, капли не помогали никакие. Тоже первую неделю лечили аденоидит, выписали антибиотик пеницилиновый и его посыпало.
автор ZhukOlena • 30 мая 2023
Ответ дляTata000
Але в неї гнійні соплі, такого жовто-зеленого насиченого кольору. Реально як гній
Tata000• 30 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
Практически всегда при мононуклеозе присоединяются стрептококки, помимо гноя в носу, у сына ещё и ангина была. Высеяли пиогенный стрептококк. Анализы на мононуклеоз подтвердили острую фазу.
автор ZhukOlena • 30 мая 2023
Ответ дляTata000
А що це взагалі таке? Мононуклеоз?
Pavelolka• 30 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
Что вы к тем соплям прицепились.
Pavelolka• 30 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
А що це взагалі таке? Мононуклеоз?
Почитайте. Вас смотрел педиатр? Нужно пропальпировать лимфоузлы и печень с селезенкой. У сына моноциты 14 были без картины мононуклеоза, направили сдавать эпштейна и цитомегаловирус
автор ZhukOlena • 30 мая 2023
Ответ дляPavelolka
Лімфовузли вчора щупав
Pavelolka• 30 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
Лімфовузли вчора щупав
Я бы на вашем месте начинала антибиотик, если бы доверяла врачу. Но моноциты проконтролируйте. Хорошо, чтоб инфекционист посмотрел

автор ZhukOlena • 30 мая 2023
Ответ дляPavelolka
Лікар хороший, працює в ОХМАТДИТ
sky-labs• 30 мая 2023
Ответ дляZhukOlena
Местно ингаляции декасан с физраствором 1:1. Часто 10-15 раз по 5-10 мин в первый день + хотя бы раз ночью.