Задираю носа• 30 мая 2023
Это штаны пижамы?
Или летние для улицы?
Володарка мрій• 30 мая 2023
Піжами але зараз в такому по вулиці ходять, прости Господи. Ні стилю ні смаку.
Бронетапці• 30 мая 2023
Для вулиці. Зараз багато такого плану коротших і довгих із льону і жатки продають в магазинах. Хоча виглядають як домашні ))
Файна дівка• 30 мая 2023
Если надеть на улицу, то будут для улицы. Если надеть в кровать- пижамные.
Вишня на торті• 30 мая 2023
Смотря что за ткань Но по дому. возле дома, мусор вынести с ребенком, собакой погулять в самый раз в жару. Не давит, не жмет, не парит)
Кнопкотиць• 30 мая 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Господи, по фотке ощущение что владелец штанов вешаться собрался
Блін, ржу
Кнопкотиць• 30 мая 2023
Жінка на фото з рюкзаком за плечима. Точно піжамні! Хто ж зараз одягає піжаму не вдягнувши рюкзак
Кнопкотиць• 30 мая 2023
Але стати в такому вигляді на табуреточку....то вже дивно...не з лікарні часом? Може рюкзак зібрала, скоро у вікно випригне щоб втекти, а ми тут штани обговорюємо....