Рассказница• 31 мая 2023

Сталкивались ли вы с чем то потусторонним?расскажите свои истории

Налитое яблочко• 31 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Смішний жарт, я оцінила. Ха-ха-ха.
Шутка шуткой, но смотрите как интересно получается, все помогающие вроде и говорят, что помогают, а не проверишь никак же....
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Перевірити можна, звернувшись особисто. Хвалять і кажуть, що ’помагають’ лише ті, хто має з цього вигоду. Нині розвелося тарологів, прости господи, тощо. Люди так гроші заробляють. Якщо вам потрібна допомога у цій сфері, то шукайте не за рекламою, а за відгуками. Жодна людина, яка має реальні здібності, цього не рекламує -- люди самі приходять. І заробляти на цьому не можна, лише собі нашкодиш.
Налитое яблочко• 31 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Я не верю в такую помощь именно потому, что не проверишь никак. Вот есть у человека проблема со здоровьем, допустим. Болит, мешает жить, и начинается - врачи, молитвы, ’бабки’, помогающие видящие. Потом помогло, ура! А что помогло? Неизвестно. Может и врачи, только эффект не сразу пришел, а как раз после ’бабка пошептала’
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Правильно, якщо не вірите,то воно вам і не потрібне) Щоб працювати з людиною і отримати ефект від ритуалу, треба хоч трошечки віри з боку тієї людини, інакше результату не буде. Не сприйміть це як якусь агітацію магії тощо, просто обмін думками.
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляЗамурмишка
А про війну вас попередили чи ні?
Ось, до речі, цікаве питання. Знала за два дні до початку вторгнення, що щось буде. Бачила сон про чужих людей у формі в нашій квартирі, розказала чоловікові (тепер вже колишньому, на жаль), він не повірив тоді. Але так, знала, що буде війна. Та й багато хто знав, без якихось здібностей -- воно витало в повітрі буквально, та чорна енергія агресії до нас. Роками накопичувалося з боку росіян, все закономірно.
Налитое яблочко• 31 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Спасибо за ответы, я не примеряю на себя, потому что не верю, но читать вас мне интересно.
Меряю от 0• 31 мая 2023
Ответ дляНалитое яблочко
І вам дякую за розмову.
Замурмишка• 31 мая 2023
Ответ дляМеряю от 0
Я тоже чувствовала, но почему- то ошибочно думала, что Харьков не тронут
dahashutka19• 02 июня 2023
После смерти мамы дома боковым зрением замечала какой то силуэт.
У нас была кошка, очень любила лежать прям на нас. К сожалению умерла внезапно. Так вот, поднялось у меня давление, было плохо, сквозь сон чувствую, что на меня кошка легла. Я спокойно уснула. Проснулась, давление в норме, но вспомнила, что кошечки то нет уже(
Лет 12 назад дома резко начало вонять сырой землёй, ходила по квартире в поисках источника вони, но не нашла. Через несколько часов набирает папа, со словами ’ бабушка умерла’ .
Не знаю, это скорее совпадение..Когда была беременна старшим, ко мне на подоконник залетели две одинаковые птички. Старший по знаку зодиака близнецы, хотя был шанс родится тельцом.
Сын лет до 3-х видел дядь в доме, чем очень меня пугал 🤣
Бодіпозітівна• 03 июня 2023
Ответ дляНалитое яблочко
И необязательно убивать, срачку наслать на врага)
Это уже негатив, белые поступают по принципу ’не навреди’.
Да и вряд ли срачка путлеру или дыркину особо повредит. а чтобы пробить защиту, придётся кучу энергии потратить и способностей. Всё равно как воду в песок.
Налитое яблочко• 04 июня 2023
Ответ дляБодіпозітівна
А белые берут деньги?
Бодіпозітівна• 04 июня 2023
Ответ дляНалитое яблочко
А белые берут деньги?
Те, что я сталкивалась, берут по принципу - кто сколько может, но это не обязательно. Напрямую не берут, и если вживую, то шкатулочка какая-то стоит или ’положите под салфеточку’, таксы нет. На карту проще, но карта тоже обычно чья-то: сестры, мужа, сына.
У меня опят небольшой, за всех сказать не могу.
Лучше жить спокойно и не бегать никуда, То уже когда серьёзные случаи: болячки и операции, пропал человек или есть угроза жизни. Тогда да, есть смысл обращаться.
Меряю от 0• 04 июня 2023
Ответ дляЗамурмишка
Добрий день. Вибачте, нечасто сюди заходжу, лише сьогодні прочитала ваше повідомлення. Від дуже багатьох людей з числа своїх знайомих теж чула, що вони відчували і передчували, що буде щось страшне. Харків -- то одна з найболючіших ран для всіх справжніх українців. Для мене особисто теж. Я вже більше року не дивлюся телевізор або новини в інтернеті, бо дуже боляче, чисто фізично -- коли бачу сюжет про наслідки вибухів і постраждалих, а ще про людей, що пережили окупацію, то починає дико боліти голова. А що пережили усі ці люди -- краще не уявляти, бо може бути щось на зразок інсульту... Якщо ви досі в Харкові -- тримайтеся, я не знаю, що ще можна сказати в такій ситуації... Якщо виїхали -- бережіть себе і нехай у вас і у ваших рідних все буде добре.
Замурмишка• 04 июня 2023
Ответ дляМеряю от 0
Виїхали і ніколи не пробачу оркам весь жах і смерть хом‘яка, зруйновані вікна та речі і життя чюсусідів в будинку напроти, які загинули, бо їм не пощастило жити коло військової частини
Меряю от 0• 04 июня 2023
Ответ дляЗамурмишка
Ми всі їм ніколи того не пробачимо. Хочу вірити, що кожне з багатомільйонної кацапської нечисті заплатить за все, щр вони з нами зробили. Хоча знаю і бачу, що боротьба буде тривалою і дуже тяжкою. Тримайтеся, здоров´я вам і вашим рідним, і пам´ятайте -- дім там, де вам добре і спокійно. Ви приживетеся на новому місці, і з часом воно стане вашим домом. Це те, що я бачу стосовно вас і вашого повідомлення (як завжди на цьому форумі, повторю, що не претендую на якусь стовідсоткову об´єктивність, ділюся своїм баченням). А згідно того, що бачу, ви нині перебуваєте порівняно близько з тим місцем, де на вас чекає майбутня домівка вашої родини. І вам там буде добре і затишно) Хочу від душі побажати вам щастя.
Налитое яблочко• 04 июня 2023
Ответ дляБодіпозітівна
А в чем разница от черных, если хоть. Не прямо в руки, но все равно берут?)
Замурмишка• 05 июня 2023
Ответ дляМеряю от 0
Дякую. Сподіваюсь, що і у вас все буде добре.

Я відчуваю нашу Перемогу, бо її роблять наші люди, які здатні навіть доб’ю переломити і прогнози американців.
Бодіпозітівна• 07 июня 2023
Ответ дляНалитое яблочко
в том, что черные делают ’на смерть’, на болезнь, на разлуку и прочие гадости, подклады всякие и прочий негатив.
белые чистят, лечат, привлекают хорошее, ничего из того, что делают черные - не практикуют. деньги не требуют, люди сами платят по желанию.
Налитое яблочко• 07 июня 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Но берут деньги и те и другие, а это делает их одинаковыми перед лицом сатаны, каким цветом не прикрывайся