Некомильфо• 31 мая 2023
Можливо хтось порадить?
Привіт усім)
Порадьте, будь ласка видавництво чи книгу "Пригоди Тома Сойєра" на українській мові з ілюстраціями.
Дякую.
Почекуха• 31 мая 2023
Подивіться у Абабагаламага. У них класна якість завжди і переклади. Правда, в ці книзі ілюстрації чорно-білі
Некомильфо
• 31 мая 2023
Ответ дляПочекуха
дякую...скажіть а там скорочена версія чи повна?
Почекуха• 31 мая 2023
Ответ дляНекомильфо
Вибачте, саме по цій книзі не підкажу, нам поки не за віком, то я не купувала, а на сайті дивилася тільки.
Некомильфо
• 31 мая 2023
Ответ дляПочекуха
все рівно дякую, зраза пошукаю перегляну