Ну ниче се• 31 мая 2023
Петиція щодо відміни підняття ціни на електроенергію.
Прошу підписати , це 1 хвилина вашого часу. Не у всіх є можливість сплачувати нереальні гроші за комунальні послуги, проте і не використовувати ці послуги теж неможливо.
Ждушечка• 06 июня 2023
Ответ дляНу ниче се
Єдина моя проблема - це не дуже розумні аноніми з форуму 🤦🏽♀️Вы шо сліпа? Я написала про виплати, які Є!!! Якщо у вас їх нема, то це ваші проблеми, до чого тут я? Я написала про те, що Знаю я і те, що стосується мене
Ваша проблема в хамовитості і недалекості, а ще в неготовності відповідати за свої слова. Втім я не ваша мама, щоб вас виховувати, слава богу, тому переключіться на щось актуальніше.
Ну ниче се
• 07 июня 2023
Ответ дляЖдушечка
І це ви мені пишите про недалекість і невміння відповідати за свої слова? Ви надто себе любите. Всього найкращого. Просто жесть які ж бувають люди 🤦🏽♀️🤦🏽♀️
Ждушечка• 07 июня 2023
Ответ дляНу ниче се
Якщо я кажу, що насправді ніяких виплат, про які пи писали, немає, то я недалека? Ну гаразд, аби вам було від цього легше, нехай так.
Ну ниче се
• 07 июня 2023
Ответ дляЖдушечка
Так ви шо зовсім не розумієте чи є лише тільки ваша думка і все? А я вам кажу, що є люди, які отримуюиь ці виплати, про які ви писали, то за вашою думкою я недалека? Не відчуваєте, що це подвійні стандарти. Якщо ви не розумієте всіх нюансів, то це не моя проблема, а ваша і влади, що не довели до відома людей як, чому і за що надходять виплати. То це питання не до мене.