Будь ласка порадьте реального ( провіреного) дизайнера для квартири в новострої - Київ. Потрібен тех проект, а далі і дизайн інтр´єру. Дякую
ХтоЯкщоНеЯ• 31 мая 2023
Ответ дляkate81
скільки за кв.м?
Думаю 50
Я просто в неї три роки тому замовляла, то було дешевше. Але вона дійсно крутий спец. І підхід до роботи в неї толковий
Кокосиха• 31 мая 2023
Ксения Таннет. Но не знаю как у нее по загруженности. Делали с ней ремонт, оч довольны. Она не просто дизайнер, закончивший курсы, а настоящий профессионал
Админко• 31 мая 2023
Знаю класну! Замовляли вже кілька проектів. Наприклад технічний проект з розстановкою, світлом, розетками та тд. - 2200 грн
Любов +380 (67) 420 58 15