Даксо• 31 мая 2023

Ціни на електрику. Немає сил

терпіти ці пекельні борошна. Кажуть тут пані, які в інших темах не купують парфуми менше ніж за 100 євро, а будинки у них мають споживання 4000 кВт на місяць (як у американських мільйонерів до речі).

Яке у вас місячне споживання, щоб оцінити масштаб?
Результат:
вже голосів: 435
249 (57.24%) 100-300 квт
141 (32.41%) 300-1000 квт
39 (8.97%) До 100 квт
6 (1.38%) Більше 100 кВт*г
Fresh• 31 мая 2023
Правильно Ахметову треба бабки, ви лохі платіть.

Jave• 31 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
я Бутусова и цензор читаю
оприлюднення и журналисткая работа -это важно, пост машовца о другом.
если б не журналист, то и мин обороны яйца б до сих пор покупали по 17 и все остальное, вначале была работа журналиста.
Взагалі не зрозуміло про що пост Машовца.. він пропонує не срати на голову владі поки війна, а я вам скинула інше бачення ситуації, що люди які воюють не згодні з ним
Fresh• 31 мая 2023
Чого авторжопу так за владу рве?
На цій владі клейма ніде ставити
автор Даксо • 31 мая 2023
Ответ дляFresh
’Всі хто платить податки чесно лохи’ ох і боти пішли
proshk• 31 мая 2023
Ответ дляДаксо
423 грн будете платити. Ось навіщо в школі алгебра :)
560 грн будут платить, действительно зачем в школе алгебра
serebro16-72be• 31 мая 2023
Ответ дляLenakaBro
Шось у вас не складається))
У мене трьохкімнатна (64 кв.м. разом з балконом), 350-400 квт виходить. Бойлєра немає. Пралка 3-4 рази на тиждень, посудомийка 1 раз на тиждень. І все це по двохтарифному лічильнику, тобто вночі. Лампочки всі енергозберігаючі стоять, світло вимикаємо при виході з кімнати. Телевізор дивимся два-три фільми на тиждень ... це небагато. Тобто ми не розкидуємося, але платимо 600 грн. за енергію. Про економію нема чого розказувати, бо тут немає вже як економити...хіба що в брудному одязі ходити чи що?
У нас теж три кімнати. Влітку 200-250. Взимку ще плюс 100 може бути. Бойлера немає. Комп весь день. Пралка щодня. Кондішен періодично. Морозильна камера праска майже щодня. Мультя. Не економимо поки що. Але прийдеться бо опалення набігає... і зарплати невисокі.... як будемо не знаю
proshk• 31 мая 2023
Что за вброс за 100квт. Чайники, микроволновки,гаджеты, стиральная машина, кофемашины, бойлеры. Я вообще молчу за кондиционеры, теперь они будут работать у избранных. Или боты отрабатывают, много потребляете, ваши сложности, а мы вот.....вчос! Наглый вчос

Unmistakable• 31 мая 2023
Ответ дляLenakaBro
Я до того, що не треба писати казки....90 кв.м. і 150 квт....
А это удивительно? Вот мои, например, 90 квадратов, 4х комнатная квартира. Работаю дома, кстати. За май 110 нагорело.
Unmistakable• 31 мая 2023
Возможно, что счетчик старый. Дому 30 лет. Говорят, те, что поновее крутят быстрее )
Prervana• 31 мая 2023
3-4 тысячи квт. Частный дом на электрике, газа нет и не предвидится. Полив, зарядка электромобиля, вся бытовая техника, почти круглосуточно работающие киловаттные сушки для овощей на сухпаи армейские. Зимой естественно, отопление.
dibrov• 31 мая 2023
Ответ дляantiguaibarbuda
Мы оба на удалёнке, 450-500 кВт, хотя плита газовая и даже посудомойки нет. Пользуемся электрочайником, холодильником, микроволновкой, пылесосом и феном, помимо рабочих компов.
Компы 100% включены 24\7 - тянут.
Фен, утюг, чайник, бойлер, микроволновка, стиралка - очень мощные потребители.
Если стирка и фен используются 2 раза в неделю это одно, если каждый день это реально много мотает...
dibrov• 31 мая 2023
2 человека, 2-к квартира, газ, бойлер: 250-300кВт.
Когда холодно - пользуемся тёплыми полами, в этот месяц наматывает 600-700 кВт.
antiguaibarbuda• 31 мая 2023
Ответ дляdibrov
Компы 100% включены 24\7 - тянут.
Утюга и бойлера у нас нет, стирка 1-2 раза в неделю, фен - 2 раза в неделю. Компы включены, когда работаем и отдыхаем - 10-12 часов в день. Но они не просто включены, они на всю мощность половину от этого времени))
Не рыжая• 31 мая 2023
Снимаем квартиру в новострое, тут около 50 кв, всё на электричестве, выходит 400-500 кВт. Экономить не на чем.
АРИЯ• 31 мая 2023
Ответ дляdreamsunny
У Вас горячее водоснабжение? Иначе бойлер минимум 100 кВт , в среднем 150 кВт.
У меня квартира, горячей воды в городе нет, с бойлером если очень экономить укладываемся до 250 кВт.
Расскажите как економить с бойлером
dibrov• 31 мая 2023
Ответ дляНе рыжая
Вы ещё скажите что у вас только комп, холодильник и зарядка для телефона - наматывают 500кВт.
dibrov• 31 мая 2023
Ответ дляАРИЯ
Расскажите как економить с бойлером
Рассказываю:
- поменьше спускать горячую воду.
- научить всех членов семьи бережному отношению к ресурсам.
- установить двутарифный счётчик и нагревать бойлер на максимум в ночное время.
dibrov• 31 мая 2023
Ответ дляantiguaibarbuda
У многих телек работает целый день в ’фоновом режиме’, так вот телевизор:
- 24 дюйма потребляет 40Вт\ч
- 40 дюймов потребляет 80Вт\ч
- 55 дюймов 4К на Андроиде потребляет 150Вт\ч
Хозяйкам на заметку, так сказать.
antiguaibarbuda• 31 мая 2023
Ответ дляdibrov
- 24 дюйма потребляет 40Вт\ч
- 40 дюймов потребляет 80Вт\ч
Хозяйкам на заметку, так сказать.
Спасибо, осталось обзавестись телевизором и бдительно следить))

25Lida• 31 мая 2023
Ответ дляLenakaBro
Так ось і питання, як так то) Мікрохвильовкою раз в місяць щось підігріти, електрочайника, кавомашинки немає, бойлєра немає. Гриль є, духовка електро...ну це ж готовка їжі...на цьому ж не будеш економити. Користуємося ну 3-4 рази на тиждень. Ну два компа.
Може до Вас підключілись сусіди, може самохід лічильника. Але такого рахунку не повинно бути. Шукайте причину.
Mavi• 31 мая 2023
електроплита і бойлер, взимку іноді вмикаємо обігрівач,
влітку до 300, взимку буває 400+, ще й більше світла вмикається
LudaSHS• 31 мая 2023
Ответ дляJave
Про соц разгон то.

Вот еще другое. https://t.me/ShrikeNews/8750
Jave• 31 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Про соц разгон то.

Ви думаєте що чим менш кокретно ви відповідаєте, кидаєте мені посилання на групт тим більш є переконливими факти? З чого ви вирішил що це соц розгон? Ми тепер мовчазні раби? Тобто не маємо права питати з влади будь-що?
арина-ветерок• 31 мая 2023
Проголосовала 100-300, но это летом. Бойлер летом берет примерно 150, зимой 250 квт. Поэтому зимой в 300 никак не вложиться, 350-400 квт выходит. Зарплата пришла сегодня, пять тыс грн.
Asya.od• 31 мая 2023
Ответ дляМурнетка
Пересчитайте.
300грн это 178кВт по тарифу 1,68грн
178*2,68грн это 478грн
300:1,44*2,68 = 560 грн
LudaSHS• 31 мая 2023
Ответ дляJave
Маємо, є діалоги, дискус , аргументи. а є розгон
Останнє не призводить ні до чого, окрім луплення по мозгам наївних, панікуючих в т д
Діалог, розʼяснення, дискус, громадський спротив с дією, тіпу - мітингу, ініціативи - це дієво.
Скоро додадуться партійні качелі - буде весело,
А лінки. На смі, їх кожен день можна багато кидать.
NatalkaFree• 31 мая 2023
Трехкомнатная квартира, нас двое, работаем дома, электроплита, духовка, 2 бойлера, посудомойка, 2 ноута, стиралка, 2 кондиционера. За май 300 кв. Но кондиционерами не пользовались. В апреле грелись кондиционерами+полотенечная батарея в ванной вышло 600 кв.
oksana 77• 31 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
фото
Спасибо
Читака• 31 мая 2023
Ответ дляАРИЯ
Расскажите как економить с бойлером
вже писали - виключити його і митись холодною водою
Aksinia 111• 31 мая 2023
Ответ дляDasik_
А які зп в Європі? Мінімалка мабуть 6500 грн
А субсидія не допоможе? Якщо одна людина живе на мінімалку , варто спробувати . Да і одна людина багато електрики не накрутить .