Нічна ненажера• 31 мая 2023

Якшо дитина на всю їжу крутить носом, 1 рік

Йогурти ее їсть
Котлетки теж
Легше сказати шо їсть - каші гербер і то треба запхати одну ложку в рота щоб він зрозумів шо то смачно

А якшо покласти землю , гілку, листок то буде тягнути в рота
Показушница• 31 мая 2023
Ваши косяки.
Надо было вводить нормально прикорм.
И да, в год уже надо переводить на обычные каши, сначала чуть на блендер, потом укрупнять консистенцию.
ЛолитаНеРазлита• 31 мая 2023
Грудне вигодовування?
автор Нічна ненажера • 31 мая 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Грудне вигодовування?
Ну звичайно
автор Нічна ненажера • 31 мая 2023
Ответ дляПоказушница
Ваши косяки.
Надо было вводить нормально прикорм.
Я чесно кажучи з 6 місяців так танцюю а не ось тільки почала
З 6 місяців я мучаюсь з цією їжою
автор Нічна ненажера • 31 мая 2023
Групу про прикорм перечитала
Там написано шо має бути харчовий інтерес
Але його не було в 6 міс
В 7 місяців і зараз він не особо шось хоче їсти крім грудей
автор Нічна ненажера • 31 мая 2023
Ааа забула, огірок любить
Показушница• 31 мая 2023
Ответ дляНічна ненажера
Ну звичайно
Це не норма. В рік ГВ ще може бути, але так, докорм. В цьому віці всі основні прийоми їжі повинні бути вже заміщені нормальними продуктами за віком.
Кристинчик191991• 31 мая 2023
Ваш косяк.
МашМааш• 31 мая 2023
Моя в год еда почти только смесь
Остальную еду чуть пробовала, но не ела прямо
Сейчас 2 - ест почти все, никаких проблем

Короче, не переживайте, не мучацте ребенка, кушает и хорошо
Показушница• 31 мая 2023
Ответ дляНічна ненажера
Групу про прикорм перечитала
Але його не було в 6 міс
Ну ви ж грудь мабуть давали постійно. Ну тепер годуйте до 2х років, може потім почне)))
Ніколи не розуміла культа ГВ.
І так, прикорм треба грамотно вводити.
младокошкина• 31 мая 2023
Навіщо дитині в рік грудне вигодовування? Щоб що? От тому й не їсть нормальну їжу.
Мая твая не панимать• 31 мая 2023
Ответ дляНічна ненажера
З 6 місяців я мучаюсь з цією їжою
Шикарна книжка - мій малюк їсть сам. Рекомендую
Показушница• 31 мая 2023
Ответ длямладокошкина
Тому що ВОЗ рекомендує годувати до 3х років. Наші це буквально розуміють. А ця рекомендація і для країн третього світу, щоб запобігти кишкових інфекцій та інших проблем внаслідок низької гігієни і тп
младокошкина• 31 мая 2023
Ответ дляПоказушница
Так, і для тих країн, де нема доступу до якісної питної води, я теж про це читала. В деяких нашим мам це переходить у свого роду психоз. До армії годували б, якби могли...
Вумна вутка• 31 мая 2023
Це абсолютно нормально, молоко задовольняє основні потреби дитини. Не слухайте прихильників радянських книжок. Не тисніть на дитину. Просто частіше беріть до свого столу і пропонуйте різні страви на вибір.
До речі, не пробували давати листя салату?
фрау Гітта• 31 мая 2023
Вам надо ГВ сворачивать? Иначе зачем эти танцы с бубном? Мой тоже в год ничего не ел кроме смеси, каш растворимых и пюре из банки овощного и фруктового. Зачем кормить тем, что ему не нравится?
фрау Гітта• 31 мая 2023
Ответ дляВумна вутка
Кстати да, они жуют их как кролики 🤭
Лукава_Кiшка• 31 мая 2023
Гербер пюре это вкусно? Серьезно?
Ну это может быть только в том случае, когда вы готовите еще хуже
младокошкина• 31 мая 2023
Ответ дляВумна вутка
Які основні потреби річної дитини (не новонародженого) задовольняє грудне молоко? В раціоні такої дитини вже повинна бути клітковина з овочів і фруктів, м´ясо, кисломолочний сир, яйця. Усе це заміняє грудне молоко, ви серйозно?
автор Нічна ненажера • 31 мая 2023
Ответ дляВумна вутка
Пробувала
В нас свій город, я вже і шпинат пропонувала.. але шось не бере в рота
Лукава_Кiшка• 31 мая 2023
Ответ дляПоказушница
Так, три полноценных приема + гв.
Отсутствие жевания очень сказывается на зубах, развитии нервной системы и речи.
автор Нічна ненажера • 31 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Гербер пюре это вкусно? Серьезно?
Гербер пюре мій взагалі не їсть
Ніяке баночне пюре йому не подобається
Лукава_Кiшка• 31 мая 2023
Ответ дляВумна вутка
Нет, это не нормально.
Нормально в стране розовых пони, где мамам проще дать грудь, чем заниматься ребенком.
Лукава_Кiшка• 31 мая 2023
Ответ длямладокошкина
Да надо меньше слушать подобные советы,
Лукава_Кiшка• 31 мая 2023
Ответ дляНічна ненажера
Гербер пюре мій взагалі не їсть
Ніяке баночне пюре йому не подобається
Так вы считаете это вкусным
Вы это сами пробовали?
Ms. Скромность• 31 мая 2023
Ответ дляНічна ненажера
З 6 місяців я мучаюсь з цією їжою
Это не вы тут отвечали, что сначала даете грудь, а потом нормальную еду? Если ребенок голодный, он и кабачок ест с удовольствием. Но если вы его перед этим за час или два накормили грудным молоком до отвала, то понятно, сто есть не будет.
Коник-стрибунець• 31 мая 2023
Дочь начала с печеной картошки, и ее в буквальном смысле трясло от восторга. Печеное яблоко обожала. Отварной кусочек говядины разбирала на волокна и она выжевывала его добросовестно, сама выбирала, перебирала, целый ритуал. Суп понятно. Но после мяса тушеного с картошкой совсем все пошло по взрослому. Тушила отдельно специально для ребенка диетически
Голубец• 31 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так вы считаете это вкусным
Вы это сами пробовали?
Чому Ви вирішили, що автор вважає смачним пюре гербер? Вона нічого такого не писала.
Ms. Скромность• 31 мая 2023
Ответ дляВумна вутка
Удовлетворяет только до 6 мес, именно поэтому вводят прикорм по рекомендации ООН. И к году ребенок должен есть мясо, яйца, овощи, фрукты и каши. Иначе у него развивается анемия, разрушаются зубы, развивается рахит и другие болезни обмена веществ. Он интенсивно растет, питание очень важно в этом возрасте.
Лукава_Кiшка• 31 мая 2023
Ответ дляГолубец
Прочитайте предпоследнее предложение