Mrs.Sexuality• 31 мая 2023
Що зі мною не так?(
У мене тут по ходу криза середнього віку. То довгими безсонними ночами почала накатувати рефлексія на різні теми. Одна з них: а що не так зі мною? Що я ніяк не маю ті відносини, які ( здається) хочу. По міркам місцевих, ч вже слішком STAR. Мені через пару місяців буде 38. Кажуть гарна. Особливо бабуся говорила) . Вся поки ще з базовими даними.
Чоловіки в принципі постійно в оточенні є. Але до відносин, таких щоб серьозно все, турбота, кохання, разом - немає
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляКопуша
я думала вы не замужем...
а у вас ’діти’.
так я вам скажу,что я с 37 лет с ребенком осталась одна и так по сей день.
а лет мне уже много.
бывает и так.
а у вас ’діти’.
а лет мне уже много.
бывает и так.
І що як діти? Я що не маю хотіти кохання, турботи, сексу в кінці кінців то??
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Хорошого коханця тяжко знайти.
Отож! Цей був найкращий поки шо з усіх минулих
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Ой(
Мій перший чоловік виявився ( чи то довела?) Алкоголіком.
Другий взагалі ( дівчата, не питайте чим думала) по мальчікам. Так що, не знаю навіть
Ахаха, та ви просто не уважно вибирали.
Я така ж сама. В мене така статистика: алокголік-тунеядець-шизік ))
Як почитати, то прям жесть )))
Але я зараз вільна і щаслива. Уже не біжу )
Хочу такого, щоб так, як з тим минулим, але з перспективою)
Як почитати, то прям жесть )))
Копуша• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
можете хотіти -цього ніхто вам не заборонить.
але шанс вийти заміж з двома дітьми та ще й за порядного чоловіка мінімальний.
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляКопуша
Тільки за непорядочного?)
Копуша• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
то що і сексу ви тільки хочете,а не маєте?
це ,мабуть саме просте,що можна отримати в вашому вііці.
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Ахаха, та ви просто не уважно вибирали.
Як почитати, то прям жесть )))
Ну першого , реально, що лукавий поплутав. Бачила ж що воно не дуже норм .
Другий - то більше ділова угода. Я з самого початку знала. Так потрібно було на той момент. Він чоловік тільки на папері
Копуша• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Тільки за непорядочного?)
а ви як думали?
порядні всі біля жінок, в своїх сім’ях.
правда під час війни всяке може траплятися.
порядні всі біля жінок, в своїх сім’ях.
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляКопуша
Я не сплю з ким попало. Мені для цього почуття потрібно.
А так то да. Це не проблема. З постійної френд зони можна хоч зараз написати.
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляКопуша
а ви як думали?
порядні всі біля жінок, в своїх сім’ях.
Ви так занервували. Спокійно, мені чуже не потрібно)
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
А та ви в курсі були? Ну то таке.
А я про першого не знала, він приховував довго.
Про другого - ну то таке, сама дурна.
А третій - то жесть, де були мої очі, гормони все застлали ) І що характерно, офіційно я заміж лише за нього вийшла ))
Про другого - ну то таке, сама дурна.
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
А та ви в курсі були? Ну то таке.
Про другого - ну то таке, сама дурна.
Знала. Ну просто по документах він є. По факту то я вільна.
Я ж не жаліюся))) але ми вже в процесі розлучення. То майже зовсім вільна. В цілому, я після першого розлучення весь час була вільна
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
А та ви в курсі були? Ну то таке.
Про другого - ну то таке, сама дурна.
Як жінки обирають чоловіка?: Цей сильно гарний, цей розумний, цей турботливий . О, а оцей ......точно підходить
Копуша• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
я своє вже віднервувала, при чому давно.
а до чужих мені людей байдуже...
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляКопуша
а до чужих мені людей байдуже...
Помітно)
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Та ні, мені просто всі чомусь виносять мізки ))
От перший виніс по саме не хочу )
І мені другий таким сердечним уявився, бо мізки не виносив! Та я так прониклася своїм душевним спокоєм і хорошим сексом, що аж 10 років прожила з тунеядцем по суті ))
А треба просто так: якщо щось насторожує на початку стосунків і є хоч маленький порив бігти, треба бігти без огляду! Бо з тунеядцем ми їхали на спільний відпочинок, і він не заплатив за продукти в магазині, навіть частину (типа з нього все інше, а ми не ц відносинах тоді були, але якого лішого, ніколи до того чоловіки не давали мені платити, навіть друзі!) Ото таке ) а шизік на початку відносин достібався що я неправильно суп варю, уявляєте? ) Де були мої очі, що я це проковтнула, хз)))
От перший виніс по саме не хочу )
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Із компліментів, які я отримую на рівні з ’ ти дуже гарна’
- у тебе стальні яйця ( вже передьоргує від цього 😭)
- ти прикольна
- ти кумедна
- у тебе хороше почуття гумору
-хм, а ти виявляється дуже гарна жінка. А не тільки бігаєш в кросівках та матюкаєшся на всих ( це один з колег побачив з макіяжем після того, як місяць працювали 24/7 майже)
- ти дуже розумна
- ти крута, я б так не зміг
Мені здається, що це трішки не ті компліменти, які бажано отримувати жінці для відносин((( чи то я вже шукаю проблеми там де їх немає.
- ти прикольна
- ти кумедна
- у тебе хороше почуття гумору
- ти дуже розумна
- ти крута, я б так не зміг
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
- ти прикольна
- ти кумедна
- у тебе хороше почуття гумору
- ти дуже розумна
- ти крута, я б так не зміг
- ти прикольна
- ти кумедна
- у тебе хороше почуття гумору
- ти дуже розумна
- ти крута, я б так не зміг
Ахаха, ну мені за яйця не казали, лише ’из тебя гвозди можно делать’, отаке було, все інше співпадає 🤣
Чесно кажучи,я не переймаюсь) я класна )
А чоловік - знайдеться
Смажена полуничка• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
- ти прикольна
- ти кумедна
- у тебе хороше почуття гумору
- ти дуже розумна
- ти крута, я б так не зміг
- ти прикольна
- ти кумедна
- у тебе хороше почуття гумору
- ти дуже розумна
- ти крута, я б так не зміг
Ну ви, мабуть, більше мужик, чим ті чоловіки, що навколо.
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ну а важко тому, що для такої жінки чоловік має бути або на рівні, або сильнішим, щоб зірки запалали ) а таких дуже дуже мало )
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
А чоловік - знайдеться
Йдіть обійму🤗
Прямо як ото себе читаю. Я теж не переймаюся сильно. Чудово знаю , що я офігенна . )
Просто іноді бувають моменти, коли так хочеться бути в чиїхось сильних обіймах. А не оце от все
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Такий комплімент також був🤣.
Смажена полуничка• 31 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Та мабуть навіть сильніший не зможе.. бо жінка вже привикла, що вона сама порішає краще
Смажена полуничка• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Такий комплімент також був🤣.
Ну який же це комплімент:)
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ну я для себе вирішила, що довіритися зможу. Якщо прям запалає ))
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ну який же це комплімент:)
Там то був комплімент. Це проф сфери стосувалося.
Мені раніше це було приємно. А в якийсь момент так ображати стало(((
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Йдіть обійму🤗
Взаємно )
Я завела друга, він дуже любить обійматися і руки не розпускає 😂
Хороший хлопчик, не чіпляє як мужчина, але чогось згадалося )
Але хочеться тих самих обіймів, із закоханістю, ммм )
Кидстаффовка• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Окей.
1) щодо поведінки - хз. Навіть не знаю кого запитати. Якось питала колишнього чоловіка. То по його словам я стерво рідкісне.
2) енергетика яка? Можливо й відштовхуючи. Але. При цьому є навіть ті, хто крутиться поряд роками.
3) ну , я постійно зайнята . Постійно кудись біжу. Діти, робота, зараз своє розвиваю.
4) чи цікаво зі мною? А хз. Кажуть у мене хороше почуття гумору
5) на першому побаченні не сплю. Терплю до 3-4 го. А ні, збрехала. З одним таки не втрималася. Але ми до цього пів року спілкувалися і він перед цим мене зустрів з далекої поїздки.
Автор, так у вас же були серйозні відносини, і діти є, можливо ви занадто вимоглива до чоловіків і у вас завищені очікування від них
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
Та неначе ні.
- турботливий
- люблячий
- зрілий ментально.
- хоча б трішки амбітний( мені не обов´язково потрібен якийсь директор, бізнесмен. Але коли охоронець по життю, ніколи не намагаючись це змінити - то ми навряд чи зможемо бути разом. Таких в принципі й не було)
- зможе потоваришувати з дітьми.
- добрий
- алкоголь тільки по святам. Хоча краще взагалі не пив би
- вірний.
У мене немає якихось побажань до зовнішності. Це просто основні людські якості.
- турботливий
- люблячий
- зрілий ментально.
- зможе потоваришувати з дітьми.
- добрий
- вірний.
Mrs.Sexuality
• 31 мая 2023
Оце писала список, згадувала своїх всих. Більшість з них, виявилося, на момент знайомства були в стані кризи. Крах бізнесу, розлучення.