Mrs.Sexuality• 31 мая 2023

Що зі мною не так?(

У мене тут по ходу криза середнього віку. То довгими безсонними ночами почала накатувати рефлексія на різні теми. Одна з них: а що не так зі мною? Що я ніяк не маю ті відносини, які ( здається) хочу. По міркам місцевих, ч вже слішком STAR. Мені через пару місяців буде 38. Кажуть гарна. Особливо бабуся говорила) . Вся поки ще з базовими даними.
Чоловіки в принципі постійно в оточенні є. Але до відносин, таких щоб серьозно все, турбота, кохання, разом - немає
Чупокабра• 01 июня 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Ви так занервували. Спокійно, мені чуже не потрібно)
Так вас чужі і не хочуть, чого їй нервувати. Самі ж пишите, що ви така вся класна, а нікому не згодились.