Mrs.Sexuality• 31 мая 2023

Що зі мною не так?(

У мене тут по ходу криза середнього віку. То довгими безсонними ночами почала накатувати рефлексія на різні теми. Одна з них: а що не так зі мною? Що я ніяк не маю ті відносини, які ( здається) хочу. По міркам місцевих, ч вже слішком STAR. Мені через пару місяців буде 38. Кажуть гарна. Особливо бабуся говорила) . Вся поки ще з базовими даними.
Чоловіки в принципі постійно в оточенні є. Але до відносин, таких щоб серьозно все, турбота, кохання, разом - немає
Скажений гудзик• 31 мая 2023
Это не с Вами не так, а с ними.
Им же проституток надо, еще и бесплатно!
Не замечали?

Госпожа Белладонна• 31 мая 2023
Автор, а як у вас з самою собою відносини? Кохаєте себе, поважаєте, цінуєте? Вам цікаво з самою собою?
Кидстаффовка• 31 мая 2023
За таким коротким описом вам ніхто не скаже, що з вами не так.
5cmhybyna• 31 мая 2023
у вас недотрах
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Это не с Вами не так, а с ними.
Не замечали?
Та ви знаєте, серед постійних залицяльників є той, до кого можна ( навіть не спілкуючись пів року) зателефонувати і попросити гроші на зп підлеглим. І він дасть. Майже безвозмєздно
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
у вас недотрах
І це також. Що гріха таїти.
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
Які дані потрібно?
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Фото скидати не буду) доведеться вам на слово вірити , що я ’ сексуальна, небезпечна, непокірна і беззаперечнааа’
Анонимушка• 31 мая 2023
Мне 37 в этом году, старой себя не считаю))
Мне кажется, вы себя накрутили, вы молодая! Меньше задумывайтесь и просто живите, ваше к вам придёт!
Никогда не искала мужчин, находились сами как то, поэтому выдохнули и живете счастливую жизнь, а он найдётся!

Скажений гудзик• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Не, у меня таких нет.
Отчебучкина• 31 мая 2023
Не переймайтесь. Було б здоров´я. Решта то опції.
Карма хамелеона• 31 мая 2023
А чего конкретно вы хотите от мужчины?
Кидстаффовка• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Які дані потрібно?
Вас потрібно знати, що б зрозуміти, що не так, може ви своєю поведінкою відштовхуєте чоловіків, тримаєтесь гордо і неприступно, або енергетика відштовхуюча чи ще хто зна що… а так, це питання більше риторичне
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляАнонимушка
Ну насправді я не вважаю себе старою ) то просто, для ’ красоти слога’. У мене, коли якісь душевні метання, я пишу в сарказтичному стилі. Трішки самоіронії.)тим більше місцеві деякі учасниці обов´язково б тикнули ’ а що ти мать в 37 то хотіла? Чай не 18’
Анонимушка• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Короче вы кокетка))) ясно!
Я не о возрасте больше, а о настрое)
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляАнонимушка
Короче вы кокетка))) ясно!
Я не о возрасте больше, а о настрое)
Мабуть. )
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Вам он не нравится? Или в чем проблема?
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
Окей.
1) щодо поведінки - хз. Навіть не знаю кого запитати. Якось питала колишнього чоловіка. То по його словам я стерво рідкісне.

2) енергетика яка? Можливо й відштовхуючи. Але. При цьому є навіть ті, хто крутиться поряд роками.

3) ну , я постійно зайнята . Постійно кудись біжу. Діти, робота, зараз своє розвиваю.

4) чи цікаво зі мною? А хз. Кажуть у мене хороше почуття гумору

5) на першому побаченні не сплю. Терплю до 3-4 го. А ні, збрехала. З одним таки не втрималася. Але ми до цього пів року спілкувалися і він перед цим мене зустрів з далекої поїздки.
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Вам он не нравится? Или в чем проблема?
Я його дуже любила. А він , виявилося, любив різних жінок

Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Ааа, ну буває )
Зате не жадібний )
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляКарма хамелеона
А чего конкретно вы хотите от мужчины?
От я неначе й прописувала якого я хочу, які риси, які відносини мають бути.
А воно не виходить. Я хочу серьозних відносин. З перспективою переростання в сім´ю.
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Окей.

З усього цього витікає, що ви прикольна, але не можете сама для себе відповісти, нащо ж вам чоловік. Розкладіть по поличках. Намалюйте собі в уяві. Бо ви така собі вся біжите, що й забули про головне
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Ааа, ну буває )
Зате не жадібний )
Ну да) це в нього не відняти) він дуже добра і хороша людина.
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
В мене одного разу був настільки прикольний коханець, що я мабуть навіть прийняла б його полігамність, якби склалося )
Зараз все скажу• 31 мая 2023
Не вішайте носа )
Краще як у вас, ніж як у мене вийшло 🤣
В адреналіновому угарі вискочила заміж, а він шизіком виявися 🙈
Копуша• 31 мая 2023
я думала вы не замужем...
а у вас ’діти’.
так я вам скажу,что я с 37 лет с ребенком осталась одна и так по сей день.
а лет мне уже много.
бывает и так.
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Не, у меня таких нет.
Можу позичити)
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Ото й мені іноді здається, що я біжу , біжу , біжу. І можливо постійно пробігаю повз
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Хорошого коханця тяжко знайти.
автор Mrs.Sexuality • 31 мая 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Не вішайте носа )
Краще як у вас, ніж як у мене вийшло 🤣
Ой(
Мій перший чоловік виявився ( чи то довела?) Алкоголіком.
Другий взагалі ( дівчата, не питайте чим думала) по мальчікам. Так що, не знаю навіть