це може бути фото з інтернету , це можете бути ви, байдуже
важливо - повсякденний та гарний макіяж на вашу думку
Ашотакоя• 31 мая 2023
Перше фото , тих брів можна злякатись , як з якось радянського мультика жах
Добра, коли сита!• 31 мая 2023
Ответ дляТворю чудеса
Боже...эта мода на Брежнева брови просто жах
І не всім личить, у багатьох випадках тонкі брови виглядали б значно гарніше і природніше. А люди спотворюють себе, бо це ’модно’. Безглуздя.
Перекус беру завжди• 31 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Ой , ну ладно ) ви не модна зовсім) норм там все виглядає!
Жах був, коли всі малювали квадратні чорні брови. Ото Брєжнєв був ) а так легка безпечність)))