Водійка хімарса• 31 мая 2023

Привабливість

Ви себе з віком як відчуваєте? Більш жаданою та привабливою для чоловіків чи ні? Просто цікаво. Питання скоріш для жінок 35 плюс.
Результат:
вже голосів: 100
50 (50%) Так
35 (35%) Ні
15 (15%) Результат
Сапай вазони• 31 мая 2023
Да, с возрастом стала лучше выглядеть. А точнее, с деньгами)

Новопоштинская• 31 мая 2023
Я себе больше нравлюсь, чем в 16-26
Тут надолго• 31 мая 2023
Хм, я перша ні
барабанщица• 31 мая 2023
Почуваю себе привабливою для чоловіків,мені 40. Але звичайно,що не більш привабливою ніж в 20 чи 30.
Ядвига Юсьлегко• 31 мая 2023
Біля 28 відчула на скільки я бажана і гарна. До цього часу були якісь сумніви і протиріччя. Зараз мені 43 і я на 100% задоволена тим як виглядаю і яке враження справляю на оточуючих
Помилуйте мадам• 31 мая 2023
Більш цінуючою свій час та свій комфорт
Більш привабливою для себе
Якось не дуже трясе, що там як там я для когось )
YaЯна• 31 мая 2023
Мені 37. Зараз подобаюсь собі більше, ніж в 20. Звісно, є вікові зміни. Сильні зморшки на лобі (хочу вколоти, але боюся, не можу наважитися). Ну і груди краще не стають з віком. А так мені все подобається, бо дають менше вік
whenallissaidanddone• 31 мая 2023
А я никогда не привлекала внимания мужчин. По крайней мере никто открыто интерес не проявлял, не знакомился, не улыбался...
Я знаю, что я не особо симпатичная лицом, но я же всячески пытаюсь это лицо украсить;) а фигура у меня на зависть.
Рубаю олівлє• 31 мая 2023
Стала лучше выглядеть однозначно: спорт, питание нормальное, уход. Но в плане привлекательности для мужчин думаю в молодости я была более для них привлекательна. Теперь и стиль одежды не тот, и взгляд более степенный, да и характер спокойный стал

Все буде Україна• 31 мая 2023
Выгляжу хорошо,но не для мужчин.В молодости отбоя не было,сейчас слишком правильная
Ядвига Юсьлегко• 31 мая 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Симпатия формируется не чертами,а выражением лица.
Ко мне часто подходят знакомиться люди на улице,не только мужчины, но женщины.и говорят о том,что у меня такое располагающее выражение лица,что подходить ко мне не страшно.
18 мнеУЖЕ• 31 мая 2023
Не, я очень страдаю, возрастные изменения не критичны, но психологически мне хуже. Сустав щелкнул, звездочка капилярная появилась, кожа не такая, купаюсь в себе короче
daryl• 31 мая 2023
Даже не знаю, я и в молодости, и сейчас - всегда нормас) Но я не 100$, чтобы всем нравиться.
ТихоЯ• 31 мая 2023
А я с возрастом только поняла, что в молодости была и ничего,всегда считала себя, мягко говоря, непривлекательной .
А фигура, так и ваще огонь была.
Щас- не. Возраст взял свое, денег на уход нет((.
Та_шо_ж_таке• 31 мая 2023
Я відчуваю себе привабливою і бачу реакцію чоловіків, але я стараюсь одягатися красиво, робити легкий макіяж щодня, доглядати за волоссям, воно в мене довге. Мені приємно спілкуватись з чоловіками, я вмію підтримати розмову, можу і сама якийсь комплімент зробити чи злегка пофліртувати.
А я нівроку• 31 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А со мной не длязнакомства, а дорогу вечно спрашивают.)))
Ядвига Юсьлегко• 31 мая 2023
Ответ дляА я нівроку
Значит у вас приветливый вид
Царівна Жабка• 31 мая 2023
Всегда была и есть