Все буде Україна• 31 мая 2023

Як вдягайтесь на весілля? Обов´язково це має бути сукня?

Запросили на весілля в кінці червня. Не хочу купувати сукню, бо потім висітиме в шафі. Краще б видала гроші на гарний гарнітур. Але ж це літо, жакет відпадає. Брюки і якась блузка...мабуть не дуже "нарядно".
Некомильфо• 31 мая 2023
Ні не обов´язково.
Якщо молодята не виставляють якихось особливих умов по одягу

Ласую колобками• 31 мая 2023
Зависит от того насколько богатая свадьба. Чем беднее, тем проще дресс ход. И в джинсах люди приходят, и в кедах)
ТаЕщеОптимистка• 31 мая 2023
По-разному, и штаны с блузой подойдут почему нет
Кнопус• 31 мая 2023
Я вдягала сукню, але приходили і в юбках і в штанях.
Лялька в колисці• 31 мая 2023
Залежить від формату і місця проведення, але в середньому, палаццо і хороша блуза цілком ок.
parele• 31 мая 2023
Как раз для похода на свадьбу заказала с Манго комбинезон, дешево и сердито) не люблю одноразовые наряды, а если и покупаю, то за недорого.
So_so• 31 мая 2023
Купите комбинезон брючный

как тебе такое илон маск• 31 мая 2023
Дивлячись які брюки і блузка. Є такі,що сукні нервово стоять в стороні. Якщо ж звичайні штани і сорочка,то мабуть не дуже для весілля звісно. Та і Вам навряд зручно так буде влітку. Варіантів море, не обов´язково ж щось помпезне
Бува і таке• 31 мая 2023
Не обязательно, но летом всегда надеваю платье. Никогда не покупаю то что ’на один раз’, всегда либо то что есть либо если покупать то чтоб носить дальше.
Скорая помощь• 31 мая 2023
Я 2р тому була на весіллі, то наречений був в шортах і кедах, але в білій сорочці))
Эт вернячОк• 31 мая 2023
Купіть те, що вам хочеться. Потім носитимете, якщо оберете до душі вбрання
Ананомчикус• 31 мая 2023
Я б спарилась в брюках і блузі в кінці червня. Ви впевнені, що вам буде комфортно?
На весілля купую щось, що буду одягати надалі. Взяла б в мас маркет щось цікаве. Але я і сукні ношу, то розглядала б і їх до покупки..
ТаПрямТам• 31 мая 2023
Я в комбезе расписывалась. Платье не нашла нормальное
ТаПрямТам• 31 мая 2023
Ответ дляparele
Сестра! )))
ТаЕщеОптимистка• 31 мая 2023
Ответ дляparele
Покажите. Ищу комбез тоже
parele• 31 мая 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Покажите. Ищу комбез тоже
Сорри, фото только такое, помятый и босиком, только с почты забрала)
euhunter• 31 мая 2023
Якщо у вас в наявності немає святкової сукні, то мабуть такі умови вашого життя зараз. Як і у багатьох людей. Ніхто вам не дорікне за це. Вдягайте що вам зручно та +- святкове.
ТаПрямТам• 31 мая 2023
Ответ дляparele
У вас, простите, какой рост?
parele• 31 мая 2023
Ответ дляТаПрямТам
У вас, простите, какой рост?
160 см)
Длину штанин обрезала под каблук.

ТаПрямТам• 31 мая 2023
Ответ дляparele
160 см)
Длину штанин обрезала под каблук.
Вы на єтой фото реально на 180 минимум выглядите!
parele• 31 мая 2023
Ответ дляТаПрямТам
фокус камеры чуть снизу)) я мелкая)
Акуна_Матата• 31 мая 2023
Була на одному весіллі, там було побажання лише по кольорах. Була в молочних брюках, золотистій майці і жакет був в пастельних кольорах з орнаментом.
І багато хто казав «от всі дівчата в сукнях, а ти в брюках, так виділяється, не як усі».

Корочє, в брюках, брючному костюмі можна, теж дуже гарно і святково)
Гидроусилитель руля• 01 июня 2023
Ответ дляАкуна_Матата

А у 2005 році я шукала сукню на 8 березня, і не могла нічого знайти, магазини були завалені іншим одягом)) як все змінюється з часом.