Дюйм оф о4ка• 31 мая 2023
Оренда квартири на місяць, Київ
Дівчата, їду на обстеження треба зняти на місяць квартиру в ідеалі, в районі Севастопольської площі, якщо ні то в цілому Солом‘янський район розглядатиму.
Підкажіть, будь ласка, де і на яких ресурсах шукати, бо букінг і аірбнб видають ціни від 1000 євро. Невже такі ціни зараз?
Донька подруги• 31 мая 2023
Це вважається подобово
Пошукайте на олх, але заздалегідь гроші не переводьте тільки))
Верочка 100%• 31 мая 2023
Такая цена, наверное потому что месяц аренды считают по цене посуточной. Обычно долгосрочно дешевле. На месяц невыгодно сдавать
Усатая полосатая• 31 мая 2023
Не знаю райони, але може ця підійде?https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3344892
Ждушечка• 31 мая 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Это Шевченковский район
ПоЗиТиВнАя• 31 мая 2023
Те кто сдает на долгосрочную не хочет на месяц, суета, уборка, новые показы.