Разгуляшка• 31 мая 2023
Должна ли я кому-то готовить кушать?
У меня проблемы с желудком, у меня свое питание, готовлю себе сама. Дочь( 13 лет) и муж последнее время открывают холодильник со вздохом, что тут есть? Ничего там такого для них нет. Я им готовить не хочу, сыну 9 месячному ещё готовлю, а дочери и мужу , нет. Лежу и думаю, правильно ли? Где-то червяк внутри грызет все же…но вроде и не инвалиды…
Неместная Я• 01 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Пиклуватися -кормить входит в Ваши прямые обязанности. А то кошка родила котят.пусть...живут как хотят.я им не служанка.ага
Я годую. Але кожному окремо не виготовляю.
Душка-свекрушка)))• 01 июня 2023
Я вважаю що саме готувати не повинні, але треба забезпечити їжу в холодильнику. Хоча б заморожені напівфабрикати, молочку і овочі/фрукти. А там вже гарнір самі зготують чи салат наріжуть.
Ходити всім разом раз в тиждень в магазин і купувати все по списку хто, що хоче.
Як не подобається те що є, то можуть і в магазин сходити.
Але так щоб в холодильнику 0 був, то це не ок.
Пошаманю• 01 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Хто сказав, що обходяться? Старший може готувати сам. Дуже смачно виходить. Всі їдять. Чоловік готує. І я теж. Донька їсть те, що є. Знаємо, хто що любить і не любить. Все.
Якщо я не встигаю, не хочу готувати, то це робить хтось інший. Чоловік або син. І у них не виникає питань: а чого я це буду робити? Тому що живеш у сімʼї, де піклуються один про одного. Якщо, наприклад, вдома син наготував сирники, суп харчо і болоньєзе, а я чи чоловік хочемо смажену картоплю- то ми смажимо собі картоплю. І навпаки. Якщо є борщ, котлети і гречка, а хтось хоче голубці та окрошку - готуйте.
Але 99% у всіх їжщодають. І ніхто не виносить мізки, що я щось там зобовʼязана готувати за першою примхою будь кого.
У автора в холодильнике только овсянка, а не перечисленные вами вкусности.
Файна цьоця• 01 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Они все и спят в одной постели и ходят в одних вещах на всех? Зачем стирать и тратиться
Можно какие-то универсальные базовые вещи готовить.вкусняшки отдельно кто что хочет
Пошаманю• 01 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Нельзя семье одно, себе другое? Только себе?
Файна цьоця• 01 июня 2023
Ответ дляПошаманю
Одна знакомая все кичилась, что мужу не готовит, только сыну. Муж какими-то булками/бутерами перебивался годами. Теперь у него стома на животе от непроходимости. Ото женское счастье - муж год не работает, делать ничего может, о сексе речь не идёт вообще.....
Пиндец...и ото оно мужику нужно было...ради чего
Неместная Я• 01 июня 2023
Ответ дляПошаманю
Бувало і таке. Не померли. Дні три готували собі. А на четвертий їли моє. Це тижні три у мене була дієта
Пошаманю• 01 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Да, уж....
Файна цьоця• 01 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Так дети это чужаки и с каких это пор обязаны сами себе готовить?
Ладно старший после 18.чоуж.часики тиктак.мамка наигралась можно и за борт
А младшие давно подписали с Вами договор самим себе готовить.а Вы просто красивая?
МаксХмара• 01 июня 2023
У меня болезнь Крона,готовлю себе отдельно, мужу отдельно и детям отдельно. Закинула в мультиварку и готово, как можно на готовить сидя дома?
Неместная Я• 01 июня 2023
Ответ дляМаксХмара
Це якщо сидячи вдома. То можна й виготовляти кожному окремо і 4 рази на день свіже. Бо треба ж чимось час зайняти.
Але що поганого в тому, що приготує чоловік або старша дитина? Коли батьки працюють, або навіть дозволили собі удвох кудись піти чи поїхати? Чи не для того діточок народжували, щоб вміли себе обслуговувати? Чи мама передасть дружині синочку, нехай нова наймичка тепер дитинку порає?
Неместная Я• 01 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Де я написала, що молодша дитина сама собі готує?
Файна цьоця• 01 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Детей рожали.чтобы они учились себя обслуживать?))) Серьёзно?)))
Файна цьоця• 01 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Ну так а почему дочь автора должна сама готовить? Себе.папе. с каких пор это её обязанность стала?
Неместная Я• 01 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
А що поганого в тому, що дитина вміє готувати, за собою прибирати та попрати свої речі?
Файна цьоця• 01 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Уметь готовить.готовить в охотку это право ребенка.а не обязанность перед семьёй и собой. Вы всё перевернули с ног на голову.пытаясь оправдать материнскую женскую лень/эгоизм/ раздражение/нелюбовь к близким
Начальник Анонимов• 01 июня 2023
Ответ дляЧувиха
А папа сам не может? Инвалид?
Ну, судя по по всему, инвалид тут мама. Сидит в декрете, на готовку забила
Неместная Я• 01 июня 2023
Ответ дляФайна цьоця
Ну от ще раз. Дивіться. Є вдома суп, котлети, картопля. Чоловік каже: ні, не хочу це. Хочу голубці. Ну моя позиція така: або чекай коли у мене буде бажання, натхнення та час їх готувати. Або якщо не хочеш чекати, а хочеш прямо зараз- крути собі сам ті голубці.
Я не буду бігти в магазин за продуктами і одразу ж виконувати забаганки.
Або реальна ситуація. Син приніс ввечері сир. Каже: хочу сирники, зараз посмажу. Нехай смажить. Я теж не буду бігати і сама готувати ті сирники, бо дитинка 20-річна перетрудиться. Хочеш - готуй.
І я ще можу попросити овочі почистити на борщ, або мʼясо перекрутити. Або зварити спагетті чи якусь кашу. І ви уявляєте, роблять. І не кажуть, що це не чоловіча робота. І це мій обовʼязок.
І навіть приготувати можуть. Коли я на роботі, кажу: готуйте що хочете, чи замовляйте, чи купіть готове, бо вдома нічого немає. Це щось не те? Так не можна робити?
Єдина Країна• 01 июня 2023
Когда станете старенькой и немощной - дочь приготовит, то, что ест сама. А вы будете заглядывать в холодильник и вздыхать. Как же так? У нас же семья!
Начальник Анонимов• 01 июня 2023
Ответ дляКрапипопка
Блаблабла
Растите своих бытовых инвалидов на здоровье.
Ага. Но в данном случае бытовой инвалид автор. С дитем ей няня помогает, есть готовить она не хочет, бытом заниматься тоже не хочет. Нах оно надо такое? Безрукое безголовое
Неместная Я• 01 июня 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Так тоді нещасний чоловік нехай сам займається своїми дітьми і рятує їх від голодної смерті
МаксХмара• 01 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Я работаю как раз. Прихожу раньше ,чем муж,если ждать его к 9 вечера, чтобы приготовить? . Закинуть в мультиварку или в духовку не надо много времени. И чего вы написали,что передать сыночку,у автора дочь,или дочь не надо учить готовить?)
Неместная Я• 01 июня 2023
Ответ дляМаксХмара
Де я пишу про те, що не треба вчити дітей готувати?
На мене тут навпаки накинулися, що 20-річна дитинка синка -карзінка готує
МаксХмара• 01 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
И мальчики и девочки должны уметь готовить элементарное.
Показушница• 01 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Автор працює?
irinka_kyiv• 01 июня 2023
дівчата, я не можу зрозуміти, я що, одна побачила, що автор у пості 4 написла ’у младшего есть няня, и я с ним уезжаю на квартиру. Но мне и удобно, работа близко’. хіба це не означає, що вона працює з 9-місячним малюком і нянею на час цієї роботи?
Куколка-мяуколка• 01 июня 2023
Ответ дляОтчебучкина
В темах, де пишуть що в мене класний чоловік, а я не працюю всі підтримують, а тут ’ вы далжны’)))
Нехай стають самостійними, а не побутові інваліди. А донечка чим зайнята? В гаджетах сидить, ну то рецептів там валом. Колись батьки всі працювали, діти самі готували, а тепер якийсь культ дітей...
А потім а ми нічого батькам не далжни))
Роль матери, жены какая в этой семье? Давать писечку иногда или забота о семье нынче не в моде? Зачем им вообще эта женщина в доме?
Куколка-мяуколка• 01 июня 2023
Ответ дляРазгуляшка
А отношение к детям передается через еду? Я дочь обожаю, как и сына. Если б вы знали, сколько я с дочерью бегаю по врачам, по лор части проблемы, Вы б не посмели сказать, что у меня странное отношение к ней, Но есть определенные рамки в семье, не хотим утром овсяную кашу на молоке со сливочным маслом, в обед суп-крем с сухариками и сыром, что ж… питайтесь как хотите
Лечить и любить разные вещи, в не находите?
Куколка-мяуколка• 01 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Дитина може їсти те, що приготувала мама. Але вона не хоче. То мамі перетворитися на служницю і готувати всім окремо, кому що заманеться?
Мама готовит лишь себе, вы же прочитали, что это только ей.