Суки...
Rosa Blanca• 01 июня 2023
Ответ дляInna_A
Може хоч не по 50 в місяць .
Як я розумію, це наземна установка, це гірше ніж ракети з літаків, бо мало часу для укриття, літаки злітаютт і ми вже яогось чекаємо, а тут... Вони летять швидко і низько, це одзначає, що збита гадіна теж шкоди робить багато, бо уламки низько розлітаються ще й горять. Ця зброя летить від 50 до 500/700 км і бл 2000км модифікації, точність 5-7м. Якщо луплять, то знають куди. Видно їх не овердофіга, але є, бо клипають.
karinaanik• 01 июня 2023
Обычно как отбой ночами, я спокойно ложусь, а сейчас на могу, жаль людей, а особенно детей.
mirka-milka• 01 июня 2023
В день захисту дітей, вбили двох дітей....
Щоб ви горіли всі в аду вічно ,грьобані рашисти !!!!
HelloKitty18• 01 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Так, невинні душі, завтра День Захисту Дітей😢..ще вчора ці дітки гралися(((
Ответ дляRosa Blanca
Київ вже як прифронтове місто(
krasotalisa• 01 июня 2023
ви уявіть тільки щоб було аби не петріоти
як шкода діток та їх батьків (((
Хаус на связи• 01 июня 2023
Ублюдки рашисткие, когда вы уже подохните все скопом
Не только вы но ваши суки дети прокляты
За каждого убитого нашего человека чтобы ваших тысяча подохли
Не только вы но ваши суки дети прокляты
Yegonyashka• 01 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
аналогично
Анастасия К.• 01 июня 2023
Ответ дляnenatasha
Я горю від гніву
Як можна бути такими уйобками??????
Разрывается все внутри
Mariya Prokhorova• 01 июня 2023
Ответ дляАтланта
А в каком районе котик пропал?
В приватном секторі на дачах осокорських, він гуляти сам ходив
БрЮнЕтОчКа77777• 01 июня 2023
❗️❗️❗️Уточнення інформації, КМВА:
Попередньо, серед трьох загиблих в Деснянському районі - 2 дітей (вік 5-6 та 12-13 років).
@smolii_ukraine
karinaanik• 01 июня 2023
Ответ дляРаната
Просто жах, бігли в укриття, згадую наших совєтчиць, що теж ходять під час тривоги в сховище...прямо хоч перекличку роби😥
Русня, що читає наші дописи, ви ж стільки вже прокльонів заробили, до сьомого коліна, хіба ви люди?
В укрытия ходить правильно и нужно, но если баллистика, то можно пострадать от осколков, так как просто не успеешь добежать.
Ответ дляkuskus
Я думаю йшли в укриття в поліклініці, і уламками накрило…
В поліклініці написано, що укриття працює лише в часи роботи закладу. Я в Десн районі, але яка поліклініка не впізнаю по фоткам. Бахнуло найсильніше від початку війни, будинок струснуло, така хвиля йшла
Mashulenka• 01 июня 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Может с родителями в укрытие шли....Ужас!
Маловероятно чтоб семья с детьми за 6 минут собралась и дошла до убежища
Rosa Blanca• 01 июня 2023
Такі руйнування і наслідки від уламків 😭 немає слів і сил. Дітки як мої на вік 💔
Я после 24 февраля 2022 регулярно прошу Бога о том, что, если суждено моим детям погибнуть в этой войне, то только, чтобы вместе со мной, чтобы моё сердце ни сделало ни одного лишнего удара.
Я ужасное напишу, пусть меня забанят. Простите.
Но, если это двое детей из одной семьи и они единственные, то лучше бы третьей погибшей была их мама.
Ответ дляnatka75
Я теж не пізнаю що це за поліклініка, нічого не помічала, поки дітей в коридор перекладала
Ответ дляРаната
Так я прошлый раз попала намулице, то есть обулась, спустилась в лифте с 25 этаже и у подъезда застала взрывы. Обойти нужно еще дом весь- там въезд в паркинг. Не успеть. Похоже безопаснее коридор при баллистике
Ответ дляНічна
Крики мами чутно було ...живу поряд з тим будинком