Margonails• 01 июня 2023

Воет...

Суки...
LudaSHS• 01 июня 2023
Ответ дляblack-opium
Ну, ок непонятно что за ракета .
И хорошо , что в воду , а могла ведь и в жилой дом .
В любом случае хорошего мало и это всё задрало .
Жду их обещанную реальную ответку по мацкве , иначе это не закончится
Ну так да
Что хорошего, писец конечно, достали самые стремные дорогие дефицитные ракеты.(
Видели спич немца и англичанина? Сто военка в ры то законна наша цель,,, это год прошел
Год

julil• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Сьогодні дали розбивку

Офіційно: знищено 10 РАКЕТ:
7 «Іскандер-М» та 3 «Іскандер-К»

Тоді ми з вами теж про це говорили
Ого сегодня прямо разбили К и М
VivaForever• 01 июня 2023
Ответ дляblack-opium
Ну да, там есть видео .
Ракета входит ровно и вертикально , совсем на сбитие не похоже .
Вот пишут
❗️Балістична ракета із місця пуску пролітає в космосі, там її збити не може ніхто. Її збити можна лише над тим місцем коли вона вже залітає в атмосферу і прямо падає на ціль. Грубо кажучи, місце збиття - це приблизно і є місце куди цілився ворог.
Щастя що у нас є Петріот і він збиває такі ракети, бо це дуже дуже складно. Якби ці ракети прилітали, то руїни були би більші і жертв було би більше.

Так что никакое не сбитие
значит целили они сегодня по спальным районам
black-opium• 01 июня 2023
Ответ дляjulil
Я с вами жду, не пук пук , как с дронами без взрывчатки, а вау эффект.
Да, пока этим гнидам не прилетит на бошки , они не уймутся и лучше всего расфигачить их рублёвку и масква сити , вот тогда они обосрутся и перестанут ракетами кидаться , а так будут до бесконечности .
Пока не начали бомбить Берлин ничего не менялось .
julil• 01 июня 2023
Ответ дляVivaForever
Нет, они не скрывают куда целят. Там просто захват целей произошел
ЮДК• 01 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Та всьо, втомилися вони від нас((((( настрої типу ’ми зробили що могли, а в результаті нашої допомоги війна тільки затягується’. У мене тут ще й біженці в більшості російськомовні, багато ’все не так однозначно’.
Ну я а східній Німеччині, може західніше інші настрої, а тут х часів союзу багато німців взагалі думають що ми типу один народ(
1. Про ’втомилися’. Війна поруч з Європою, це дуже близько, не всі це ще усвідомили. А ми як втомилися? 2. Хай не волають, українці себе привезли, гроші, українці працьовити тільки мову вивчити + демографічна криза в Європі вирішена. 3. ’В результаті допомоги тільки затягується’ , це не в результаті допомоги, а в результаті агресії країни, яка має імперський, фашистській режим який треба зупинити.
LudaSHS• 01 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
«Укриття просто не відкрили та й все. Люди стукали, і в той момент прилетіло»

Дружина Ярослава загинула на вулиці в Деснянському районі Києва, коли з дитиною йшла до укриття. Воно, за словами чоловіка, було зачинене. А через 10 хвилин після оголошення повітряної тривоги поруч впали уламки.

Окрім дружини Ярослава, загинули ще двоє людей, зокрема дитина — усі вони прямували до укриття

Відео: Суспільне
Якщо це правда, це жах якийсь 🤯
О.. Ви перепост принесли?

Мне дали скан, что вы ко мне с претензией в топ теме были по поводу инфы, что я не сама пишу, а ношу написаное другими тут?

Вы дали перепост инфу . А другим нельзя делится инфой профильной по теме?
Чи що то будо?
VivaForever• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну так да
Год
ага а штаты все еще против чтобы мы были по рфии
LudaSHS• 01 июня 2023
Ответ дляjulil
Ого сегодня прямо разбили К и М
Да
Больше М
Вообще пво в реальном времени показывает нереальные Результаты

Flower Girl23• 01 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
До речі , сьогодні в новинах про дівчину загиблу в будинку на Голосеєві , сказали , що вона була на балконі , вийшла подивитися на роботу ППО
Её муж вчера написал, что это неправда...
NataHromadska0808• 01 июня 2023
Ответ дляblack-opium
Власть мало того , что новых укрытий не сделала , так и в старые людей не пускает .
Это просто сюрр .
И кто ответит за смерть этих людей из-за скотства власти ? Никто .
И уверена никаких ответов по маскве не будет .
Фарс один
Не влада не пускає. На місці люди самі закривають: ЖЕК, жителі будинку в якому укриття. Сподіваюся, що за сьогодні відповідальні, які закрили укриття, будуть покарані
julil• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Да
Больше М
И это старый патриот. У меня на сампт еще больше надежд
LudaSHS• 01 июня 2023
Ответ дляVivaForever
Ну патриот сбил су.
Но открыто они играют еще в - мы не разрешаем, только военка на оккупированых

Но реально в мае поменялось смотрите скан
Так было на снн
black-opium• 01 июня 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Это власть должна контролировать .
Давно уже должны строжа сидеть специальные и людей в тревогу пускать .
А не какие-то работники ЖЭКа, это не их работа открыть - заковать убежища по тревоге .
LudaSHS• 01 июня 2023
Ответ дляjulil
Так, но пусть дают
В новом списке - снаряды для патриот, вчера было
Это к тому , что был разгон в сми, в том числе зарубежном. Что у Украины закончатся запасы пво ракет. Тут в темах носили и пугали тоже.
СhanelKa• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
О.. Ви перепост принесли?

Чи що то будо?
Я взагалі до всіх без притензій.
Крім корупційної влади і рашистів
Тому, що Вам хто несе, не знаю
Так, якщо людей не пускають в укриття - це черговий злочин
Це вбивство
Якщо це правда
LudaSHS• 01 июня 2023
О У кличка читаю

До поліклініки в Деснянському районі виїхали фахівці департаменту муніципальної безпеки і на місці зʼясовують чому не було доступу до укриття в поліклініці.

Відповідальність за роботу укриття несе керівник медзакладу і глава районну, який має контролювати роботу укриттів, що є на мапі міста і повинні працювати.

Всі рішення щодо дій відповідальних осіб будуть ухвалені сьогодні і невідкладно.
чир• 01 июня 2023
Віталій Кличко
LudaSHS• 01 июня 2023
Ответ дляСhanelKa
Я взагалі до всіх без притензій.
Крім корупційної влади і рашистів
Тому, що Вам хто несе, не знаю
Це вбивство
Якщо це правда
Канечно

Не обсуждайте за спиной.

Про укриття то злочин! Люди б вижили

LudaSHS• 01 июня 2023
Ответ длячир
Віталій Кличко
Кстати, весь май в тг были посты про закрытые убежища, весь май идет атак на столицу,
Списки публиковал реал киев
А это снова и снова. (
Павлодарская• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Короче.
Только лупить по установкам внутри рф, только так
Год прошел и что- один спич мида англичанина и один немца, так дайте нам чем
Думается, дадут добро и на это
black-opium• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
О У кличка читаю

Сейчас опять найдут крайних .
А не Кличко должен был посадить нормальных сторожей в убежища , чтоб они открывали их людям ?
Это должен был руководитель поликлиники делать ?
Жесть какая-то
Новых укрытий ноль , старые закрыты , через полтора года войны и каждодневных обстрелов уже месяц .
LudaSHS• 01 июня 2023
Ответ дляblack-opium
Сейчас опять найдут крайних .
Жесть какая-то
Думаю так. Не кличко
А районные администрации, на местах - ответственные должны быть но мер как голова - в ответе.
Павлодарская• 01 июня 2023
Ответ дляНаталья-249d
Если это происходит то мир это позволяет.У меня нет слов.Надежда на мир тает каждый день.Нет никакого контрнаступления,все как то то реально заморозилось:(((
В смысле? А когда оно должно было быть? Вам кто-то сроки объявлял? А ну назовите
black-opium• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Списки публиковал реал киев
А это снова и снова. (
Ну так да, я об этом и пишу .
А сделают виноватым управляющего поликлиники .
Как они задрали . Власть тупо ни за что не отвечает .
Flower Girl23• 01 июня 2023
Ответ дляMolochay
Нашего мэра надо давно переизбрать
Очень не хотела бы, чтобы его заменили кем-то из ’зелёной команды’...((( Поэтому пусть лучше он будет...
alina 94• 01 июня 2023
Ответ дляСhanelKa

Відео: Суспільне
Якщо це правда, це жах якийсь 🤯
Це ж все за 5 хвилин сталося,хто-зна який там охоронець,він може й не встиг би так швидко відчинити.Для чого їх зачиняти на ніч,оце питання..
julil• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну патриот сбил су.

Так было на снн
Жалко, что этих сушек у них, хоть опой жри. Вот 35 отдают Ирану взамен на дроны…
Nasta9019• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну так да
Год
Німець ж сказав, що можна але не німецькою зброєю. США теж зморознули, що не хотіли б, щоб F-16 були задіяні до ударів по оркостану.
Мені здається, що Штормом навіть і по Криму заборонили бити, але тут є нюанс. В інтернеті різні дані ходять яку має він дальність для експортної версії. Якщо 250 то не дістане до ватостополя, а якщо 290 то легко. Зараз там у причалу стоять адмірал Макаров та 2 підводних човна, у сухому доку теж щось стоїть. І нічого...
СhanelKa• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Канечно

Не обсуждайте за спиной.

Про укриття то злочин! Люди б вижили
Я завжди пишу відкрито.
Без аноніму і не ховаюсь.
Клічко встиг перейменувати 314 обʼєктів столиці зі старих назв на нові,
( термінова дерусифікація) виділивши на це мільйони.
Встиг купити 16 нових автівок катати своїх лічильників, бо мабуть пішки ходили і метро не ходить.
А відкриття відкрити не встиг
Це теж «обсуждать за спіной»?
Я переживу його образу