Суки...
NataHromadska0808• 01 июня 2023
Ответ дляblack-opium
Это должен видеть весь мир .
Какой идёт геноцид рашистами и властью .
Твари !
То не влада. Укриття мають бути відкриті. Але люди самі на місцях їх закривають.ну це те, що у нас чула, коли запитувала за укриття. Щоб чужі не шастали не в тривогу.
Ответ дляblack-opium
Ну да, там есть видео .
Ракета входит ровно и вертикально , совсем на сбитие не похоже .
Вот пишут
❗️Балістична ракета із місця пуску пролітає в космосі, там її збити не може ніхто. Її збити можна лише над тим місцем коли вона вже залітає в атмосферу і прямо падає на ціль. Грубо кажучи, місце збиття - це приблизно і є місце куди цілився ворог.
Щастя що у нас є Петріот і він збиває такі ракети, бо це дуже дуже складно. Якби ці ракети прилітали, то руїни були би більші і жертв було би більше.
Так что никакое не сбитие
Вот пишут
Так что никакое не сбитие
Патриот был туда запущен автоматом
Искандер думаете на днепр воду програмировался?
Это новая ракета, она летела по координатам
black-opium• 01 июня 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Та да(
Мама ж хотіла врятувати діток 😭😭😭💙
А воно он як вийшло
Мама ж хотіла врятувати діток 😭😭😭💙
А воно он як вийшло
Власть мало того , что новых укрытий не сделала , так и в старые людей не пускает .
Это просто сюрр .
И кто ответит за смерть этих людей из-за скотства власти ? Никто .
И уверена никаких ответов по маскве не будет .
Фарс один
Это просто сюрр .
Фарс один
black-opium• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Патриот был туда запущен автоматом
А вы не видите место где это ?
Конечно не в Днепр , просто эти ракеты не точные , это же не кинжал , а С400. Оно прилетело почти в цель , просто с погрешностью .
Ответ дляblack-opium
А вы не видите место где это ?
Как раз искандер это не с 400, а все же ближе к кинжалу по характеристикам и внешнему виду ракет. Искандер -баллистика, кинжал-аэробаллистика
black-opium• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Какой с-400?
Вы путаете
Это искандер
Вы путаете
Это искандер
Так Искандеры тоже не точные .
Не кинжалы же
black-opium• 01 июня 2023
Ответ дляjulil
Точные, 5-7 метров отклонение. Эти ракеты были их гордостью. Ну до этих дней, пока патриот не подкатил
Ну так значит такие же точные , как и кинжалы несбиваемые
Ответ дляblack-opium
Они очень похожи. Только кинжалы с воздуха запуск и еще больший разгон так как воздух- земля класс. А так искандеры не менее точные и дорогие. И делают они их наравне с кинжалами по 2 в месяц максимум
VivaForever• 01 июня 2023
Ответ дляКлементина
Прочитала про загиблу дитину
Рузькі ублюдки, щоб ви були прокляті! Щоб ви також ось так гинули посеред мирних міст
Бідна матір. Таке горе
Дякувати Богу, хоч друга дитинка жива
Бідна матір. Таке горе
Дякувати Богу, хоч друга дитинка жива
Внаслідок обстрілу поліклініки у Деснянському районі загинула 34-матір з 11-річною донькою, та 33-річна жінка.
Ще 11 громадян отримали поранення різного ступеня тяжкості.
мати теж загинула
black-opium• 01 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Вы все путаете
То с-400 нашли гдето..
То теперь точность
Искандер близко к кинжалу. Они точные
Там м погрешности а не км.
Никто не целился в ту точку.
То с-400 нашли гдето..
То теперь точность
Искандер близко к кинжалу. Они точные
Там м погрешности а не км.
Никто не целился в ту точку.
Ну, ок непонятно что за ракета .
И хорошо , что в воду , а могла ведь и в жилой дом .
В любом случае хорошего мало и это всё задрало .
Жду их обещанную реальную ответку по мацкве , иначе это не закончится
Ответ дляblack-opium
Ну, ок непонятно что за ракета .
Я с вами жду, не пук пук , как с дронами без взрывчатки, а вау эффект.
«Укриття просто не відкрили та й все. Люди стукали, і в той момент прилетіло»
Дружина Ярослава загинула на вулиці в Деснянському районі Києва, коли з дитиною йшла до укриття. Воно, за словами чоловіка, було зачинене. А через 10 хвилин після оголошення повітряної тривоги поруч впали уламки.
Окрім дружини Ярослава, загинули ще двоє людей, зокрема дитина — усі вони прямували до укриття
Відео: Суспільне
Якщо це правда, це жах якийсь 🤯
Відео: Суспільне
Якщо це правда, це жах якийсь 🤯