Miroslava5757• 01 июня 2023

Англія

Планую переїжджати в Англію. Що з собою обовʼязково брати? Як вам життя там? Ціни? Робота та зарплата, і звісно оренда мешкання. Розкажіть будь ласка
Bolesia• 01 июня 2023
Мало даних. Одна, з дитиною, сімʼєю, куди переїжджаєте? Де плануєте жити перший час, віза, навички, освіта, досвід, знання мови та і взагалі риси характеру які?

Marusia.• 01 июня 2023
Брати гроші і багато грошей.
Bolesia• 01 июня 2023
Є багато чатів в телеграмі на тему реальних історій біженців в Британії. Читайте.
автор Miroslava5757 • 01 июня 2023
Ответ дляBolesia
Сімʼя, чоловік та жінка , 25р
Плануємо в Манчестер. Жити перший час у спонсора. Чоловік знає бездоганно англійську мову , я so so 🫣
автор Miroslava5757 • 01 июня 2023
Ответ дляBolesia
Підкажіть будь ласка де ті чати, чи можливо ви маєте і можете скинути? В телеграмі шукала, але там пару груп на 1000 людей і все
автор Miroslava5757 • 01 июня 2023
До того ж , я майстер по реконструкції волосся, ( ботокс, кератин). Чи реально знайти роботу ?
Bolesia• 01 июня 2023
Ответ дляMiroslava5757
https://t.me/oporaukarrivals
Bolesia• 01 июня 2023
Ответ дляMiroslava5757
Звісно
автор Miroslava5757 • 01 июня 2023
Ответ дляBolesia
https://t.me/oporaukarrivals
Дякую дуже

автор Miroslava5757 • 01 июня 2023
Ответ дляBolesia
Звісно
Оо, чудово
Moon shine• 01 июня 2023
Ответ дляMiroslava5757
Оо, чудово
англ.мова вільна? знайома сидить там- стрижки робить. платять набагато менше ніж своїм. тобто майте на увазі ,що з англійцями в зп ви не порівняєтесь.платити будуть менше. бо однакова кількість годин,роботи однаково чи більше,а зп менша від усіх. все дуже дорого. медицина жахлива. по 3 міс неможливо потрапити до лікаря. стоматологія - мрак. платити треба за кожен крок
автор Miroslava5757 • 01 июня 2023
Ответ дляMoon shine
В мене не дуже добра англійська, на етапі вивчення
Жесть… просто вирішили переїхати в англомовні країни. На даний момент в Польщі, і Польща взагалі не подобається. Порівняти як було до війни і зараз… небо і земля
Moon shine• 01 июня 2023
Ответ дляMiroslava5757
в Англію треба було їхати одразу,як моя знайома. а зараз- кращі роботи розібрані,місць мало хороших. селять в селах. якщо в селі ,то їхати до роботи в місто довго і дорого,без авто дуже погано. в магазин теж не находишся,бо він далеко. проїзд в гром.транспорті дорогий.набагато дорожчий як у нас. 15 грн то дет. лепет. продукти дорогі. сказати,що вона там шикує- ні. все в притик. і вона на 2 роботах. ще в 2 зміну кондитером підробляє.
автор Miroslava5757 • 01 июня 2023
Ответ дляMoon shine
🫣🫣🫣🫣🫣 очікування - реальність як то кажуть
Дякую , що поділились інформацією..
спробуєм , як буде важко і не витривало , повернемось назад в Польщу тоді.. або ще десь інше
Moon shine• 01 июня 2023
Ответ дляMiroslava5757
Сімʼя, чоловік та жінка , 25р
ну дивіться, моя знайома приїхала в травні і в вересні її вже попросили на вихід. щоб сама орендувала..а це близько 50 тис грн на наші гроші. то вона викликала з України батька пенсіонера,він їхав туди,там йому платять виплати як пенсіонеру і вже разом вдвох їм легше орендувати. самій потягнути оренду неможливо. і це вона мати одиночка,в неї пільги.частину грошей оплачує держава. а вам з чоловіком пільг буде нуль.