рукиЖимолости• 01 июня 2023

чи вдається Вам вивести гроші на карту монобанка з пейпал?

це мій перша спроба, тому може що не так просто роблю.
мені гроші надійшли (10євро), але чомусь не можу вивести (саме через браузер треба, не застосунок)
потенційна комісія за конвертацію не лякає. мені треба просто на укр.карту гривню таким чином отримати (наразі я закордоном)
автор рукиЖимолости • 01 июня 2023
от що пише при спробі на монобанк..

Морожена_курка• 01 июня 2023
Странно.
Скачивайте приложение. Загружаете туда карту.
Может так получится.
автор рукиЖимолости • 01 июня 2023
Ответ дляМорожена_курка
Странно.
Может так получится.
не можу, бо поки я в Німеччині - воно підтягує лише авторизацію через нім.номер, а в мене укр.номер, бо укр.пейпал
Морожена_курка• 01 июня 2023
Ответ длярукиЖимолости
Капец. Оно явно из-за этого вам и не даёт перевести
автор рукиЖимолости • 01 июня 2023
Ответ дляМорожена_курка
ну от в мене отаке як на фото в першому комені - просто чомусь не підтянує картку. а якщо знову вручну ввожу пише нібе не може картку/айбан цього банку, як і будь якого укр.банку, але служба підтрики монобанка (та і тут і в ютуб) кажуть що без проблем пейпал з монобанком
Морожена_курка• 01 июня 2023
Ответ длярукиЖимолости
У меня тоже без проблем и на Моно, и на Приват выводит
автор рукиЖимолости • 02 июня 2023
Ответ дляМорожена_курка
я просто пробую вперше. не розумію чому проблема..
ви на гривневу картку також без проблем виводите?

Морожена_курка• 02 июня 2023
Ответ длярукиЖимолости
Конечно. На все карты вывожу без проблем.
автор рукиЖимолости • 02 июня 2023
Ответ дляМорожена_курка
а Ви паспорт показували там? Я Ні. до того в мене був німецький пейпал - там загран требувався, але там і нім.номер і картка, та і імя трохи з помилкою вийшло (переплутала букви при реєстраціі).
Український пейпал - на укр.номер, картку - не запрошував паспорту. Рік тому насправді реєструвала перед тим як німецький відкрити, і тоді також зняло євро і вернуло, але транзакціі не пройшли, в результаті я на те забила, і створила німецький пейпал.
Зараз планую повертатися в Україну, тому німецим не користуюся і вирішила таки розібратися з Українським. Знов вчора укр.карту монобанк причіпляла, також ввже 1.5 євро зняло і типу нписано що привязана і підтверджена картка, але отак воно циклиться і коли тисну вивести гроші не пропонує картку, як варіант вводжу по новому - а воно просто знова привязує ту ж картку а не транзакію проодить.

Все роблю через браузер, де англійською, не німецький пейпал. Пробувала і в режимі інкогніто, і хром, і мозилу
Морожена_курка• 02 июня 2023
Переведите знакомым, пусть вам выведут на карту.
Не стесняюсь• 02 июня 2023
Я тоже заграницей и не могла первый перевод сделать пока не установила ВПН украинский. С ним дало привязать укр номер телефона и монобанк
автор рукиЖимолости • 03 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
сьогодні відповіли у службі підтримки. проблема в тому. що я перебуваючи не на територіі України відкрила аккаунт,тобто він привязаний до країни де аідкриваєш... і епер хіба що шукати когось в кого є в Україні пейпал, перекинути йому, а та людина щоб з монобанка на мій монобанк кинула..

а Ви мабуть рахунок ще в Україні створвали? чи як раз завдяки впн і вдалося укр.створити пейпал?
автор рукиЖимолости • 03 июня 2023
Ответ дляМорожена_курка
нема нікого близького з України з пейпалом.
добре, що це хоч не терміново поки
автор рукиЖимолости • 03 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
порадьте будь ласка український впн?я просто зовсім не розбираюся в них. і чомусь думала що в впн браузері нема опціі обрати країну
Не стесняюсь• 03 июня 2023
Ответ длярукиЖимолости

Нет, счёт я делала, находясь заграницей. Без ВПН не давало как и вам. Поставьте украинский ВПН и не слушайте службу поддержки.
Не стесняюсь• 03 июня 2023
Ответ длярукиЖимолости
У меня этот стоит
автор рукиЖимолости • 04 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
У меня этот стоит
дякую. його треба якось налаштувати ніби я в Україні зараз? ну щоб там точно не франція чи ще щось висвітилось. бо мені у підтримці відповіли, що зареєструвати новий пейпал для привязки укр.карточки можу лише в Україні. тобт і впн має Україну показувать
Не стесняюсь• 04 июня 2023
Ответ длярукиЖимолости
Установите приложение, там уже будут настройки на айпи в Киеве. перед регистрацией в пейпал откройте его и нажмите ’connect’