Кошка Мурка• 01 июня 2023
Чи є такі, у кого взагалі, немає подруг/друзів/приятелів?
Дівчата, є такі? Навіть просто людини з якою можна вийти в парк чи каву випити?
Тобто взагалі немає людини для спілкування.
Вас влаштовує це? Комфортно?
Кудрі кручу сама• 01 июня 2023
Есть.
Устраивает, комфортно. Сама обрубила все связи еще лет 10 назад
Забагаловка• 01 июня 2023
Є тільки знайомі. Але гуляти з ними не люблю, бо всі люблять мені нити і ніхто не хоче слухати моє ниття
Стервочка• 01 июня 2023
Есть подруга в другой стране и все. Раньше был му.ж. Ну как устраивает, так сложилось...
Бибер-анонимер• 01 июня 2023
Да, абсолютно 100%
Я даже не всегда отвечаю на сообщения в месенджерах, поставила запрет на информирование моего посещения и прочтения смс. На звонки так же почти не отвечаю. Меня нервируют пустые разговоры и люди вообще мне противны как таковы.
Чеширская кошечка• 01 июня 2023
Ответ дляКумася
Ще в мене є порадниця☺️
Это точно, вот благодаря наличию сайта отсутствие подруг вообще не напрягает, общаюсь тут как с подругами
ЗновЗдоров• 01 июня 2023
Немає такої та й не було. Чоловік прекрасно підходить для виходу погуляти, на каву, на концерт. Приятелі є, в основному в інеті спілкуємося
Анонимус Я• 01 июня 2023
У меня нет друзей. Есть приятельницы, с которыми я время от времени общаюсь в инете, но в реале мы не видимся. Меня это удручает
Мира всем• 01 июня 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Да, абсолютно 100%
+100
Омлетик• 01 июня 2023
Я, есть две приятельницы но общаемся крайне редко. Был муж, но теперь я совсем сама. Питаюсь как-то принять это полное одиночество. Работаю удаленно. Даже поговорить не с кем, только кошка. Пытаюсь как от это принять и жить, но пока плохо удается каждый день плачу.
Мира всем• 01 июня 2023
Я, постарела, дети уехали, а я с мамой и собаками кукую. Были подруги, звонили некоторые, из пустого в порожнее, заблокировала, с одной раз в месяц созваниваюсь. Нет желания общаться вообще никакого. Я в своей ракушке
В мене так( Дуже сумую, бо нема з ким поговорити. Раніше з сестрою і мамою підтримувала зв’язок, але зараз вони зазомбовані рашинською пропагандою. З приятелькою, з якою спілкувалася онлайн, тепер теж не спілкуємось, бо наші інтереси дуже сильно розійшлися, і ми зрозуміли, що в нас більше немає спільного. От тепер зареєструвалась тут, бо намагаюсь компенсувати нестачу комунікації. Є чоловік, звісно, але з ним точно про все не поговориш(
Мира всем• 01 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Я тоже часто плачу, из-за того что не могу уехать туда куда хочу я, какая-то безвыходная ситуация, еа мне мама и собаки. А у вас дети есть?
Томатико• 01 июня 2023
В мене так. З часом друзі повтрачались, просто зникли самі по собі. Мені від цього дуже тяжко, навіть ні з ким по-дівочому потеревеніти. Це дійсно скарб, коли поряд є надійні друзі. Дуже сумую за цим відчуттям.
Муркамурковна• 01 июня 2023
в мене при моєму бажанні є такі, але я не хочу
обожнюю бути з малою і чоловіком і сама
останнім часом оті бабскі розговори і т.д. мене просто виснажують, я не вивожу сплетні і розмови про всяку жіночу ерунду
обожнюю бути з малою і чоловіком і сама
Фея_3уровень• 01 июня 2023
У меня только муж и дети. Из-за войны все поменялось, теперь даже с соседями не хочу общаться. Вот ступор. И сказать нечего людям. А была очень общительная,хохотушка-веселушка. А теперь всё. Из дома почти не выхожу. Все напрягает.
ЖующаЯКонфету• 01 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Я
Тільки чоловік і діти
Аж! Чоловік і діти
Мені підходить
Тільки чоловік і діти
Аж! Чоловік і діти
Мені підходить
У мене було так,тиждень як розлучилася живу окремо -це просто капець виявилося,що я одна(
Омлетик• 01 июня 2023
Ответ дляМира всем
Нет детей, планировала и все изменилось буквально в один день. И уже точно не будет (мне через пару месяцев 44), а с мужем планировали и была большая вероятность, что все получится.
Омлетик• 01 июня 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я вам розумию, я майже рік в такому стані і розумію, що шансів немає. Всі розбіглися як почали з´являтися проблеми зі здоров´ям, а як і з чоловіком все пішло шкереберть. То всі просто як від сумної побігли в різні боки. Розумію що була лурепою до всіх з відкритим серцем помогала останнім, якщо бачила що я викрусь, а хтось ні. Ніколи не чекала нічого для себе, але думала якщо опинюсь в скруті мене підтримують, а вийшло почула ’,так розумію, але не чим допомогти не можу, ти сама модешь справитись ти сильна’, а всі виходить навколо ’ранимые лани ’ і їм треба підтримка навіть коли пальця забили, а я сильна все сама. Одним словом предали всі.... Останній раз подруга подзвонила, і знаючи мою ситуацію одразу стала розповідати, як вона натерла палець і запалення, і яка вона бідна ніхто не співчуває. Я просто поклала слухавку.
Омлетик• 01 июня 2023
Ответ дляМира всем
Мне и ехать некуда, у вас хоть есть какое-то желания. А у меня одно побыстрее дожить и не мучаться больной, одинокой старухой.
ЖующаЯКонфету• 01 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Я от сиджу в парку,заберу сина із занять відвезу до тата і поїду в пусту квартиру.(
Треба ось так• 01 июня 2023
Я. Выехали из оккупации в чужой город , детей нет, муж мобилизован. Хожу на работу, коллектив маленький и общение строго по работе. Не так чтоб я очень страдаю, но иногда накрывает.
Омлетик• 01 июня 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
В вас є син з часом будуть онуки, в вам ще багато цікавого попереду навіть без чоловіка вам мабуть ще молода жінка. А я зовсім сама, одне бажання дожити і не мучатись від хвороб померти швидко.
Треба ось так• 01 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Ну дети выростают и вылетают из гнезда. Иногда очень далеко.
У Вас похоже просто депрессия. Может к доктору?