Я на хвилинку• 01 июня 2023

Як оформити відстрочку від мобілізації без документів?

Порадниці, мирного і спокійного вечора і ночі.
Навіяно темою про повістки.
У мене мама інвалід 2 групи по псих захворюванні. Візуально і фізично мама нормотипова жіночка. Емоційні всплески непередбачувані. Проживаємо в різних містах. Я їй щомісяця на карту кидаю певну суму коштів на проживання, вона все сама купляє, готує, живе звичайним життям пенсіонера. Коли стаються емоційні всплески, йде до лікаря і той виписує направлення на ліки. Вона приймає певний час і все знову добре.
Коли почалася масова мобілізація, я попросила у мами документи (пенсійне і справку МСЕК),щоб оформити чоловіку відстрочку, як такому, у якого мати дружини з інвалідністю 2 групи.
Мама категорично відмовилася їх дати, був емоційний всплеск. По її словам, якщо скористаємося її документами, то її признають не дієспособною, заборонять жити одній, пенсію будуть видавати тільки через нас , ну і взагалі можуть закрити в закритий відділ. Я звісно по спокійному намагалася пояснити що це не так, но тут псих розлад, тому не накаляла дальше ситуації.
Дівчата, може у когось є досвід,чи можете порадити куди звернутися за консультацією, чи можна якось оформити відстрочку без її посвідчення, а наприклад зробити якийсь витяг з медзакладів чи ще щось.
Буду щиро вдячна за поради і допомогу.
Йосип_молодий• 01 июня 2023
Вибачте , трохи не в тему - а який діагноз ?
Потринділиця• 01 июня 2023
Каким боком отсрочка к красоте?
Тріль!• 01 июня 2023
Ну тут ещё такого не было, чтобы на тещу зять без доков имел отсрочку. А если нет зятя, то чё?
Дуже дуже вумна• 01 июня 2023
До чого тут ваша мама і відстрочка від мобілізації чоловіка?
Ламборджини• 01 июня 2023
Маєте разом проживати.комісія зараз часто навідується
автор Я на хвилинку • 01 июня 2023
Ответ дляЙосип_молодий
я дослівно не знаю, діагностували 20 років тому. почалося все з панічних атак, які тоді ніхто не міг діагностувати. мама обійшла сотню лікарів і всі казали, що вона здорова. а вона не могла навіть в транспорті їздити. а після 5 років лікарень і обстежень дали заключення, но я тоді уже не жила дома, тому не цікавилася як дослівно звучить
автор Я на хвилинку • 01 июня 2023
Ответ дляПотринділиця
Каким боком отсрочка к красоте?
будьте уважні, розділ називається ЗДОРОВ´Я і красота
автор Я на хвилинку • 01 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
законом передбачено
Потринділиця• 01 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Вы прекрасно знаете, что эта тема не должна быть в этом разделе. Не лукавьте
автор Я на хвилинку • 01 июня 2023
Ответ дляЛамборджини
дякую. вот шукаю інформацію, куди звернутися, щоб дізнатися всі деталі.
Ламборджини• 01 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Зверніться в військомат, вам там дадуть роз´яснення
автор Я на хвилинку • 01 июня 2023
Ответ дляЛамборджини
вони ж трактують все на свій лад.хочеться як то кажуть не зацікавлену особу
Наполеон Бонапарт• 01 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Странно то давали то не давали, а кем мама работала?
Море Щастя• 01 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
законом передбачено
Що передбачено? Він її опікун? Проживає з нею, вирішує її проблеми? Теща в іншому місті живе, яким боком він до неї?
МамОмужа• 01 июня 2023
Ответ дляМоре Щастя
Вообще-то у моего мужа в военкомате спрашивали, нет ли родственников инвалидов? Даже про тещу и тестя спрашивали. Могли бы дать отсрочку
Басноплетка• 01 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
У закона спросите 🤷🏻‍♀️
После шести ни-ни• 01 июня 2023
Ответ дляМоре Щастя
Он не должен быть ее опекуном. Теща инвалид - зять имеет право на отсрочку. Ещё недавно и проживание вместе необязательно было, сейчас смотрят на это.
Потребую апгрейду• 01 июня 2023
Ответ дляМоре Щастя
Читайте закон. Немає там ніяких додаткових умов щодо опіки, проживання тощо. Мають право на відстрочку, якщо хтось з батьків (або чоловіка або дружини) є інвалідами першої чи другої групи.
Басноплетка• 01 июня 2023
Автор, без документов никак не получится. Справка, пенсионное мамы, одна прописка/можно регистрация ВПО по одному адресу, св-во о браке, копии паспортов, св-во о рождении ваше
Басноплетка• 01 июня 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Есть, к сожалению
Потребую апгрейду• 01 июня 2023
Ответ дляБасноплетка
Есть, к сожалению
Хіба що відносно прописки, але і це треба уточнювати
Чучало яблуні• 01 июня 2023
Это надо признать человека недееспособным и взять опеку над ним. Мама всю правду вам говорит.
Потребую апгрейду• 01 июня 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Ні, Ви помиляєтесь. Авторе, проконсультуйтесь не тут, а у юриста.
Чучало яблуні• 01 июня 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Нет не ошибаюсь.
Потребую апгрейду• 01 июня 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Нет не ошибаюсь.
Таки помиляєтесь. В законі не сказано, що інвалід має бути немічним і потребувати опіки. Про опіку - це інше зовсім.
Чучало яблуні• 01 июня 2023
У сына теща инвалид 2 группы. Общее заболевание, прооперированная онкология груди. В 2020 году. Он тоже думал, что достаточно принести ее документы. Сказали нет признавайте недееспособной и берите опеку. Теща работает. Сын устроился на предприятие, где есть бронь. Так как всем все равно, кто у вас там инвалид. Мобилизации подлежит.
Потребую апгрейду• 01 июня 2023
Був прецедент. Жінка має інвалідність 3 групи. Вона працює, опіки не потребує. Але чоловіка не мобілізують. Подав відповідні документи. Все.
Басноплетка• 01 июня 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
В правилах выезда есть относительно прописки, почему-то военкоматы решили, что и для отсрочки прописка нужна, хотя, конечно, можно пробовать оспорить т.к. в законе о мобилизации речи о прописки нет
Басноплетка• 01 июня 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Абсолютно не так
Потребую апгрейду• 01 июня 2023
Ответ дляБасноплетка
Саме тому раджу юриста знайти і проконсультуватись.