Отчебучкина• 02 июня 2023
Освітяни, як вам такі міністри і їх заступники
Побачила у фб таку інформацію про кадри у міністрстві освіти.
Ну от як так, хтось працює весь вік і має копійки, а хтось гребе лопатою, краде і не червоніє?
Під час війни це взагалі жахливо
Не кую, не мелю• 02 июня 2023
Интересно, когда вымрут доктора наук, кто придет на их место?)))))))))) Новые не спешат защищаться - старые ставят палки в колеса и очеееень дорогое удовольствие
KateFrosty• 02 июня 2023
Автор! Де ви? Поясніть ваше обурення, бо нічого не бачу, хоч і зір добрий
KateFrosty• 02 июня 2023
Хоч бери й ставки роби - зʼявиться автор з поясненнями чи безанонімності злякається)
KateFrosty• 02 июня 2023
Ответ дляlisulya
Після пісюна на лобі як тепер автору, поважній жінці, оце без аноніма тут з´явитись?)))
Цікаво, скількох із нас вона в блок відправила?
KateFrosty• 02 июня 2023
Ответ дляlisulya
За поганий зір?))))
Хоч би моргнула, нам радуватись чи возмущатись))))
І за нього теж)
KateFrosty• 02 июня 2023
Ответ дляtirin
Автор уже новую тему создала. Опять под анонимом)
Да вже адміни зняли)
Юлия_Юлия-2175• 02 июня 2023
І вище ще 2 теми про зп в освіті.
Теми на замовлення, а від нас очікують бунту і майдану?
катерина12009• 02 июня 2023
Ответ дляМатильдa
Автор, писюн на лбу вы рисовали?))))
Всратися, я думала в мене галюни🤣
Юлия_Юлия-2175• 02 июня 2023
Ответ дляLeila199
Ці теми є правдивими, люди виживають на таких зарплатах
Я знаю, що такі зп є і люди виживають, сама така ж, хоч і в зовсім іншій сфері. Просто кілька сзожиз тем наводять на роздуми - або одночасно накипіло людям, або теми замовлені.