Пешеходик• 01 июня 2023

Хтось відправляв посилку з Польщі в Україну Укрпоштою? Дійсно 7-14 днів?

Ищу-брожу• 01 июня 2023

З максимальним везінням 20 днів
Дівчина Бобула• 01 июня 2023
В Київ дійшла за 8 днів. В Дніпро одна за 10, друга - 14 днів.
автор Пешеходик • 01 июня 2023
Дякую 🙏
Ласковая_львица• 01 июня 2023
Не знаю як з Польщі в Україну , а я тиждень тому відправила з України в Польшу новою поштою . Я була в приємному шоці -- посилка дійшла до отримувача за 3 дні , причому з адресною доставкою в містечко де нема НП особисто в руки .
Чебураха з перцем• 01 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
А який тариф був не підкажете?
Ласковая_львица• 01 июня 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
А який тариф був не підкажете?
На гарячій лінії казали 450 -- 550. Але коли відправляла , то на пошті мені сказали , що ввели якийсь промокод і вийшло всього 325 гр . Не знаю , що за промокод , можливо на першу відправку . Я вперше за кордон відправляла посилку .
Чебураха з перцем• 01 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую) здається, це не сильно дорожче Укрпошти.
Ласковая_львица• 01 июня 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
А скільки укрпоштою ?
Чебураха з перцем• 01 июня 2023
Ответ дляЛасковая_львица
А скільки укрпоштою ?
Шість доларів за посилку до 2 кг (якщо не помиляюсь про вагу)
Це тариф на сайті, я ще не відправляла, точно не знаю
Ласковая_львица• 01 июня 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Дякую ) У мене не маленька була -- вага 2.800 а коробка 40 х 24 х 20 . Там начебто до 5 кг така ж ціна відправки . З укрпоштою заріклася зв´язуватися , тим паче за кордон . НП однозначно швидше )