де добре відносяться до українців, можна знайти квартиру для оренди, гарна школа (дитині в 1 клас)
Galina_vinsport• 01 июня 2023
Я в Лодзь, промислове місто. Дуже багато розвалених і не доглянутих будинків. Але є і своя краса. Зняти квартиру можливо, але якщо це робити, то менший вибір роботи. Переїхати в інше місто вже складніше і якщо дитина привʼязується до школи, тим паче вибір роботи ще менший.
Ответ дляGalina_vinsport
в мене склалась така ситуація. дитина прив´язалась до школи, а житла нема вже.
Galina_vinsport• 01 июня 2023
Ответ дляSunbeam1
А хостелів для українців немає в Вашому місті?
Galina_vinsport• 01 июня 2023
Ответ дляSunbeam1
дууууже малесеньке містечко.
і хочеться свій куток. ділити з кимось вже не витягну
Тут винаймати кімнату коштує 1000-1200 злотих. Квартира значно дорожче, мені просто неймовірно пощастило знімати двушку за 1850 зл за все. Якщо не потрібна робота, то можна шукати всюди, мені 1,5 години їхати на роботу з дому.🤦♀️😭
Anna Sasha• 01 июня 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Я теж в Лодзь. Дійсно багато розвалених будинків.Що мені тут подобається, так це парки.Гарні і їх багато.
InnaInna1306• 01 июня 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Соседи)) Тоже в Лодзи, интересный город, но и правда много разрушенного. В Польше есть шутка, что Лодзь даже бомбить не надо - он уже выглядит как после бомбежки.
Ответ дляInnaInna1306
Ми теж з донькою тут )) знайомий поляк казав ,що у Лодзі під час війни не було знищено жодного будинку ( хоча Варшаву розбомбили),тому і багато старих ,ще з тих часів будинків .
Ответ дляhelennet
а Ви самы з дитиною їхали, чи до знайомих?
страшно мабуть їхати в чуже місто..
Galina_vinsport• 03 июня 2023
Ответ дляInnaInna1306
Вы есть в группе Українки в Лодзі, в ТГ?
Galina_vinsport• 03 июня 2023
Ответ дляhelennet
Galina_vinsport• 03 июня 2023
Ответ дляhelennet
Їхали самі , без знайомих
Я в той момент не думала про страх
Просто вперлася рогом і робила : шукала житло,роботу та ін питання закривала .
Я в той момент не думала про страх
Зараз тут з роботою важкувато😭