Кумася• 2 часа назад
Тренды одежды, которые вы не понимаете
Появились вещи, которые мне кажутся странными, но все их носят, и я теряюсь, стоит ли мне пробовать что-то подобное. Например эти очень широкие джинсы.
Капитошечка• 2 часа назад
Я не покупаю слшком широкие джинсы. Зачем следовать трендам которые не на очень долго.
Покупайте более класические тренды. Так и стилисты советуют.
Капитошечка• 2 часа назад
Ответ дляБез Баяна
Нормальная женщина с правильным вкусом может надеть этот ужас и выбросить на это такую сумму?
Можно обуть,- но только по случаю. Спортивная обувь. Я бы в таких бегала, или вышла в магазин.
Хтомолодець? Я!• 1 час назад
Ответ дляУдальонка
Шикарні кроси.
Добре що ви розумієте як можна носити крокс і скетчерс, а знаєте чому? Бо на них у вас є гроші, а на баленсіагу немає
У Вас, мабуть, грошей теж не вистачає на Skechers, бо якби були, то знали б, що буква Т у назві зайва
Удальонка• 1 час назад
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не висТТТарчає, слава Богу ттттттт
Капитошечка• 1 час назад
Ответ дляУдальонка
Хтось може відповісти, як ось це може візуально подобатись? Ну після 75 ок, а до цього віку?
А якщо у людині проблеми з ногами? От Ви бачите людину яка взута не по вашому смаку. Але Ви не знаєте чому,- правда ж. І в голові у Вас вже є своя якась там своя думка. А ще осуд скориш за все. А що насправді,- Вам не дано знати. І вам воно не треба. Якщо це не дрес код,- Вам має бути все одно.
Я таке взуття і подібне ношу. Бо це зручно і ногам добре.
Меня не звали• 1 час назад
Ответ длямаска Ілона
И пошла ругня от женщин.Та вам и уродских моделей не надо,вы сами себя скомпроментировали своими ответами и ругней.Одежду можно выбросить или не покупать,а грязную душу не отмоешь.
Они тут грязью друг в друга покидают . Понты погоняют и пойдут в фейсбук клянчить б/у трусы и на кавуську зи смаколыком
Капитошечка• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Короче, дівчата, треба швидко купляти ті труси, тьфу ти, шорти, бо розберуть
Піжамний стиль мені не подобається. Але у кого гарні ноги і хто сміливий- чому б ні. Нехай носять.
Удальонка• 1 час назад
Ответ дляКапитошечка
Тема не про проблеми з ногами, а про тренди яких я не доганяю, от я і написала про них.
Те що уи носите таке взуття можна було не писати, це і так ясно.
Мой завтрак• 1 час назад
Ответ дляУдальонка
Чого ви вирішили, що хтось вважає їх модними, стильними, нарядними, елегантними? Уявіть собі, люди купують таке, бо воно зручне, комфортне, доречне. Ніхто не носить ці кросівки з діловим одягом у офіс чи на паті в ресторан.
Добротная• 1 час назад
Ответ дляУдальонка
Шикарні кроси.
у мене наприклад є кошти,але під що носити не має ,зовсім інший стиль .І мені не подобається .І я не можу сказати ,що я погано одягаюсь і не модно
Удальонка• 1 час назад
Ответ дляМой завтрак
При чому тут діловий одяг і ресторан? Ви в спортзал не одягаєтесь нарно?
Рання пташка• 1 час назад
Не можу зрозуміти навіщо дівчата носять хутряні домашні тапочки не вдома. І ще в спеку! Це так жахливо негарно і незручно. Невже їм комфортно від хутра в 40градусну спеку?
Хвець-тець• 1 час назад
Я багато чого не розумію. Крокси з носками чи гольфами. Об’ємні піджаки чи жакети та малесенькі шорти-труси. Джинси ти пу банани - широкі від верха та звужені вниз, ще й з такого плотного матеріалу. Віскозні плаття, як в зарі, з кучею драпіровки. В принципі, підбір дівчат-моделей в зарі не розумію.
Накладні мюслі• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Гарно
Накладні мюслі• 1 час назад
Ответ дляЛеди_в_ночи
Туфли Маржела с двумя пальцами, кроксы в городе, и вообще неуместно одетые люди- мужчины в шлепанцах в черте не курортного города, женщины в пижамах)
Де інструкція про умєстнность?)))) В вашій голові
Мэри Попкинс• 1 час назад
Ответ дляТак точно!
У мене вперше за 50 років з´явидося неприйняття модних трендів. Раніше мені все заходило, хотілося собі придбати і носити. А цього разу як відрізало від широких джинс, від коротких зимових курток-пуферів, від дивного взуття, від дивної форми сумок аля такса.
Це мода не така чи все ж таки вік дає про себе знати?
+++ И вспомнилось; Фаечка! Шо я имею тебе сказать за моду...
Мода-это то, шо делает нас идиетами на старых фотографиях!
Так и есть! Если посмотреть старые фото свои и родителей в молодости, и таки да! Выглядят как придурки
!
Бензопирен• 56 минут назад
Ответ дляУдальонка
Мой подросток 16л их обожает, ни на какие другие смотреть не хочет, снова их купил недавно
Говорит главное чтоб удобные
Были и найки и пумы и рибоки и адики, все не такие, параллельно всегда были эти дедуганские, их выбирал, а те потом продавала
Говорит главное чтоб удобные
Не гоню• 51 минуту назад
Ответ дляП´яна вишня
Где вы это нашли? Они стоят 1090 евро на официальном сайте
А ну тоді це все міняє, звісно
Бубль Гум)• 49 минут назад
Ответ дляКаяспер
Як звичайні кросівки,чим вони страшні
Вони всі дуже вікові. Як якість ортопедичні, для проблемної стопи, всяке таке.
Якщо треба -нікуди не дінешся, але добровільно? Нащо
Бубль Гум)• 48 минут назад
Ответ дляПульт от линолеума
Спортивні кроси. Що не так?)
І, ні, вони не спортивні
Зубная фея• 41 минуту назад
Ответ длядамаБезСобачки
Девочки на фото молоденькие худенькие, норм смотрится. Если девушка в теле или в возрасте 35+….то уже совсем по другому воспринимается
Зубная фея• 38 минут назад
Ответ дляУдальонка
Это как раз самые обычные кроссы)
Леди_в_ночи• 38 минут назад
Ответ дляНакладні мюслі
Жаль, что в Вашей их нет)
ГрайливаКиця• 23 минуты назад
Ответ длядамаБезСобачки
Я купила в черном и белом цвете комплекты, мне нравится
Так точно!• 12 минут назад
Ответ дляУдальонка
Таке носять не тільки 75+, а молоді люди 20 - 30 років. В даному випадку вирішує стелька меморі форм