❗️Попередньо є зліт 4-5 стратегічних бомбардувальників ТУ-95МС з аеродрому «Енгельс».
Якщо виліт бойовий, то час підльоту до пускових рубежів — 01:00 ночі. Відповідно, тривоги почнуться з 02:30 до 3:20.
БрЮнЕтОчКа77777• 02 июня 2023
Ответ дляHelloKitty18
А хто знає ці ту калібри вистрілюють чи балістику?
калибры. если не ошибаюсь
Ответ дляHelloKitty18
Теоретически, туда можно все навешать
Я в коридорі постелила, собі і дітям. Чоловік категорично не хоче з дивану в коридор, так що скоро буду лягати спати. Прекрасно сплю. Ну бахкає там трохи щось. У порівнянні з початком війни, коли ми були майже на лінії фронту, то зараз тихо. І кісточки трохи болять від твердого, хоч і стелю багато на підлогу. Нічого, переживемо, це не найстрашніше.
Ответ дляПиона
Я уже тоже пошла стелить в коридор🤪
Хаус на связи• 02 июня 2023
Берут измором , скоты
И не надоело им взлетать круглосуточно
Присоединяюсь к пожеланиям 2-го поста
И не надоело им взлетать круглосуточно
Присоединяюсь к пожеланиям 2-го поста
Ответ дляПиона
Постелите ещё что-то для ваших косточек. Зачем мучатся
БрЮнЕтОчКа77777• 02 июня 2023
Как вы думаете, общий тамбур на две квартиры сойдет вместо коридора? У нас коридор узкий, в нем особо не ляжешь, еще и двери все со стеклами.
Ответ дляМанула
Шось уже все тіло трусить. Не знаю як заспокоїтись(( Кляті рашистські мерзоти
Да ну. Выпейте что-то легкое успокоительное, предупрежден - вооружен. Продержимся😎
Staisy_shop• 02 июня 2023
Куди краще йти в коридор чи у ванну кімнату? Як думаєте? В коридорі правило двох стін і біля дверей вхідних, а у ванній три стіни, але плитка і дзеркало
БрЮнЕтОчКа77777• 02 июня 2023
Ответ дляПиона
Головне не переплутайте і не ляжте поряд з сусідом замість чоловіка :)
Соседей нету. Уехали еще год назад.
Staisy_shop• 02 июня 2023
Ответ дляПиона
У коридор. У ванній плитка і дзеркала. Легко поранитись
Просто думаю спробувати у ванній прилягти, а в коридорі тільки сидіть можна
Staisy_shop• 02 июня 2023
Ответ дляМанула
Якщо у ванній кімнаті кахель та дзеркало, то не найкращій варіант
Дякую, тоді буду топати в коридор
Ответ дляюли4каа
А якщо панелька і передостанній поверх?
Слушайте, вероятность попадания ничтожно мала. Не бойтесь, просто лягте в коридоре