Wida Winter• 02 июня 2023

Похоже, надо готовиться к бессонной ночи

❗️Попередньо є зліт 4-5 стратегічних бомбардувальників ТУ-95МС з аеродрому «Енгельс».

Якщо виліт бойовий, то час підльоту до пускових рубежів — 01:00 ночі. Відповідно, тривоги почнуться з 02:30 до 3:20.
cherry2015• 02 июня 2023
Ответ дляНатусик_13
В більшості людей є правило двух стін , від уламків захистить. Головне не нехтувати тривогою.
Мое убежище сегодняшней ночью уничтожено…. Сижу я в ванной. И не поверите, у меня в ней тоже плитка и зеркало и даже г труба! А ваши переживания нам сейчас к чему….? Вы же завтра в другой стране или спокойном городе сможете погулять, наверное? Я в мае (как и многие здесь) кажется спала пару дней. Глаз месяц дергается.А из-за сегодняшней ночи даже побоялась идти по делам на дарницу. Потому что нет ни одного подземного перехода
cherry2015• 02 июня 2023
Ответ дляНатусик_13
Можете не возвращаться ещё, мой вам совет, пока не возвращайтесь.
Натусик_13• 02 июня 2023
Ответ дляcherry2015
То вам так здається, що у тих хто не в Україні нема проблем, достатньо. Також з вами сидимо і не спимо, бо тривоги, а там рідні, друзі. І тоже сонні ходимо. А я уже планувала купляти квиток додому (( а теперь сиджу і думаю, де ховатись буду. І коли в мій район щось прилітає, то серце в п´ятках поки до своїх дозвонишься.
cherry2015• 02 июня 2023
Ответ дляНатусик_13
Ну я ж вам выше и посоветовала. Если есть возможность ещё не возвращаться, подождите.
автор Wida Winter • 02 июня 2023
Ответ дляНатусик_13
Бедная, сейчас особенно тяжки нам ваши страдания
Натусик_13• 02 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Ну вибачте мене, що не можу сходить зараз прикокошить путіна
автор Wida Winter • 02 июня 2023
Ответ дляНатусик_13
Вас кто-то о таком просил? Мы просто не ваша аудитория. Вы там так привыкли дайте-не минайте, я з Украины, что приходите киевлянкам, которые каждую ночь весь май под обстрелами! рассказывать, как вам тяжело. Вы в себе?
Натусик_13• 02 июня 2023
Ответ дляWida Winter
Це взагалі-то форум, тут люди спілкуються, діляться своїми переживаннями, і під обстрілами я також сиділа , і по поводу дайте не минайте- це у кого що болить називається. Ну да, для чого нам рашисти, ми ж і самі можемо друг другу глотки поперегризати на рашистскій мові. Всього доброго.
Байрактарочка• 02 июня 2023
Ответ дляНатусик_13
Переживати без вибухів, і переживати під звуки вибухів трохи різне
автор Wida Winter • 02 июня 2023
Для меня такие как вы, зацепленные на себе, сидя в безопасном спокойном месте и вещающие о своих якобы недосыпах и переживаниях людям, которые не спят из-за бомбежек уже месяц, хуже узких. Там хоть все понятно.
cherry2015• 02 июня 2023
Девочки, ракеты зашли(
Байрактарочка• 02 июня 2023
Ваньок:

первые ракеты залетают со стороны Сумской области по направлению на запад

Скоро буде гучно
Манула• 02 июня 2023
Починається((
Карина_я• 02 июня 2023
Ответ дляcherry2015
Девочки, ракеты зашли(
Бляха( а я надеялась, что все таки фальш цель
Байрактарочка• 02 июня 2023
Ответ дляКарина_я
Я теж сподівалась. Бо ще пару хвилин назад деякі канали писали шо не зафіксовано ракет
cherry2015• 02 июня 2023
Ответ дляКарина_я
Аналогично((((((
AnnaOst• 02 июня 2023
Ответ дляНатусик_13
Навіть не намагайтеся. Вас людина сприймає просто як зручний варіант для зливу свого негативу і агресії. Якщо є можливість на пару тижнів поїдьте додому. У мене родичка їздила на три тижні. Позавчора повернулася, вертатися передумала
Карина_я• 02 июня 2023
І ракети, і шахеди. Прям повний набір. От уроди(
Карина_я• 02 июня 2023
Пишуть про проліт ракети в Київській області в напрямку столиці. Пора переходити в коридор 😣
Байрактарочка• 02 июня 2023
В мене вже аж живіт скрутило
Байрактарочка• 02 июня 2023
На вулиці тиша. Періодично якийсь шум доноситься - чи то машина іде, чи то ракета летить
cherry2015• 02 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
В мене вже аж живіт скрутило
А мой начал предательски урчать… конечно , когда ещё жрать как не в 3 ночи
Карина_я• 02 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Машини їздять) наче і комендантська ж година, звідки вони?) В мене теж кожного разу серце в п´ятки уходить
Javelina• 02 июня 2023
А у нас соседи дверью так бахают, что сердце в пятки уходит
Карина_я• 02 июня 2023
delphoto
Натусик_13• 02 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
У нас немає загранів, плюс обставини , будемо повертатися, можливо якийсь місяць ще подивимся. Я просто не знала, що тим, хто не дома тут писати заборонено. Мені взагалі здається, що наша держава ще зсередини розділиться на тих хто виїхав і тих, що побоявся. Одні будуть ненавидіти інших. Я уже багато разів таке зустрічаю на форумі і ось зіштовхнулась особисто. Чомусь давить 🐸 деяких, що інші виїхали, але вони не пережили, те що деякі виїхавші і евакуаційні поїзда, де дитину ледве не задавили і табори, і що таке вибухи знаємо і життя в іншій країні, де ти мови не знаешь...Чомусь вони не виїхали, але заздрять. І це в багатьох темах. Але то таке. Тримайтеся , там щось багато летить((( , надіємося на пво.
Байрактарочка• 02 июня 2023
Ответ дляКарина_я
Особливо коли сидиш в очікуванні шо зараз почне гупати.
Сусіди воду включили і такий шум - теж здригнулась
Байрактарочка• 02 июня 2023
Вже гупає
Карина_я• 02 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Вже гупає
В нас ще поки не чути нічого 😬 Але з малим вже в коридорі сидимо
мини пельмешка• 02 июня 2023
Я уже от каждого шороха трясусь. Раньше не было такого, даже спала под тревоги.
Блин, а тут от звука мусоровоза всё сжимается((