Було це пару років тому, в Римі чи Неаполі, не пам‘ятаю, я з двома подругами снідала в готелі, розмовляємо між собою українською, за сусіднім столом два тулуба з параши і говорять до нас:
О девочки тоже русские
Ми в один голос:
Ми не русскіє, ми украинки
Да ну какаярасіца?
Большая разніца
Я тоді так взбісилась, ми весь день це обсуждали
А зараз думаю, в них це на генетичному рівні?
Що значить: какая разніца, що це взагалі за брєд, розумію що на цю тему новорено непереговорено, але мене воно досі бісить бісить бісить
О девочки тоже русские
Ми в один голос:
Ми не русскіє, ми украинки
Да ну какаярасіца?
Большая разніца
Zvezdochkina• 02 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І що мені робити з цією інформацією?
Ну наверное стараться учить правильный украинский язык? Не?
Раз так любят сейчас всем это говорить.
Ответ дляКсения З.
Надо же, недавно в какой-то другой теме без анонимов вы желали мне наладить свою жизнь и жизнь дочки. Не заметили мой ник, что ли? Или забыли, что я из рашки?
Я і зараз вам можу те ж саме побажати. Налагодити життя, відчепитися від України, бороти своїх демонів самостійно.
ПС. Я не знаю, ким ви мене вважаєте, але я не запам´ятовую усіх з ким спілкуюся і точно не відстежую кожного.
Ответ дляКсения З.
Активно она началась в 2022
Серйозно, а як до того було, не активно?
Ответ дляZvezdochkina
Раз так любят сейчас всем это говорить.
Ви б вихованням своїм зайнялись а не моєю мовою, якісь манери у вас не дуже
Ответ для-Инга-
это вопрос самокритичности и самоиронии. Как жидобандеровец у украинских евреев, например).
Украинцы и евреи могут над собой подшучивать.
Русские - только над кем-то. О себе в ироническом тоне? Да никогда, как можно??)
Теж це помічала
Ответ для-Инга-
Могут. Мой бывший муж, например, может
Zvezdochkina• 02 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам это показалось.
Ответ дляZvezdochkina
Вам это показалось.
Та ні, ви ще при тому що даєте поради яких вас не просили, робите щауваження не знайомим людям не приймаєте критику у свою адресу. Працюйте над собою
Zvezdochkina• 02 июня 2023
Ответ дляTammy21
Старатися не достьобувався до своїх, не щеймити їх за помилки, угу...
Как раз те, кто считает что разговаривает на украинском очень любит поучать, и рассказывать кому что делать и на каком языке разговаривать. Не замечали?
А когда на странную историю на форуме обращаешь внимание на неправильное слово это уже «достьобуватися»? Ну то ладно, больше не буду.
Ответ дляZvezdochkina
Ні, не помічала. Зовсім. Я б тільки рада була, якби мене хоч хтось у сторону укр.мови трошки товкав)
’Странная история’ -- це коли русня причеплюється та примусово тебе як рузьку ідентифікує? Реально? В мене купа таких ’странних’.
Ответ дляLove_Love_Love_
Слухайте, я зі Львова і так в моїй мові є русизми, ви не відрізняєте російську від української чи білоруської? Чи просто немає до чого примахатись?
Якби ви на львівському) розмовляли, то аони ю вас точно з кацапкою не сплутали. Вони б вас взагалі не зрозуміли
Mrs.Ochmonek• 02 июня 2023
Ответ дляКсения З.
Удалено администрацией...
Кацап - різун, убивця означає. Дуже дивно виходить: вбивати їм подобається, а щоб їх називали кацапами - то ні
Ответ дляRe1ne
Те ж саме хотіла написати. Коли українською спілкуюсь закордоном, то частіше схоже на болгарську або сербську, ніж на російську
Русня не зчитує інші мови, якими не володіє (тобто сплутати польську та укр.-- норма) але це не заважає записувати у рузькі хоч сербів, хоч хорватів, хоч литовців і т.д. Як це пояснити -- хз.
Zvezdochkina• 02 июня 2023
Ответ дляTammy21
Я верю в эту историю, если девушки разговаривали бы на русском между собой (пусть даже с шокеньем, геканьем и украинскими словами).
Не думаю, что они разговаривали на украинском, и русские их «за своих» приняли
Mrs.Ochmonek• 02 июня 2023
Ответ дляКсения З.
Я знаю, что это означает. Но не всем нравится убивать
Але схвалюють війну %80