Було це пару років тому, в Римі чи Неаполі, не пам‘ятаю, я з двома подругами снідала в готелі, розмовляємо між собою українською, за сусіднім столом два тулуба з параши і говорять до нас:
О девочки тоже русские
Ми в один голос:
Ми не русскіє, ми украинки
Да ну какаярасіца?
Большая разніца
Я тоді так взбісилась, ми весь день це обсуждали
А зараз думаю, в них це на генетичному рівні?
Що значить: какая разніца, що це взагалі за брєд, розумію що на цю тему новорено непереговорено, але мене воно досі бісить бісить бісить
О девочки тоже русские
Ми в один голос:
Ми не русскіє, ми украинки
Да ну какаярасіца?
Большая разніца
Ангел сошедший с небес• 02 июня 2023
Ответ дляКсения З.
Я знаю, что это означает. Но не всем нравится убивать
Та ми розуміємо, просто заробітки, іпотека, дітей годувати. Нічого особистого. Майже...
Ответ дляАнка ку
Зато кацапы всех других считают узкоглазыми, пиндосами, черномазыми, айзерами, хохлами, чурками, и тд.
’ ни один руский не считает’, а мы считаем, и будем так называть
Я и многие мои знакомые никого не считают ни узкоглазыми, ни пиндосами, ни черномазыми, ни азерами, ни хохлами, ни чурками