Було це пару років тому, в Римі чи Неаполі, не пам‘ятаю, я з двома подругами снідала в готелі, розмовляємо між собою українською, за сусіднім столом два тулуба з параши і говорять до нас:
О девочки тоже русские
Ми в один голос:
Ми не русскіє, ми украинки
Да ну какаярасіца?
Большая разніца
Я тоді так взбісилась, ми весь день це обсуждали
А зараз думаю, в них це на генетичному рівні?
Що значить: какая разніца, що це взагалі за брєд, розумію що на цю тему новорено непереговорено, але мене воно досі бісить бісить бісить
О девочки тоже русские
Ми в один голос:
Ми не русскіє, ми украинки
Да ну какаярасіца?
Большая разніца
Ответ дляTammy21
А, ну так) Хто б мені ще відповів, що більш значуще, генетика, чи виховання. Ну, тобто, вони ж навіть не роками, а сторіччями клепали рабів, це наклало відбиток безперечно, але цікаво на якому саме рівні.
Как говорит подруга моей тети, 50% гены, 50% - воспитание
Ответ дляZvezdochkina
Я верю в эту историю, если девушки разговаривали бы на русском между собой (пусть даже с шокеньем, геканьем и украинскими словами).
Не думаю, что они разговаривали на украинском, и русские их «за своих» приняли
Кубань разговаривает на говирке, очень похожей на украинский. Я была в свое время очень удивлена, услышав вполне конкретный украино-русский суржик и узнав, что говорящие - из Краснодара.
Ответ дляZvezdochkina
В мене є подруга, яку я знаю з 17-ти років, вона завжди говорить суржиком чи мовою. Це жодного разу не завадило приписувати ії до рузької. Ну, тобто я розумію, що хлопчики завжди планують ’погрітися’ на таких підкатах, але ... Ну от як це логічно пояснити?
Ответ дляPrervana
О, так! А ще є сибіряки, русня з крайнього сходу яка не чудово, але розуміє українську.
Ответ дляTammy21
К другу в свое время приезжал в гости дядька из сибирской глубинки, прям такой лютый мужик-сибиряк и разговаривал на дикой смеси аканья, оканья и украинских слов. В Украине не жил никогда, в Сибири родился и вырос. То есть там такой гремучий диалект в ходу, да.
Ответ дляPrervana
Я тоже из Сибири родом, но никогда так не разговаривала. Там, где я жила, так не разговаривают
Ответ дляSoufit
Якби ви на львівському) розмовляли, то аони ю вас точно з кацапкою не сплутали. Вони б вас взагалі не зрозуміли
Ну типу і що ви хочете довести своїми дедуктивними твердженнями?
Zvezdochkina• 02 июня 2023
Ответ дляPrervana
Белгород кого не спросят - они все шокают, Шо страшно возмущенны обстрелами.
Я специально слушала теток (бабок можно сказать) - не отличить он украинских жителей.
Но все равно это «на русском». Украинский совсем другой. Когда больше украинского - россияне не понимают. Белорусы и поляки больше понимают.
Zvezdochkina• 02 июня 2023
Ответ дляPrervana
Наверное это от переселения украинских жителей в сибирь во время ссср.
Ответ дляPrervana
Там наших було багато. Добра російська імперія, а потім і совєти відсилали. І так, ото принизливе ’хохол’ чи ’хохлушка’, було ще до Второї Світової і лишилося після. Срасія -- дім для багатьох націй, ага-ага.
Ответ дляTammy21
Да, многих украинцев в Сибирь ссылали. Но и многие ехали туда сами. Как мой отец, например
Ответ дляTammy21
Понятно, что наших там много было. Ивано-Франковский институт газа растил нефтегазовую отрасть в рашке. Ставил на ножки, можно сказать. И там наши специалисты работали. А позже наши рванули в Ханты-Мансийск массово. Это уже после распада совка, народ ехал на заработки и там оставался - у них был дефицит врачей, учителей, очень хорошие деньги платили. У родителей с работы туда треть коллектива укатилось. Приезжали потом на родные юга в гости к родне - в таких шубах, что челюсти отпадали 😆
Ответ дляPrervana
Я не знаю, как в рашку попал мой отец, но моя мать познакомилась с ним в 1981 г., т.е. еще во времена союза. Поскольку мой отец был актером драмтеатра, то, возможно, он подал заявку в какой-то российский драмтеатр, и его пригласили на работу
Ответ дляКсения З.
Спасибо конечно за непрошенный экскурс в вашу семейную историю, но не сказать, что она меня вообще интересует
OneTimeUser• 02 июня 2023
Мені, мабуть, якийсь розумний росіянин попався в Німеччині в 2015р. Хотів зі мною познайомитися, чось вирішив що я зі Штатів. Коли я англійською сказала що з України, то він зміг тільки відповісти, що з рашки. І більше не намагався продовжити розмову. Напевне обличчя у мене було дуже приязне )
Александра333-0d63• 02 июня 2023
Мене бісить мою свекруха. В мене з нею погані відносини саме через її ватні переконання з 2014 року. Не розумію як можна бути такою тупорилою. Тим двом руцкім я не дивуюсь, бо пам´ятаю слова Дудаєва.
Але ж моя свекруха українка зі Львівської області, яка переїхала в дитинстві до Криму. Те що вона ляпає просто не можна слухати.
Ответ дляTammy21
До Криму (автокорект виправив спочатку на ’Котик’, сподіваюся, наш Котик скоро до нас повернеться;) , як я розумію, ви не каталися? Там найбільший розплідник тієї якаразніци був. Найбільший ’комплимент’, який вони дарували ’та ти ж рузька’. То пц(
У тієї ж Італії, Іспанії (це перші країни в які я поїхала сама у 18-19 років) завжди якась дичина була саме з руснею. Фанфакт -- багато разів бачила як русня до поляків доскубується, а потім же від них і вигрібає;)
Бо в Крим тягались і рузькі і білорузькі відпочивати, місцеві на них заробляли, ось і какаяразнііа - гроші ж не пахнуть.
Ответ дляPrervana
Мільйони українців, яких парашенці відвезли в Сибір в товарняках, не всі вижили і повернулись, які шуби.
Я вчера поучаствовала в обсуждении под постом одного нашего блогера, куда полезла русня. И у меня реально до сих по шок: какие же они реально тупые… 8 лет бомбили Донбасс, в войне виноваты 2 страны, это ваш президент вас убивает и не хочет остановить войну и прочий бред. Я читала и просто офигевала. Неее, мозгов у россиян, судя по всему, нет. Ну и это, мое любимое, что мы братский народ, а Америка хочет нас поссорить….