Margonails• 02 июня 2023

Тримаймося

Виє та летить ...
Happiness13-Ukraine• 02 июня 2023
Ответ дляP. Halliwell
Кек, а что наши его контролируют?
А шо наші покинули місто 4 місяця тому, чи взагалі відійшли? Я після того, як вона це написала підписалась на хлопців, які там. Тому маю інформацію не від людей з форуму.
Ольга-f5e3• 02 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Вихід - це забрати нас до НАТО !
Інакше це буде довго , раша ракети ж продовжує виготавляти і хто їм буде забороняти обстрілювати нас , навіть коли ЗСУ вижене з нашої землі ціх потвор
Это идеально, но к сожалению не возьмут нас в НАТО. Если б хотели, то мы б уже давно были там
P. Halliwell• 02 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
кацапи не жаліють ракет зараз , тому що вивчають , як працює атакамс і петріот , наши ж не кульками їх збивають , а ракетами
рашисти тримають столицю в напрузі , щоб не перекинули на фронт ППО для прикриття нашого наступу
ППО як оборонна зброя і наступальна також
Другими словами - нам опять не дали столько оружия и ппо, сколько нужно, чтобы начать контрнаступление и приходится выбирать или столица или...
P. Halliwell• 02 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Выход дать нам как можно больше Атакамс и петриот, а запад выдает нам по чайной ложке
О, я тоже самое написала практически
Mariya Prokhorova• 02 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Потрібна політична воля , а раніше наше населення не хотіло вступати в НАТО , коли балти пішли тим шляхом , мова про 1997 рік
P. Halliwell• 02 июня 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
То что они стоят где-то на задворках - не значит, что мы не потеряли его. Вот когда мы перевесим и начнем контролировать бОльшую часть районов - можно будет говорить, что мы не сдали город.
Mariya Prokhorova• 02 июня 2023
Ответ дляP. Halliwell
Все це складно , звісно , коли йде віна , то зброї завже багато не буває ,її весь час мало
Але ви не забувайте це високотехнологічна зброя , потрібни люди , які вміють цим керувати , а інакше це просто железяка
Northface• 02 июня 2023
Ответ дляYegonyashka
зашибись, пора сваливать из Киева, я так посмотрю
Ещё недавно тут все оскорбляли тех , кто из Киева сидит заграницей и смеялись с тех, кто боится прилетов, называя их и их детей психами и тд. Слава богу, сейчас нет оскорблений. Война, к сожалению такая штука, что боятся и переживать это нормально, люди не роботы и им страшно за себя и своих детей
Mozarella• 02 июня 2023
В Шемякино тревожно

🧨В Шебекіно триває бій. Росіяни перекидається додаткові підрозділи спецпризначенців
ЧупакабраЗеБест• 02 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Люди шо делать если шахиды достали и от их звука очень плохо, кроме подвала
ничего, я тоже именно звук не переношу, аж живот болит. уходим в убежище. это единственное что я могу сделать для нашего здлоровья.
ImperoTanya• 02 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Ми наразі ;) самая грозная армия с вооружением. Конечно мы нужны НАТО. Особенно когда турцы и орбаны хвостами виляют в разные стороны. А мы - злобные, опытные и благодарные
Мариш_ка• 02 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Вихід - це забрати нас до НАТО !
Вихід - це розвал цієї помийної ями людства, роззброєння і під міжнародним контролем ізоляція-санація зараженої рашизмом території
cherry2015• 02 июня 2023
Сирена в Киеве. Причина не ясна
Mariya Prokhorova• 02 июня 2023
Ответ дляМариш_ка
І це , як бонус , але яма ця розвалюватися може буде років 70 , як срср
owl62• 02 июня 2023
В Черкассах тоже сирена
СвітланкаОК• 02 июня 2023
Ответ дляP. Halliwell
Сьогодні читала що США нам все дало 🤨 А Байден тішиться, що Швейцарію в НАТО приймуть. Ну от так - є білі люди, а є витратний матеріал.