Виє та летить ...
healer09648293• 02 июня 2023
У нас вже повний підвал набігло людей, хоча пишуть за підліт протягом години
marinamagic• 02 июня 2023
Ответ дляMargonails
Каждую ночь...
В мене таке відчуття лише з неділі
з´явилось(( а особливо загострилось після сьогоднішньої ночі. До цього трималась більш-менш
Наталія-Ната• 02 июня 2023
Люди шо делать если шахиды достали и от их звука очень плохо, кроме подвала
healer09648293• 02 июня 2023
Ответ дляkirpichenko
Не спимс,ожидали
Коридорная сука жизнь
У нас підвальна. Смердить жах((
marinamagic• 02 июня 2023
Ответ дляМатусік
Підтверджені тільки мопеди, ракети не 100%
Ще жевріє надія що фальш
Так, я вже побачила, але завжди слідкую звідки воно летить, а тут написали тільки, що два на межі областей і тиша...я так ще більше нервую
Байрактарочка• 02 июня 2023
Ответ дляМухтар
Сегодня слушала, обещают нам такое все лето 😵💫
Вже «немає сечі» це терпіти, а якщо все літо, то пздц
kirpichenko• 02 июня 2023
Ответ дляhealer09648293
У нас підвальна. Смердить жах((
Нам далеко бежать,и уже стремно что бы по дороге не вхерячило
А так тоже и подвальная была и всякая
healer09648293• 02 июня 2023
Ответ дляkirpichenko
А так тоже и подвальная была и всякая
Ні, ну все літо так це пздц...
Наталія-Ната• 02 июня 2023
Я в начале войны 10 дней первых в метро ночевала, вот только там мне было спокойно. Дома даже без тревоги шарахалась всего каждого звука, поесть нормально не могла
marinamagic• 02 июня 2023
Ответ дляМухтар
Але давайте вірити, що ту хвору гниду настигне раптова смерть уже найближчим часом🙏
Strelka_007• 02 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Мені від їхнього звуку погано в тому контексті що як над моїм будинком, значить буде дуже гучно і є ризик уламків. Сам по собі звук теж моторошно, бо невідомо, може, мій будинок то є його ціль.
Наталія-Ната• 02 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Вы описали мои чувства, такие же) ну кроме того что мой дом его цель, это вряяяяд лиии)) когда он пролетал над моим домом, то прям «сжималось» очень сильно
Ответ дляМариша_84
Це хто нам такое пророчить? Я в шоці, і так нерви на межі...
Смотрела сегодня «чувака» из Львова , много людей на него подписано , вот он и говорил. В комментариях там люди наши пишут спасибо, блин.. успокоили. Говорить, все лето будут обстрелы, но мы выстоим… ага.. если не уснем на пол дороги. Май- это было начало 🤯
Ответ дляМухтар
ну звідки він може знати, що буде
катерина12009• 02 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Мені від ракет погано той звук як свистить жесть відчуття що на мене летить
Байрактарочка• 02 июня 2023
Ответ дляМухтар
В мае и 31 дня -21 день , точнее ночь - бессонные. Я уже, как собака, на людей кидаюсь😭
Я кілька ночей не спала бо рано вкладалась і прокидалась до/під час тривоги.
Зазвичай пізно лягаю і сплю під вибухи. Немає можливості кожну ніч не спати, бо вдень мала дитина і робота.
Сьогодні шось не змогла заснути
то вже буду тут втикати, але уявляю який завтра буде стан. А тим хто так не спить цілий місяць співчуваю, ніяка нервова система не витримає((
Сьогодні шось не змогла заснути