Виє та летить ...
Наталія-Ната• 02 июня 2023
Ответ длякатерина12009
Мені від ракет погано той звук як свистить жесть відчуття що на мене летить
Ну свист это вообще.. слышала один раз когда падала ракета в радиовышку
Байрактарочка• 02 июня 2023
Ответ дляmarinamagic
Але давайте вірити, що ту хвору гниду настигне раптова смерть уже найближчим часом🙏
Його раптова смерть не зупинить це одночасно, бо він же не власноруч на кнопки тисне.
Навіть якщо завтра хуйло помре, це все ще буде тривати, але ймовірно почнеться боротьба за владу, якісь внутрішні конфлікти і тп
Наталія-Ната• 02 июня 2023
Ответ дляnikolayev
Да, там уже сбивают.
Но я обломки видела, только в начале войны.
Пишут что с полтавской области, а это вроде со стороны востока
Ответ дляМухтар
Смотрела сегодня «чувака» из Львова , много людей на него подписано , вот он и говорил. В комментариях там люди наши пишут спасибо, блин.. успокоили. Говорить, все лето будут обстрелы, но мы выстоим… ага.. если не уснем на пол дороги. Май- это было начало 🤯
Влада те ж саме сьогодні сказала.
Кошмарять перед наступом, таки бояться.
Сиділи б на своїй землі і не прийшлося б
Кошмарять перед наступом, таки бояться.
marinamagic• 02 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Я сподіваюсь, що як тільки він помре, нас як мінімум перестануть кошмарити кожної ночі, так як вони там між собою почнуть гризтись за владу. Ну, я так собі мрію, бо інших варіантів поки придумати в своїй уяві не можу.
Wida Winter• 02 июня 2023
Ответ дляkirpichenko
Господи спаси и сохрани нас всеех, пожалуйста умоляю
Если будет Твоя святая воля, пожалуйста, прошу обо всех кому нужна помощь и защита🙏🏻
катерина12009• 02 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Я теж вважаю що його смерть не змінить у найближчій перспективі нічого, навпаки при боротьбі за владу потрібно буде з´єднати весь цей сброд, і тут працює наявність ворога з яким потрібно боротися. В подальшому то воно все розвалиться і вже не буде чим, але не зразу, нажаль
Ответ дляInna_A
Що ще 3 місяці таке буде?
Ось стаття
Росіяни намагаються виснажити нас, використовуючи тактику використання різних типів озброєння
Подоляк вважає, що рашисти найближчим часом не припинять терор України.
«І балістика, дрони, авіаційні бомби та залишки крилатих ракет, якими вони будуть бити по центру міста, особливо Києва, – пояснив він.
Подоляк зауважив, що саме через це Україні потрібно збільшити ресурсну можливість системи ППО.
’Закрити небо – це єдиний інструмент збереження життів цивільного населення. Додаткові Patriot, NASAMS, IRIS-T, SAMP-T, протиракети – всього цього має бути багато!’ – зосередив увагу радник глави ОПУ.
Важливо також, щоб українці реагували на сигнали повітряної тривоги, не нехтували власною безпекою та прямували до укриттів, які вже обіцяють тримати відчиненими завжди.
Ольга-f5e3• 02 июня 2023
Ответ дляМухтар
Сегодня слушала, обещают нам такое все лето 😵💫
Кого слушали?
Yegonyashka• 02 июня 2023
Ответ дляМатусік
Ось стаття
зашибись, пора сваливать из Киева, я так посмотрю
Ответ дляМатусік
Ось стаття
Ну так вони ще просять допомогу. Але приємного мало(
Светлячок-Боняха• 02 июня 2023
Ракет на радарі досі не видно. Є надія що то були фальш пуски
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
Yegonyashka• 02 июня 2023
Вон у Тихой последний прогноз сбылся по левому берегу, и про смерть женщины говорила, и про прилет (
Ответ для-Инга-
хтось да вгадає. Як можно всерьез це обговорювати
Самое главное, чтоб нас уже наконец то оставили в покое! Я вчера когда смотрела про беспилотники по расее, прям на душе теплее стало. Так мне нравится, как они воют и орут: а нас то за что??? Мы ж обычные люди!!
За то нахер! Ублюдки тупоголовые
Yegonyashka• 02 июня 2023
Ответ дляInna_A
Хто це? Що вона взагалі каже?
оптимистичного ничего, но по картам как-то попадает часто. И про прилет в цветной дом тоже попала тогда ( комфорт таун)