Минулого тижня певні блогери знімали роботу ППО. Шуму було після цього. Але я не зовсім вірила, що буде продовження. Так, посварилися і все. А тут навіть під домашній арешт. Вірите, що їх засудять з термінами?
Результат:
вже голосів:
48 (88.89%)
Не вірю
6 (11.11%)
Вірю
Love_Love_Love_• 02 июня 2023
Не вірю, я в цій країні крім ЗСУ ні в що не вірю
Така красива неймовірна країна і така корумпована з бидлом на посадах, тупим бидлом неотесаним
Vitamina1407• 02 июня 2023
А почему только к этой пристали? Не тому дала или наоборот не дала?
Мишину пронесло и некоторых других, а эту прям распяли. Конечно наказание должно быть, но как-то выборочно делают
Ответ дляМуркамурковна
а Мішина де?
Так, я читала, що висунули звинувачення 4 блогерам. Мішиноі там не було у списку…Хоча наче вона теж відео викладала.
Муркамурковна• 02 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
вона і відео опублікувала і локацію добавила
але ж.... і мовчить затіхарілась
Ответ дляFlorisia
А хто в списку?
Зокрема, йдеться про Інну Чернецьку, Дар´ю Семенченко та Ольгу Дідовець, яким оголошено підозру за статтею 114-2 Кримінального кодексу
Я їх не знаю
Марфа Васильевна я• 02 июня 2023
Ответ дляVitamina1407
Потому что ее муж тоже уголовник
Муркамурковна• 02 июня 2023
Ответ дляvinika
Читала, что за нее кто то вступился
хто б сомнівался....
Nathalie27• 02 июня 2023
Ответ дляVitamina1407
Ибо жена наркоторговца. А Мишиной нельзя портить «хорошую репутацию»
Life is Beautiful• 02 июня 2023
У наш час треба бути обережним. Думати, що писати в соцмережах.
Багато людей можуть робити це не навмисно. Фотографувати, писати зайве.
Life is Beautiful• 02 июня 2023
Навіщо люди роблять фото, як збивають ракети? Писали же, щоб не робили цього.
Life is Beautiful• 02 июня 2023
СБУ попереджує - нічого не знімати (крім котиків). Деякі люди цього не знають?
Fotografkiev• 02 июня 2023
Якби ви хоч трохи дивилися її сторіс, то зрозуміли б, що для неї то лише піар, зараз вона рекламу лупить аж гай шумить. Нічого їй не буде - така щаслива ходить