Бавовнятий Пупс• 02 июня 2023
Пудрові брови на білі брови
Хочу зробити коричневі. Свої брови білі. Як буде виглядати коричневе напилення на білих бровах? Чи волоски теж потрібно буде фарбою малювати?
Тарабарщина• 02 июня 2023
у меня одна бровь белая, другая черная. Сделала ПМ, не пожалела ни разу, конечно волоски белые крашу, но гораздо реже чем до ПМ
No problems• 02 июня 2023
Волоски красить. Иначе будет некрасиво. У моей коллеги так, выглядит не очень.