Бавовнятий Пупс• 02 июня 2023

Пудрові брови на білі брови

Хочу зробити коричневі. Свої брови білі. Як буде виглядати коричневе напилення на білих бровах? Чи волоски теж потрібно буде фарбою малювати?
Капитанша• 02 июня 2023
Буде прикольно:)
Шальная коклетка• 02 июня 2023
Фарбувати волоски додатково. Пм на шкіру лише йде
Тарабарщина• 02 июня 2023
у меня одна бровь белая, другая черная. Сделала ПМ, не пожалела ни разу, конечно волоски белые крашу, но гораздо реже чем до ПМ
No problems• 02 июня 2023
Волоски красить. Иначе будет некрасиво. У моей коллеги так, выглядит не очень.