Пи Пи Пилюля• 02 июня 2023
Це не мій фасон, чи не мій розмір?
Чи нормально?
Намакушка• 02 июня 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Автор, ну вы забавная конечно))) давайте фото где прямо стоите. Эти фото мужчине своему оставьте
Как бы она не стала вы ж опу на британский флаг сейчас порвете но докажите что она плоская доска исключительно для того чтоб ваш день не был таким плохим
Пи Пи Пилюля
• 02 июня 2023
Ответ дляНевидимка
И где талия?
І талія є, просто спідниця вільна добре. Потрібно під ремінь, мабуть.
Anchik1878• 02 июня 2023
У вас , що не має талії? Ви пряма без вигинів, шо попало. Вас спідниця ця не красить
Пи Пи Пилюля
• 02 июня 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Ви якась худа для цієї спідниці. Це на соковитих дівчат, але без лишньої ваги. Ваша довжина міні, якщо джинса або спідниця міді з іншої летючої тканини з високим розрізом, а не джинса.
Дякую) Спробую Ваші рекомендації.
MacOS-ница• 02 июня 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
фото
від того, що Ви ногу скорчили і у ніби вигідну для фото позу стали, кардинально нічого не змінилось)
MacOS-ница• 02 июня 2023
Ответ дляЖінка з перцем
У меня нет)
Згадався старий анекдот))))
- Галю, у тебе дупа є?
- Є.
- А чого ти її не носиш?
- Галю, у тебе дупа є?
- Є.
- А чого ти її не носиш?
Жінка з перцем• 02 июня 2023
Ответ дляMacOS-ница
Згадався старий анекдот))))
- Галю, у тебе дупа є?
- Є.
- А чого ти її не носиш?
- Галю, у тебе дупа є?
- Є.
- А чого ти її не носиш?
Однозначно• 02 июня 2023
Не ваш фасон просто. Псує вам фігуру. Я б просто не брала. Є речі які на вішалці виглядають краще ніж на тілі.
MacOS-ница• 02 июня 2023
Ответ дляЖінка з перцем
ой, не треба Вам того ’кентавра’
Пи Пи Пилюля
• 02 июня 2023
Ответ дляAnchik1878
Ви мене змушуєте кидати ще одне трусасте фото))
ВундерКИНГ• 02 июня 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
фото
Вам без спідниці краще. В спідниці, як жаба, соррі.
Пи Пи Пилюля
• 02 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Добре. Тоді так і буду ходити)
Дякую 🥰
Распутница• 02 июня 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы классная и юбка Вам идёт
Пи Пи Пилюля
• 02 июня 2023
Ответ дляMacOS-ница
То ж логічно) Коли робиш такі фото, то краще обрати вигідну позу. Дивно було б якби навпаки))
Не пириживай• 02 июня 2023
Такая юбка вообще не для вас. Она подчеркивает вашу плоскость так сказать. А вам нужно наоборот подчеркнуть талию, чтоб хотя бы визуально она была.
MacOS-ница• 02 июня 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
а смисл? ’Такі’ фото можна чоловікові чи коханцю робити і посилати, а не для реальної оцінки
рукиЖимолости• 02 июня 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Автор,ну вы же видите,что талии таки нет, даже если перекоситься изо всех сил.
Но это совершенно не смертельно, хорошее молодое тело. Ну а типаж фигуры- это про данность ,а не про заслуги и пр.
Пи Пи Пилюля
• 02 июня 2023
Ответ дляeuhunter
На мою думку, це не ваш зріст. Арка вирізу має бути на 10-15 см вище.
Так, я мілкого зросту( Мабуть, і в цьому також причина.
Хоча ідея цієї спідниці мені дуже подобається)
Пи Пи Пилюля
• 02 июня 2023
Ответ дляMacOS-ница
+- так і є. Просто невдалі фото в телефоні не зберігаю. А наразі в такому місці, що немає можливості сфоткатися в трусах
Anchik1878• 02 июня 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ви напевно, захуда для цієї спідниці, просто не ваш фасон
бибизяна• 02 июня 2023
А мне нравится юбка. Она классно смотрится. Попробуйте померить ее с ремнем.
Пи Пи Пилюля
• 02 июня 2023
Ответ дляPelmeshek
Мне фасон не нравится. Она не не ваша, просто фасон очень смелый и непривычный. Как собственно и вся современная мода 🤔 А вы красотка. А то тут девочки наговорили комплиментов с два вагона уже..
Мені мало, що подобається з сучасних трендів. Але ідея цієї спіднички дуже крута. Та, як виявилося, не для всіх підійде.
Дякую)