ПадаюВреверансах• 02 июня 2023

Балістика капец

helene_re• 02 июня 2023
Матусік• 02 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
А я одела красивую, новую пижаму и легла в постель. Думаю, может носки одеть?
Ви що ноги не мили ?)))
manu1• 02 июня 2023
Блин, я только из Одессы вернулась, так там за 4 дня ни разу тревоги не было, хоть чуть поспала
tarveldy• 02 июня 2023
Ответ дляBonya_A
Ви про що?
Традиція, мусоровоз під час повітряної
HupBaHa• 02 июня 2023
Ответ дляМатусік
Ви що ноги не мили ?)))
Холодно, наверное)
julil• 02 июня 2023
Ответ дляPrervana
Ото вас взяло. Это единичный случай
Ну везде инструкции при баллистике таки заскакивать в помещение, а не выходить, быстро уйти с улицы и прятаться по направлению лицом на юг.
HelloKitty18• 02 июня 2023
Ответ дляHupBaHa
Так в туалете как раз хорошо. За стенами. Доп защита
Страшновато виходити, бо там залишився чоловік і дитина.
Уаджит• 02 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Одевайте, а ещё накрастесь и причёску сделайте
alina 94• 02 июня 2023
Ответ дляPrervana
Потому что если в крышу ляпнется - то сдохнешь. А во дворе быстрее сориентируешься куда тикать, на открытой местности оно виднее траекторию осколков, когда прям над головой разрыв
Оце ви придумали)
marinamagic• 02 июня 2023
Ответ дляHeksa
Якби я була одна, я би подумала, що глюк. Але чули діти теж. Зараз почекаю тут дівчат з мого району, мають підтвердити.
Слухайте, я щось таке чула віддалено, ніби якісь глухі бахи і думала, що мені здалось...але може то не ті вибухи були, може щось інше. Бо якби вибухи, то більше б людей чули🤔
Dasik_• 02 июня 2023
Ответ дляHeksa
То може грузовик чи щось таке, Тта й вітер сильний, може щось впало.
manu1• 02 июня 2023
Ответ дляhelene_re
фото
Кто это? Чей паблик?
Nat-li• 02 июня 2023
Ответ дляhelene_re
фото
А это кто?
Heksa• 02 июня 2023
Давайте поки смішне розкажу.
Вчора вночі оце все почалося, а я навіть очей відкрити не можу. Лежу на ліжку, діти поруч на своєму. Вони сплять, я ледве прокинулася. І тут у мене в коридорі щось як йобне. Я підскочила, думаю, ну, все, розфігачило той шматок дому. І чую тиху лайку. Це племінник побіг ховатися в коридор, збив дитячі самокати і мій велос)))))
птицаворона• 02 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
Я пока ничего не слышала - ЛБ
Теж нічого не чула.
manu1• 02 июня 2023
Ответ дляjulil
А почему лицом на Юг?
СИРЕЛИ• 02 июня 2023
Ответ дляPrervana
Мы скатываемся вниз со второго этажа дома на первый. Если сильно лупашат, то во двор вылазим. Жить охота
а во дворе что? в доме хоть от небольших осколков спастись можно.
helene_re• 02 июня 2023
Ответ дляNat-li
А это кто?
TLK News
https://t.me/tlknewsua/7563
julil• 02 июня 2023
Ответ дляmanu1
А почему лицом на Юг?
Ну прятаться за стенами по направлению на юг, потому как баллистика летит с севера, и не меняет курс
black-opium• 02 июня 2023
Ответ длямини пельмешка
угроза применения баллистического вооружения

пока без пусков

и без мопедов

тревогу включили превентивно и правильно сделали

Ванек пишет
Так что пока не точно
Они теперь будут попеременно фальш пускать и ракеты реальные , чтоб людям продыха вообще не было .
manu1• 02 июня 2023
Ответ дляhelene_re
TLK News
https://t.me/tlknewsua/7563
Дайте ссылку
healer09648293• 02 июня 2023
Ответ дляPrervana
Ви не встигнете нікуди втікти. Рахунок на секунди
автор РойЛеля • 02 июня 2023
Ответ дляjulil
Ще спробуй сообрази де той південь в ці хвилини
Prervana• 02 июня 2023
Ответ дляjulil
А юг надо определять по мху на стволе дерева? Даже примерно не представляю, где тот юг искать, находясь в парке например или в ТЦ
ebbi• 02 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Я вчора начиталася про укриття,стіни балістику,думаю,все розкладаю в коридорі знову матрас, стелю,знімаю картинки зі стін,щоб на голову не того і буду під час тревоги переповзати в коридор.Вночі поспала,відвикла,незручно,намучилась,вранці матрас зібрала,картини на місце повісила,пішло все в дупу...
Дина-e30a• 02 июня 2023
Ответ дляjulil
а чомусаме на південь? я дійсно цікавлюсь (без підколу)
Матусік• 02 июня 2023
Ответ дляHupBaHa
Холодно, наверное)
Ага, я в ангорових, норм
noree• 02 июня 2023
Капець, щойно під вікнами проїхала поліцейська машина з гучномовцем і як завиє сирена і слова - увага, повітряна тривога! Я ледь не вмерла. Так неочікувано. Хоча тривога вже давно, я вже десь вибухів чекала, а от її ніяк.
Star39• 02 июня 2023
Ответ дляPrervana
в телефоне же компас есть
автор РойЛеля • 02 июня 2023
Ответ дляPrervana
Ви що домі не носите компаса?! 1.5 роки війна.
Жарт, якщо шо.
Можна ще палець наслинить і пробувать відчуть вітер