karinaanik• 02 июня 2023
Ответ дляOlesya Kim
У меня свежевыловленные креветосы есть. Можно к вам?
Приходите, я на Оболони, пиво еще есть😘
Труп нареченої• 02 июня 2023
мене бісить що зараз після опівночі стільки машин гасає по трасі, мені чути окружну
раніше тиша була , а зараз як і нема тої комендантської
Ответ дляHelenny
Вчора прочитала, що балістика летить з північного сходу, то треба ховатися так, щоб обличчям дивитися на південний захід (на Одесу).
Я собі навіть компас скачала.
Дуже важливо
Так
У стіни що дивиться на Одесу
’
УВАГА!!! Пост не є правдою в останні інстанції і не є обов´язковим до виконання.
Все, що описано, спирається на власні думки! В коментарях пропонують лягати на землю, наприклад. Або все ж бігти хоч кудись. Але пост ВИНЯТКОВО ПРО БІЛІСТИЧНИЙ прильот
То ж давайте ходити правильно.
Якщо в небі немає стратегічної авіації русні, немає повідомлення про пускі з Чорного моря і немає повідомлення про Шахеди, але лунає сирена і ви тримали повідомлення на смарфон ’...пройдіть в укриття’ - то це балістика і часу ’проходити’ в укриття у вас немає!!! А от сотні уламків в небі вже є.
Рахуйте так:
Так літить балістична ракета ( скрін 1)
Як не крути, в неї все одно є кут нахилу спадаючої траекторії і ракета ППО не змінить напрямок руху великих уламків ( бо вага+ швидкість), вона її просто зламає на кілька частин
Підари запускають ракети з північного сходу ( скрін 2)
Якщо ви вже опинилися на вулиці, то не шукайте підземку не біжіть до неї, якщо це далеко ( не встигнете все одно), а йдіть до найближчого багатоповерхового будинку. Саме багатоповерхового!!! ( краще монолітної новобудови ) І ставайте у стіни, яка дивиться на південний захід, південь, захід.
Тобто фейс ваш щоб дивився на Одесу, Вінницю і Бердичів ( куди ж без нього?) (скрін 3)
Це не врятує вас на 100% якщо прилетить в цей будинок , але значно зменшить ризик прямого влучання уламків саме по вам.
Якщо ви в будинку, то те саме - максимально близько до Одеси.
Так
У стіни що дивиться на Одесу
’
То ж давайте ходити правильно.
Рахуйте так:
Так літить балістична ракета ( скрін 1)
Ответ дляLudaSHS
Дуже важливо
Так
У стіни що дивиться на Одесу
’
То ж давайте ходити правильно.
Рахуйте так:
Так літить балістична ракета ( скрін 1)
Так
У стіни що дивиться на Одесу
’
То ж давайте ходити правильно.
Рахуйте так:
Так літить балістична ракета ( скрін 1)
Дякуємо, Людочка❤️. Це ж я в Вашому пості вчора і прочитала, як треба ховатись при балістиці.
Ответ дляHelenny
Любу інфу треба використовувати, коли час йде на 2/3 хв.
Вважаю , що ’ советчица’ це поради, підтримка, а не та токсичність, що йде зараз. Щось не те...
Людям тяжко, а тут зливають свій негатив, треба триматися!
Гарного дня!
З вірою у Краще.
Гарного дня!
З вірою у Краще.
Труп нареченої• 03 июня 2023
Ответ дляkpss2017
Так работать людям надо 🤷
розумієте ганяють мотоцикли і стрітрейсери якісь, оце як потепліло все як до війни ніби
Ответ дляМанула
Сьогодні попалося на очі відео, тієї балістики, що летіть на 200 км у рашистів дофіга ((
ага так прямо в видео точеное количество знают, примерно 140 искандеров по данным ГУР, было 950
делают 4 шт в месяц, провозят комплектующие через черный рынок
кроме данных ГУР вообще никто ничего не знает
Ответ дляLudaSHS
Так не про іскандери йде мова, а про с-300/400. І про те, що ракети на фашистскькій федерації ось-ось закінчаться вже більше року чуємо ...
Ответ дляМанула
С-300 больше 6000 снарядов и они изготавливают много сами, каждый день десятки.
Никогда не закончится. Эти тыщи тыщи есть в отчете генштаба, их много
Это не новость