Не могу уснуть. Просыпаюсь в 2-3 часа ночи и до утра не могу уснуть. Что это? Пробовала пить корвалол, не помогает. Утром уставшая, спать хочу. Да и ночью , чувствую что хочу спать, а уснуть не могу.
Love_Love_Love_• 03 июня 2023
Перед самим сном що ви робите, вже в ліжку і перед тим як піти в ліжко?
Love_Love_Love_• 03 июня 2023
Ответ дляnata9116
Прибрала, лягла, трохи в телефоні подивилась і все
Телефон залишайте поза спалнею, засипайте в повній темноті, почитайте про стадії сну , вплив на здоров‘я і подразники
Чумачечая_• 03 июня 2023
Почніть пити мелатонин. Хоча б декілька днів. Це гормон сну. Звикання не викликає.
размахер• 03 июня 2023
Ответ дляnata9116
От телефон вам і заважає :) в принципі фіз.активність перед сном також. Читайте ненапряжну книжечку перед сном.
Я погнала• 03 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Порада правильна і корисна , але не в реаліях нашого часу і становища.
Я наприклад з настанням пізнього вечора і ночі завжди з телефоном, , починаю більш могіторити новини, бо останнім часом в цей час для кожного в нашій країні, а особливо киян починається тривога і не про який спокійний сон вже мова не йде ((
Love_Love_Love_• 03 июня 2023
Ответ дляЯ погнала
Ну так, це факт
Я таке знаю• 03 июня 2023
Пейте лучше барбовал и мелатонин. Стресс переживания решений много принять надо? Гемоглобин какой?
Дрібка щастя• 03 июня 2023
Тоже самое было, помог избавиться укрнет, это новости, два раздела - ТЕХНОЛОГІЇ - НАУКА. когда начинаю их читать, то сон не заставляет себя долго ждать, вырубает максимум через три-пять минут, а бывает и сразу.