ФруктЕщеТот• 03 июня 2023
Як у вас сьогодні самопочуття?
Після зміни погоди дуже погано себе сьогодні почуваю: голова як в тумані, давить, в серці перебої , ноги болять. Є тут товариші по нещастю, метеозалежні? Як рятуєтесь в такі дні?
Муркамурковна• 03 июня 2023
Виспалась, офігенно, дихати свіжістю приємно! Беру сапу, йду картоплю підгортати, помідори підв´язувати...
Пушап Мі мі• 03 июня 2023
Вийшла в джинсах і футболці, годину на вулиці, цей пришелепкуватий вітер просто наскрізь мене змучив. Вже не розумію, що зі мною коїться, наче злітаю з котушок
Моторошні троянди• 03 июня 2023
Слабость, руки ноги крутит,хотя у нас тепло и солнце и погода не меняется пока судя по прогнозу. Ветер сильный разве что, но он всю неделю такой.