Ку ка ку ка ку• 03 июня 2023
Обкладинка рілс в інстаграм. Два питання. Підкажіть, будь ласка.
1.Взагалі реально якось, щоб вгадалося, чи лише методом тика?
Бо ж рілс 9*16 формат, а на сторінці акаунту усі обкладинки квадратні. Спробувала підготувати квадратну обкладинку 1:1, але вона все одно якось обрізається, і відповідно непередбачувано як виглядатиме квадратиком, коли на сторінку зайдеш. Це як і коли текст назви хочеш на обкладинці, так якщо хочеш якийсь конкретний кадр, детальку саме у певному розташуванні бачити на обкладинці рілса.
Я щось роблю не так? Як треба? Буду вдячна!
2. Чи є обмеження на те скільки разів і яякий термін протягом якого можна змінювати обкладинку рілз?
Припустиму я б тоді завантажила рілзи як є, без обкладинок. А через пару днів-тиждень єдиним стилем би зробила обкладинки
Блондинка в Законе• 03 июня 2023
Коли при публікації вибираєш обкладинку, то можна вибрати, як буде виглядати в стрічці вона
А коли редагуєш, то інст вже сам обрізає її по центру
Ку ка ку ка ку
• 03 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
тобто хоч і відео 9*16, але при завантаженні має загрузитися без спотворення обкладинка 1*1? А от якщо редагуєш потім обкладинку, то хоч і завантажуєш 1*1 формат, то обріже якось?
Блондинка в Законе• 25 июня 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ну там же одна обкладинка і для повнорозмірного відео і для стрічки, окремо квадрат не вийде загрузити