Тримбулька• 03 июня 2023
Антибіотик і живіт
Сказала лікар коли пропє антибіотик дитина ( 10 днів, ангіна) після того купити ентерожерміну, і давати +-10 днів.
Але живіт болить в сина, щойно плакав рідко.
Каже педіатр що зараз немає смислу давати бо антибіотики й так все вбивають.
Чи дійсно це так?
ВЫВсеВрете• 03 июня 2023
Нам выписали на 20 днів
Аб капали в стаціонарі 7 днів
Приймала с початку курсу аб .
Аб капали в стаціонарі 7 днів
Приймала с початку курсу аб .
Тримбулька
• 03 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Нам выписали на 20 днів
Аб капали в стаціонарі 7 днів
Приймала с початку курсу аб .
Аб капали в стаціонарі 7 днів
Приймала с початку курсу аб .
А які бактерії пили?
domovionok• 03 июня 2023
Спробуйте. Залежить від людини. Ми недавно говорили з моїм лором, вона каже, що нікому не назначає, а я кажу, що мені заходить і дитині. Тобто ми п´ємо пробіотики через 15 хв після антибіотиків і все норм, спазмів немає. Якщо не п´ємо - є спазми, все очевидно. Вона каже, що на конференції недавно обговорювали це питання і думка світових лікарів така - якщо є спазми при прийомі аб, треба спробувати пити через 5-30 хв пробіотики, якщо допомагає - так і продовжувати, якщо ні - чекати кінця прийому аб
Бо в теорії воно допомагати не повинно, але в таблетці пробіотиків дуже багато і вони можуть виживати, але це вже з´ясували з практики
Тримбулька
• 03 июня 2023
Ответ дляdomovionok
Дякую, купила ентерожерміну,дала ношпу, живіт не болить, але тепер пронос. Каже лікар це від антибіотиків
domovionok• 03 июня 2023
Ответ дляТримбулька
Від проносу спробуйте буларді. Чудово працюють