Марися_• 03 июня 2023

Вылетили или не вылетели

Кто то понял, вылетели тушки до пусковых рубежей или нет?
Манула• 04 июня 2023
Ответ дляAlexsandra
І скільки те г..но летить до Києва?
година- година тридцять після пусків з Каспію
СИРЕЛИ• 04 июня 2023
Или тили или теле ? ОПРЕДЕЛИТЕСЬ, ПОЖАЛУЙСТА.
Олена-fb0b• 04 июня 2023
Ответ дляYegonyashka
Ванек написал уже(
А що за канал , дайте посилання , будь ласка
karinaanik• 04 июня 2023
Шахеды уже летят с севера, суки
Люсильда.ua• 04 июня 2023
Ми це в іншій темі вже давно з´ясували. Звісно вилітили. Ще о 21 годині.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3346580-2#a...
marina26• 04 июня 2023
Ответ дляYegonyashka
🤬 «Позбавлення сну - це найстрашніше катування»: інфа від нейропсихолога для тих, кого за*бали росіяни

Експерт розповів, що ворог спеціально підбирає такий час для обстрілів, щоб в нас був нижчий рівень працездатності і вищий рівень смертності.

’Коли роблять експерименти на тваринах, ті тварини, які недоспали, в них просто відбуваються нейроерозивні процеси. 5 таких ночей - і незворотні зміни для анатомії мозку’.
Так это один из видов пыток, ордло в своем стиле- пытаются таким образом терроризировать большую часть населения до которой физически им не добраться
svetlapanna• 04 июня 2023
запуск мопедов с Брянской области - траектория через северные области в сторону Полтавской

сколько всего мопедов запустили - неизвестно
по бортам ТУ-95мс пока без изменений - курс не меняли (количество всё ещё 6)
svetlapanna• 04 июня 2023
это у Ванька..пока тихо..
svetlapanna• 04 июня 2023
Ответ дляYegonyashka

Конченые свинособаки. фашисты. что тут скажешь..
svetlapanna• 04 июня 2023
Николаевский Ванёк, [2023-06-04 00:35]
Николаевский Ванёк, [2023-06-04 01:08]
одновременно с мопедами запустили балоны с угловыми отражателями
эти балоны используют обычно чтобы запутать ПВО, сами балоны угрозы не несут
балоны летят по ветру
траектория мопедов пока что без изменений (с севера на Полтавскую область)
количество мопедов и балонов неизвестно
пусков с ТУ-95мс пока что тоже не было
Калибры на дежурстве есть
сижу с вами как всегда до отбоев тревог везде
ВАНЕК
Байрактарочка• 04 июня 2023
Шось дуже швидко вони вилетіли. Після попереднього вильоту дві доби пройшло, вони раніше зазвичай довшу перерву мали на обслуговування. Чи я помиляюсь? Може будуть фальш-пуски?

Як вони вже заї…бали
Davidka• 04 июня 2023
Всі сплять, а я не можу. Прислухаюсь до кожного звуку. Сирени виють
Davidka• 04 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка

Як вони вже заї…бали
Заї///ли не те слово
Арабелла.• 04 июня 2023
Ответ дляDavidka
Я тоже не могу спать. Каждый пуск ракет я мониторю, на дежурстве
Манула• 04 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка

Як вони вже заї…бали
Для фальш-пусків дуже дороге задоволення виходить. Хотілося би звісно, але малоймовірно ((
Байрактарочка• 04 июня 2023
Ответ дляМанула
Якось були фальш-пуски (тижні два чи три назад, я вже не дуже орієнтуюся в часі з такими ночами).

Там зараз разом із шахедами летять кулі зі світловідбивачами. В них зараз різні комбінації як вразити ппо, тому пробують різні варіанти
Davidka• 04 июня 2023
Ответ дляАрабелла.
Я з родини єдина на чергуванні. Чоловік хропе йому хоть би шо.
Байрактарочка• 04 июня 2023
Ответ дляDavidka
Я б теж хропіла, але мене дитина розбудила і я вже не можу заснути(
Davidka• 04 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Рахуйте баранів) А я не встигла до тривоги. Потім прочитала, що мопеди лізуть на Полтавщину, накрутила себе і всьо.
Манула• 04 июня 2023
Попередній час підльоту ракет до кордонів України 02:00 / 02:30 якщо пуски справжні були (с.)
Байрактарочка• 04 июня 2023
Вже виє в Києві