Кружите меня,кружите• 04 июня 2023

Банки звітуватимуть НБУ про всі карткові платежі українців незалежно від суми

Що це??

Якщо отримав навіть вигоду в 1000грн за місяць - це тюрма??? А ті, хто краде мільйони -продовжує красти??
Я таке знаю• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
Це зовсім не правильно
Якщо людина купила річ, вона вже заплатила податок, ПДФ він називається
Все
Річ, не підійшла, вже не потрібна
Абсолютно має право продати і не сплачувати податок
Я в країні, де дуже жорсткі правила, але спеціально писала в податкову
Бо продала дорогу свою річ, і навіть там мені письмово це відповіли
Гроші були на картку
Якщо звичайно я таких речей буду продавати на потоці, перекуп звичайно це називається, то так треба оформлювати

Найщасливіша• 04 июня 2023
Ответ дляМуркошечка
Так а що, хтось заборонив перекази коштів? В чому проблема?
Они отчитываются , лицензия нбу на перекат коштив
Домашка• 04 июня 2023
Так, авторе, зустрінемося у тюрмі. Злочинець має сидіти!
УжеВотДа• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Серьйозно, цікаво чим обмежені? Я речі на ОЛХ не продаю, тому таких питань не задаю, та не хвилююся.
Обмежені і недалекі, щоб писати про відкриття Фоп для продажу б/в речей.
Этожзвяздаяегообожаю• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
Із за 1000 грн?
DElenka_• 04 июня 2023
Ответ дляВиправлялочка
Автор запитала, а якщо навіть вигода 1000 в місяць, то що тоді? Чи люди вже питання не читають зовсім
Платити з цієї вигоди податки.
Попадалочка• 04 июня 2023
Ответ дляНайщасливіша
Конечно , фин установив Укрпочта отчитывается НБУ
От йолки)) И тут засада. Обложили со всех сторон. Придётся маршруткой передавать. Или поездом. Словом, на перекладных. Выкрутимся)) Мы ж украинцы, уже тридцать лет приспосабливаемся. Эх.
Не прохожу мимо• 04 июня 2023
Ответ дляРаспутница
Потрібно всім відмовитися від карток. От взяти і позакривати.
Цікаво, щоб тоді було
ви б сиділи без роботи))
або торгували на базарі за готівку (в кого б вона ще залишилась)))
Чемна панночка• 04 июня 2023
Про продаж бу, думаю спокійно за запитом можна про це банку повідомляти.
Всі решта заробітки, відкриваєте фоп і сплачуєте податки, не бачу проблеми. Перекази від родичів також не заборонені.
Я взагалі не переживаю, платимо всі податки і так.

ЖаннаНеАгузарова• 04 июня 2023
Ответ дляПопадалочка
Аж око засіпалося від вашого допису))
Мабудь Кіперман, дружбан коломийського, який 600 млн державних коштів вивів з України те ж фоп відкрив і не парився 😅
Гарачий Чокалад• 04 июня 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ви зараз надіюсь пошуткували?
Бо продаючи речі по 50-200грн декілька в місяць і відкрити ФОП, де треба платити відрахування в середньому 2000грн, то який сенс?
Она не знает что такое алгебра. Отстаньте от нее. )😂
Распутница• 04 июня 2023
Ответ дляИванка Бур
Нічого. Зарплатню отримувати не будутуть.
З якого переляку? Я буду у касі готівкою.
1122-l• 04 июня 2023
В поддержке а-банка написали что на данный момент информация об этом нововведении отсутствует. Похоже фейк
Распутница• 04 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
ви б сиділи без роботи))
Чого я б сиділа без роботи?
УжеВотДа• 04 июня 2023
Ответ дляЧемна панночка
Такі розумні зазвичай пишуть ті, за кого работодавець сплачує податки.
Не прохожу мимо• 04 июня 2023
Ответ дляРаспутница
Чого я б сиділа без роботи?
потому что все нормальные компании, которые платят нормальные з/п переводят деньги на карты, а не выдают наличными.
Поэтому отказаться от карт не выйдет.
Чемна панночка• 04 июня 2023
Ответ дляУжеВотДа
Ви поцікавтеся хоча б як вони сплачуються. Найманий офіційно працевлаштований працівник завжди сплачує податки з своєї зп. Фоп також сплачує податки.
Распутница• 04 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Поэтому отказаться от карт не выйдет.
По закону я маю право отримувати гроші зручним для мене способом.
Я повторюсь, якщо б усі відмовилися від карток, то швиденько ці дурні думки покинули б розумні голови.
Пацака-задирака• 04 июня 2023
Так уже некоторые начинают переходить на наличные. 1.5 года назад могла с 200 грн наличными месяц протусить, сейчас все больше мест где нал хотят. Поликлиника( терминалы не работают месяцами), магазинчик под домом- не знаю как нет у них терминала, с техникой и с кофе просто картой + 3%

Не прохожу мимо• 04 июня 2023
Ответ дляРаспутница
это утопия)
с таким успехом можно рассуждать, что было бы, если бы мы все отказались от бумажных денег)
Распутница• 04 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
это утопия)
Ви пробували? Чи просто філософія дня.
Я ж кажу - якщо б - розумієте?
Ото всі фінансові генії так і думають, що утопія, що ніхто нікуди не піде і цього не зробить. Тому і роблять з народом,що хочуть.
Распутница• 04 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
это утопия)
Так і на роботі говорили, що рахунок у банку відкривати на зарплату тільки у приват і ощад. Запитання - чому? Чому людина не може відкрити там, де їй зручно?
Елементарної просто - бо не зручно бухгалтерії. Це ж додаткова робота.
Не прохожу мимо• 04 июня 2023
Ответ дляРаспутница
Ви пробували? Чи просто філософія дня.
Я ж кажу - якщо б - розумієте?
ок, відмовляйтесь))
Распутница• 04 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
ок, відмовляйтесь))
І одразу зникне питання теми?
Тану на сонці• 04 июня 2023
Ответ дляИванка Бур
Моя сестра живе в Штатах, і як продає дитячі речі сина - чомусь для цього фоп не оформлює.
Не прохожу мимо• 04 июня 2023
Ответ дляРаспутница
звичайно, і компанія пропонує ти умови, які готова вам запропонувати, а ви їх або приймаєте або ні.
Коли ви станете незамінним унікальним спеціалістом, то звичайно зможете диктувати свої умови, і ваш роботодавець змушений буде їх виконувати.

А поки це не так, умови диктує роботодавець.
english book• 04 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Тому що тут чули дзвін, та не знають де він.
Вже багато разів це все обговорювали, і знову нова тема.
Распутница• 04 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо

От вам і психологія раба. Чорним по білому .Вибір банку - показник унікальності спеціаліста.
Гарний працівник - покірний працівник
Директриссимо• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
Без первічки?))
дамаБезСобачки• 04 июня 2023
Автор, открою вам тайну - все операции всех банков проходят мониторинг через систему НБУ.Уже давно.По сути вашего вопроса - нет,с 1000 грн ничего не будет, при чем тут тюрьма? Ну и ссылку на новость дайте.Почитаем вместе, если вы сама не можете разобраться .И на достоверность самого источника посмотрим