Кружите меня,кружите• 04 июня 2023

Банки звітуватимуть НБУ про всі карткові платежі українців незалежно від суми

Що це??

Якщо отримав навіть вигоду в 1000грн за місяць - це тюрма??? А ті, хто краде мільйони -продовжує красти??
Распутница• 04 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
звичайно, і компанія пропонує ти умови, які готова вам запропонувати, а ви їх або приймаєте або ні.
Коли ви станете незамінним унікальним спеціалістом, то звичайно зможете диктувати свої умови, і ваш роботодавець змушений буде їх виконувати.

А поки це не так, умови диктує роботодавець.
Коли була за кордоном відкривали картку для виплат. В уряді сказали напишіть рахунок куди перераховувати кошти. Просто, у заяві, ручкою.

У нас пенсійний, соціальний захист ,що б зробили? Правильно - йди тільки туди і принеси тільки то. Колись бабуся і каже, у приват багато сходів, 3 поверх, я не дійду - відповідь- нічого не знаємо... Хочете гроші- йдіть.
Щоб же не порушити їхній налагоджений процес

Мішечок щастя• 04 июня 2023
Ответ дляЛапка
Заспокойтеся. Це журналюги хайпують на заголовках. НБУ просто розширив деякі показники статистичної звітності, які банки подають.
Т.е. данные будут передаваться обезличенно?
Люблю пиво• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
Платити щомісяця більше 1000 податків за фоп, щоб інколи дитячі речі продати?
Не прохожу мимо• 04 июня 2023
Ответ дляРаспутница
От вам і психологія раба. Чорним по білому .Вибір банку - показник унікальності спеціаліста.
Гарний працівник - покірний працівник
це у вас психологія раба, який сподівається на бунт, таких як він)).

Я давно працюю сама на себе, сплачую податки і сама обираю банк, в якому мені обслуговуватись. І коли наймаю співробітників, то вирішую, як буде зручно і вигідно перш за все мені, тому що я відповідальна за виконання своїх зобов´язань перед працівником, а для цього мої прибутки мають покривати витрати.

Чорним по білому - це саме ваша психологія увсіх красі) З чого ви взяли, що ви приставлені до конкретного роботодавця, як кріпак до пана?
Обирайте самі, з ким хочете співпрацювати. Якраз тому що люди не раби, це і можливо.
Распутница• 04 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо

Все понятно
Не прохожу мимо• 04 июня 2023
Ответ дляРаспутница
Все понятно
створіть хоч одне робоче місце і запропонуйте своєму співробітнику все те, чого не вистачає вам на вашій роботі.
Це буде принаймі реальний крок у напрямку покращення, а не ось всі ці ваші розмірковування і ідеї без перспектив втілення)
Маю декілька думок• 04 июня 2023
От і ягідки достигають, навіть, не жаль вас, просто пригадайте 2019
Кусман Сиру• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
Серйозно? Щоб продати дитячі б/у труси за 15 грн раз в місяць
english book• 04 июня 2023
Ответ дляРаспутница

В нас було те ж саме, до ’банкопаду’. У мами і у тата пенсії були в зручних банках. Потім банк стає банкротом, пенсійні гроші зникають, і весь тягар виплат лягає на державу.Саме тому виплати певний час були лише через державні банки.
Але зараз ви знову можете обирати собі банк.
В Україні 46 фінансових установ, уповноважених державою для виплати пенсій.

1.АТ «Ощадбанк»
2.АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

3.АТ «Укрексімбанк»

4.АТ АБ «Укргазбанк»

5.АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК»

6.АТ «КБ «АКОРДБАНК»

7.АТ «А-БАНК»

8.АТ «АЛЬФА-БАНК»

9.АТ «Банк Альянс»

10.АТ «БАНК ВОСТОК»

11.АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ»

12.АТ «Банк Кредит Дніпро»

13.АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ»

14.АТ КБ «Глобус Банк»

15.АТ «СХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ БАНК «ГРАНТ»

16.АТ «Ідея Банк»

17.АТ АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»

18.АТ «Комерційний Індустріальний Банк»

19.АТ «АКБ «КОНКОРД»

20.АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК»

21.АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

22.АТ «КРЕДОБАНК»

23.АТ «КРИСТАЛБАНК»

24.АТ АКБ «Львів»

Likiya• 04 июня 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ви зараз надіюсь пошуткували?
Бо продаючи речі по 50-200грн декілька в місяць і відкрити ФОП, де треба платити відрахування в середньому 2000грн, то який сенс?
3 с хвостиком, насколько я знаю. Плюс отчетность, за неправильное заполнение которой будут пени и штрафы.
БоВжеВільна• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Якщо Вам на карту заходить тільки зарплатня, то чого хвилюватися?
Та блін, на карту може заходити будь що. Ось наприклад: одній подрузі скинула гроші, щоб вона мені викупила квитки для мене і моєї дитини, іншій жінці скинула оплату за літній табір дитині, бо не хочу бігати шукати її, батьківському комітету скинула на подарунок вчителю, подруга повернула невеличкий борг на карту, який я давала їй готівкою, скинули друзі на операцію куму, гроші з часом поверне. І що за все потрібно звітувати, що ти не верблюд? От якого милого ці кошти повинні оподатковуватися?
Kidstaff Bot• 04 июня 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Vika-N• 04 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Наприклад речі вживані продав після себе чи дитини.
Вживані речі я за вигоду зовсім не рахувала б.
Оксана-004e• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
Зачем фоп? Продать старые вещт? Платить 5 тыщ налогов ежемесячно что бы что?
Olena Dnipro• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
На какую группу ?
Оксана-004e• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Серьйозно, цікаво чим обмежені? Я речі на ОЛХ не продаю, тому таких питань не задаю, та не хвилююся.
Жизнь она разная....
Vika-N• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Ну так оформлюйте ФОП і продавайте.
Ви серйозно? Людина продає куртку після своєї дитини за 300 грн і свій проліт джинси, які купила за 700 грн і не підійшли за розміром, продає за 500, бо то краще, ніж нічого. Ви впевнені, що вона повинна відкрити ФОП і сплачувати щомісячно більше 3 тисяч гривень? Логіка де?
НимогуПридуматьНик• 04 июня 2023
Ответ дляЧемна панночка
Ви поцікавтеся хоча б як вони сплачуються. Найманий офіційно працевлаштований працівник завжди сплачує податки з своєї зп. Фоп також сплачує податки.
За найманого працівника сплачує податки бухгалтер, вираховуючи з його зарплати. А ЄСВ сплачує роботодавець.
Усі бажають отримувати білу зарплатню, а скільки вони тоді будут ’коштувати’ компанії ніхто не хоче знати
ФОП сплачує все сам
Vika-N• 04 июня 2023
Ответ дляУжеВотДа
Обмежені і недалекі люди таке пишуть.
Які до того ще й не в курсі, хто такий ФОП і чим він займається. Ще й на податках не розуміються

Vika-N• 04 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
Розумом обмежені. Це не ОЛХ подає дані про продажі, а банк. Взагалі, люди яким нічого не потрібно і які сидять на попі рівно, не будуть хвилюватися даними питаннями, ну і, відповідно, хвилюватися через таке. Якось так
english book• 04 июня 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Та ніхто їх не буде оподатковувати. Якщо звичайно подруга з друзями не буде це робити щоденно.
Олена Oza• 04 июня 2023
тема трольна.і смішна.
Mira29-c3c3• 04 июня 2023
Ответ дляКусман Сиру
А який заробіток з трусів за 15 грн ?
НимогуПридуматьНик• 04 июня 2023
Ответ дляVika-N
Перша група ФОП сплачує податок аж 268,40 грн. ЄСВ не обов´язково
Спочатку поцікавтись, а потім пишить про 3 тисячі
Еленнн• 04 июня 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Ви зараз надіюсь пошуткували?
..а зараз начинаються глобальні перевірки ФОП, штрафи будуть ліпити за все (бюджет дирявий,потрібно наповнювати).., то в 2000 не вкладешся. І да,вітаю пересічних покупців- ціни пригнуть!!! бо тей барига-ФОП ризики майбутніх штрафів буде закладати в ціну товару.. а ще здорожчення пального що також +++ до цін ( пам’ятаєм-бюджет!!), то епоха бідності закінчується з космічною швидкістю.
Vika-N• 04 июня 2023
Ответ дляНимогуПридуматьНик
Ну це для тих, за кого роботодавець сплачує ЄСВ, тоді так. Але єдиний податок першої групи ФОП потрібно сплачувати щомісяця, а не одноразово. Ви в курсі про це? Тобто, ти один раз продав на 800 грн, а платить 268,40 треба кожного місяця, поки не закрив ФОП. Спочатку подумайте, а потім пишіть
НимогуПридуматьНик• 04 июня 2023
Ответ дляVika-N
Я це чудово знаю, не писала про одноразово сплатити. Написала про 268,40 для тих, хто взагалі не розуміє суми податків. Вище хтось писав про податок в розмірі 3000 грн
Доречі ФОП відкривати теж не я ’порадила’
Likiya• 04 июня 2023
Ответ дляНимогуПридуматьНик
Первая группа - торговля на базаре налом, вторая группа - совсем другие суммы.
Spicy -02f0• 04 июня 2023
Ответ дляНимогуПридуматьНик
Есв не обязательный до какого числа?
НимогуПридуматьНик• 04 июня 2023
Ответ дляLikiya
....та надавати побутові послуги населенню.
Якщо людина офіційно не працює, але постійно отримає гроші на карту та турбується про це, то дійсно краще зробити ФОП, вказати КВЕД наприклад ремонт одягу та спати спокійно